Zaloguj się✗ Zamknij
kolokolorowa
0 złotych żetonów na koncie
945 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (15)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
kolokolorowa
W serwisie od 5524 dni , ostatni raz 27 styczeń 2014
Najlepsze odpowiedzi (7)
Wszystkie »
Pomocy problem z seksem Opiszę sytuacje mam 15...
W Seks od oskarisek97, 2012-07-22 14:31:32, 12 odp
kolokolorowa odpowiada:
Moim zdaniem powinniscie na razie przestać próbować uprawiać seks. Skoro straciła dziewictwo to może ją trochę pobolewać. Dlatego na jakiś czas dajcie sobie spokój i potem dopiero spróbujcie. Jeżeli dalej ją będzie boleć, to powinna się zgłosić do lekarza.A gadanie, że są dziećmi i zeby za seks sie nie brali jest bezsensowne, bo nie tylko oni w tym wieku zaczynają współżyć. Chłopak prosił o pomoc, a nie o ocenianie, gdyby tego chciał to poszedłby do rodziców.
Pozdrawiam :)
Jestem uczulona na krzywdę zwierząt.. A wy ???
W Kultura od Madzixowa, 2011-06-28 10:14:47, 6 odp
kolokolorowa odpowiada:
Mam tak samo. Nie nawidzę jak ktoś krzywdzi zwierzęta. Człowieka śmierć mnie nie rusza tak bardzo, ale zwierzęcia tak. Kiedyś został potrącony pies, co widziałam na własne oczy z koleżanką. Był dość duży i strasznie piszczał. Oczywiście nie ma jakiegoś specjalnego alarmowego numeru dla zwierząt ; /. No ale po chwili zdechł na naszych oczach. Oczywiście nikt nie zareagował jak tak leżał na wjeździe na CPN. Ludzi stali popatrzyli i poszli. Nawet mówiłyśmy do dwóch dorosłych facetów, aby go przenieśli na trawe, ale nic. Na szczęście szedł nasz kolega i go jakoś przeniósł. Przynajmniej do zrobił. A potem ja moją koleżanką wzięłyśmy go na ręce, co było okropne, bo czułam jak ma połamane żebra, poszłyśmy z nim na łąkę i drugi nasz kolega wykopał dla niego w ziemi grób.Niektórzy są okropni. W ogóle bez uczuć ludzie. Widzą jak dzieje się krzywda zwierzętom i mają to gdzieś. A one tego nie rozumieją, z resztą co one ludzią zrobiły. ; /
Jest taka dziwna sprawa... XD ;] znam gościa od...
W Seks od Niuniia14, 2011-05-19 21:20:25, 6 odp
kolokolorowa odpowiada:
To zależy od dziewczyny, czy boli. Mnie akurat bolało. Jeżeli chcesz to zrobić z nim to pamiętaj, że musisz być tego pewna. Nie będę ci tego odradzać słowami typu: ''to twój przyjaciel'' czy ''powinnaś iść do łóżka z kimś kogo kochasz''. Ja sama nie wierzę w miłość, nikogo nie kocham i nie kochałam.. a pierwszy raz mam za sobą. xdd. Powodzenia ! ;*Moje pytania (24)
Wszystkie »
Hej, mam pytanie co do telefonu Samsung Galaxy...
Young. Zablokowałam klawiaturę pinem i teraz go nie pamiętam i nie mogę odblokować, wiecie co robić?W Telefony, 2014-01-27 18:34:42, 2 odp
Hej znalazłam kolejne sukienki i myście, że...
pasują na studniówkę? Która najlepsza? Nie zwracajcie uwagi na dodatki przy czarnej. I również sukienka może być czerwono-czarna ;).W Sukienki, 2014-01-13 13:21:38, 10 odp
Czy ta sukienka pasuje na studniówkę ?
W Sukienki, 2014-01-12 11:14:45, 8 odp
Moje odpowiedzi (224)
Wszystkie »
Hej znalazłam kolejne sukienki i myście, że...
W Sukienki od kolokolorowa, 2014-01-15 15:23:14, 10 odp
kolokolorowa odpowiada:
pati77777link do czarnej, jak i czerwonej, biało-czarnej i czarno-białej : http://allegro.pl/suknia-a-la-prima-ballerina-rozmiary-xs-s-m-l-i3853968252.html?source=mlt
a jakby coś to tu link do tej pierwszej: http://sukienkowo.com/sukienki-wieczorowe/gorsetowa-sukienka-wieczorowa-czarno-biala/483
;)
Podobają się wam te buty ?
W Buty od kolokolorowa, 2013-07-04 15:48:30, 15 odp
kolokolorowa odpowiada:
Do actualrealityy : sklep nazywa się DeeZeeCzy we wrocławiu jest sklep DeeZee ?
W Buty od kolokolorowa, 2012-10-17 15:29:16, 1 odp
kolokolorowa odpowiada:
Już nie ważne, już wiem :).Dla tych co nie wiedzą, to otwarcie sklepu będzie 18 paź o 17, na ulicy Biskupiej.