Tiki

W serwisie od 5426 dni , ostatni raz 01 luty 2012

Najlepsze odpowiedzi (1)

Wszystkie »

jak wyglądam

W Czy ładnie wyglądam? od smok100, 2011-10-04 21:26:03, 16 odp

Tiki odpowiada:

wporządku ziom fryzure masz dobrą nie rób kudłów długich bo ci to nie będzie pasować , ogolnie to spoko wyglądasz może nie jesteś mega super w wygladzie ale wporzadku wygladasz :) Pozdro ziomek i nic nie zmieniaj

Moje pytania (6)

Wszystkie »

Pytanie dla tych barciej dorosłych na umyśle...

;P a wiedz mam pewien problemy z moim narządem rozrodczym to po pierwsze odczuwam pewien ból przy dotyku żołędzi po odsłonięciu napletak, ból jest od kąd pamiętam mam już prawie 17lat i uważam nieco że jest to nie normalne..w tym wieku, byłem u lekarza to przepisał mi pewną maść i powiedział jak stosować. Maść stosowałem zgodnie z zaleceniami lekarza lecz nic to nie pomagało ból dalej jest a przy stosowaniu leku zaczeła mi się pokazywać żółta wydzielina w postaci kropek , łatki itp.to opisze...

W Seks, 2012-01-30 20:48:09, Dodaj odpowiedź

Heyasz ; ) moje dzisiejsze pytanie dotyczy...

telefonu a mianowicie SE Xperia X8 który posiadam. Jak sformatować kartę pamięci w x8 ? i czy można przywrócić telefon do orginalnej wersji? nie chodzi mi żeby tylko cofnąć wszystkie zainstalowane aplikacje, muzykę itp. chodzi mi żeby telefon był wstanie takim jak go miałem na początku tzn. w orginalnych ustwieniach itp wszystko :)

W Telefony, 2012-01-28 23:42:06, 7 odp

Jeżeli nie zaliczy się 1 semstru do wyznaczonego...

terminu np w technikum to się wylatuje ze szkoły ? przeniosą mnie gdzieś indziej ?? :/ Czy może moge po prostu oblać i iść do zawodowki za rok ? Odpowiedz z wyszczególnieniem

W Szkoła, 2012-01-13 15:22:19, 3 odp

Moje odpowiedzi (85)

Wszystkie »

Jazda na łyżwach.. Myślicie że bardzo trudno...

W Zabawy i konkursy od Kruszynkaaa, 2012-02-01 11:40:09, 19 odp

Tiki odpowiada:

nic trudnego trochę wiary i wysiłku ; ) zależy też kto jak kto, ja na przykład nie miałem z tym problemu 4kl podstawowki jechalem na lyzwy ze szkoly i sie w 40min nauczylem ; )

Która fryzura najlepsza?

W Fryzury od karolinka908, 2012-01-30 21:04:16, 93 odp

Tiki odpowiada:

musiała byś pokazać twoje zdj to bym ci napisał jak by do ciebie najbarciej pasowała ale to zdj najlepiej z każdej strony ; P a po drugie też zależy jak sie w niej bedziesz czuć i czy włosy bd pasować i posłuszne, co do emu tak bardzo ładne są fryzury ale trzeba z tym roboty 1,30h przed wyjściem itp ; ) PzD

Ładna jestem ?? co powinnam w sobie zmienić ??

W Czy ładnie wyglądam? od domi33063, 2012-01-30 20:56:33, 16 odp

Tiki odpowiada:

prosiłbym o barciej widoczne zdjęcie całej twarzy z dobrze ułożoną fryzurą nie opadającą na oczy.Zacznij malować się błyszczykiem:)

Fajne (1)

Wszystkie »

Znacie jakieś filmy podobne do American pie? :))

W Filmy od skasowany, 2012-01-29 16:05:32, 1 odp

O MNIE

17latek lubiący wyczyny,taniec i chyba narazie tyle ;)
________________________________________________

Stylizacja-styl-ubiór/fryzury

KOMENTARZE (6)

Wszystkie »

Tiki pisze do lolita1133 :

elosz ;] co slychac?

2012-01-29 00:06:26

Tiki pisze do mikula :

;)

2012-01-29 00:02:44

Tiki pisze do Yoshida :

Jestem w domu ;D

2011-09-23 07:30:59 , 2 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

Yoshida pisze:

xD Dzięki za info

2011-09-23 15:48:57

Tiki pisze:

Wychodze z domu ; D

2011-10-04 21:12:50