Zaloguj się✗ Zamknij
pawlak1122331
3 złotych żetonów na koncie
3120 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (86)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
pawlak1122331 Paweu :P
W serwisie od 5410 dni , ostatni raz 06 czerwiec 2012
Najlepsze odpowiedzi (77)
Wszystkie »
Ładne paznokcie?
W Paznokcie od kbotkiewicz, 2012-01-01 21:18:26, 6 odp
pawlak1122331 odpowiada:
ja ci powiem ze mozesz wejsc na spryciarze.pl tam masz mase materialow no wszystkiego co jak zrobic domowym sposobem i wogole naprawde super stronka polecam ja tam tak samo widzialem jak zrobic latwo pajeczynke i wogole .. wiec radze tam zalukac :) jesli nie bedziesz wiedziala jak znalezc poprostu napisz do mnie na priv :) pozdrawiamgdzie mogę obejrzeć 2 sezon GLEE z lektorem ?
W Filmy od brzydula, 2011-12-30 06:00:38, 2 odp
pawlak1122331 odpowiada:
mozesz sobie sciagnac z torentow albo ogolnie mozesz takze .. z innych portali z filami muzyka i wogole tam napewno w zakladce seriale powinnas znalezc :):)jest jeszcze wiecej oppcji jesli bedziesz chciala powiem ci na priv wybacvz tu nie moge bo nie chce dostac bana:)ile mieliście spotkań z dziewczyna do pierwszego poca...
W Pocałunki od AlapeJaan, 2011-12-28 23:59:39, 9 odp
pawlak1122331 odpowiada:
odrazu spotkanie i pocalunek to chyuba normalne podchodzisz calujesz w policzek i mowisz czesc no co w tym zlego odrazu w sline no toc przez to nie ma dzieci :P .. no jesli na randke na poczatek buziak . w policzek i pozniej jak ja odprowadzasz moze byc bardziej namietny oczywiscie najpierw przytulasz i jesli sama zacznie ze chce sie calowac to robisz to samo :):) i jest ok no i to by bylo na tyle ;)Moje pytania (60)
Wszystkie »
do galerii:D
W Ocena wyglądu, 2012-05-22 22:13:34, 1 odp
wasze ulubione kawaly :).
W Ciekawostki, 2012-01-04 08:42:22, 16 odp
jakie papierosy palicie
W Ciekawostki, 2011-12-29 00:24:40, 5 odp
Moje odpowiedzi (772)
Wszystkie »
Gdzie oraz jaką dziewczynę poznać najlepiej?
W Flirt od onwienajlepiej, 2012-05-26 00:17:53, 4 odp
pawlak1122331 odpowiada:
powiem ci ze dziewczyne mozna wszedzie poznac czy to bedzie wypozyczalnia kaset czy tez bar biblioteka czy tez inne miejsce :D wszysko zalezy od tego czy jestes odwazny czy tez niesmialy bo jesli potrafisz zagadac do obcej dziewczyny na miescie powiedziec komplement i sprawic ze by wciagnela ja rozmowa nie bedziesz mial z tym problemu w dodatku jest teraz sezon letni wiec jest wiel imprez gdzie mozesz takze sprobowac swoich sil i pamietaj ze nic nie tracisz a wrecz przeciwnie mozesz wiele zyskac :) pozdro ;)..Ostatnio zerwałam z chłopakiem, bo chciał...
W Miłość od kaaaaasiula, 2012-05-26 00:13:52, 3 odp
pawlak1122331 odpowiada:
hmmm zerwalas z kims kogo kochasz dlatego ze zaczol brac sterydy aha czyli jak np kolejny chlopak bedzie cos bral lub palil papierosy tez z nium zerwiesz .. moim zdaniem to nie jest wyjscie jsli by ci zalezalo bys mu przemowila do rozsadku no i ogolnie ci powiem ze nie jestem za sterydami ogolnie jak cwiczyc to na czysto czyli bez sterydow ewentualnie odzywki i suplementy ktore pomagaja w nabieraniu masy ... i ogolnie duzo sie traci na zdrowiu moze bedzie szybszy przyrost ogolnie z poczatku zadowolenie ale pozniej jak nie bedzie bral i nie bedzie cwiczyl wszystko bedzie na nim wisialo .. wiec to by bylo na tyle jesli chcesz wiedziec wiecej napisz na pw .. pozdro :)Kiedy facet jest przesadnie zadbany, ma równiutko obci...
W Ciekawostki od 切れる, 2012-05-24 04:57:07, 9 odp
pawlak1122331 odpowiada:
soe sie nazywa ze jest metroseksualny tak jak kolezanka ZdemotywujeCie powiedziala ... lecz nie ma nic w tym zlego chyba... wiesz lepiej jak jest tak pol na pol by dbal do pewnego momentu nie widze nic w tym zlego ja tak robie np ok zadbane paznokcie musza byc sama powiedz .. a cod o solarium to tez nic nie mam bo sam czasem korzystam chociaz teraz jest tyle cieplych dni ze hmm to jest strata pieniedzy .Fajne (10)
Wszystkie »
jak mam pokazać koledze że chce się z nim...
przelizać?W Pocałunki od kicunia97, 2012-05-22 22:39:06, 14 odp
Czy wpuszczą mnie do klubu, który jest od...
szesnastu lat, jeżeli rocznikowo mam już 16 tylko, że kończe dopiero w kwietniu ?W Ciekawostki od olencja12365, 2012-01-03 23:41:23, 12 odp
O MNIE
dobra to jade z koksem :P:.. kim jestem hmm zwyklym chlopakiem z poczuciem humoru .. cieszacym sie zyciem i lubiacm aktywnie zyc ;):) .. a jesli chcesz wiedziec wiecej poprostu napisz..zapytaj .. a co mnie kreci hmm chyba nic mnie tak nie zakreci jak dobra karuzela haha xD