pawlak1122331

3 złotych żetonów na koncie

3120 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (86)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

pawlak1122331 Paweu :P

W serwisie od 5410 dni , ostatni raz 06 czerwiec 2012

Najlepsze odpowiedzi (77)

Wszystkie »

Ładne paznokcie?

W Paznokcie od kbotkiewicz, 2012-01-01 21:18:26, 6 odp

pawlak1122331 odpowiada:

ja ci powiem ze mozesz wejsc na spryciarze.pl tam masz mase materialow no wszystkiego co jak zrobic domowym sposobem i wogole naprawde super stronka polecam ja tam tak samo widzialem jak zrobic latwo pajeczynke i wogole .. wiec radze tam zalukac :) jesli nie bedziesz wiedziala jak znalezc poprostu napisz do mnie na priv :) pozdrawiam

gdzie mogę obejrzeć 2 sezon GLEE z lektorem ?

W Filmy od brzydula, 2011-12-30 06:00:38, 2 odp

pawlak1122331 odpowiada:

mozesz sobie sciagnac z torentow albo ogolnie mozesz takze .. z innych portali z filami muzyka i wogole tam napewno w zakladce seriale powinnas znalezc :):)jest jeszcze wiecej oppcji jesli bedziesz chciala powiem ci na priv wybacvz tu nie moge bo nie chce dostac bana:)

ile mieliście spotkań z dziewczyna do pierwszego poca...

W Pocałunki od AlapeJaan, 2011-12-28 23:59:39, 9 odp

pawlak1122331 odpowiada:

odrazu spotkanie i pocalunek to chyuba normalne podchodzisz calujesz w policzek i mowisz czesc no co w tym zlego odrazu w sline no toc przez to nie ma dzieci :P .. no jesli na randke na poczatek buziak . w policzek i pozniej jak ja odprowadzasz moze byc bardziej namietny oczywiscie najpierw przytulasz i jesli sama zacznie ze chce sie calowac to robisz to samo :):) i jest ok no i to by bylo na tyle ;)

Moje pytania (60)

Wszystkie »

do galerii:D

W Ocena wyglądu, 2012-05-22 22:13:34, 1 odp

wasze ulubione kawaly :).

W Ciekawostki, 2012-01-04 08:42:22, 16 odp

jakie papierosy palicie

W Ciekawostki, 2011-12-29 00:24:40, 5 odp

Moje odpowiedzi (772)

Wszystkie »

Gdzie oraz jaką dziewczynę poznać najlepiej?

W Flirt od onwienajlepiej, 2012-05-26 00:17:53, 4 odp

pawlak1122331 odpowiada:

powiem ci ze dziewczyne mozna wszedzie poznac czy to bedzie wypozyczalnia kaset czy tez bar biblioteka czy tez inne miejsce :D wszysko zalezy od tego czy jestes odwazny czy tez niesmialy bo jesli potrafisz zagadac do obcej dziewczyny na miescie powiedziec komplement i sprawic ze by wciagnela ja rozmowa nie bedziesz mial z tym problemu w dodatku jest teraz sezon letni wiec jest wiel imprez gdzie mozesz takze sprobowac swoich sil i pamietaj ze nic nie tracisz a wrecz przeciwnie mozesz wiele zyskac :) pozdro ;)..

Ostatnio zerwałam z chłopakiem, bo chciał...

W Miłość od kaaaaasiula, 2012-05-26 00:13:52, 3 odp

pawlak1122331 odpowiada:

hmmm zerwalas z kims kogo kochasz dlatego ze zaczol brac sterydy aha czyli jak np kolejny chlopak bedzie cos bral lub palil papierosy tez z nium zerwiesz .. moim zdaniem to nie jest wyjscie jsli by ci zalezalo bys mu przemowila do rozsadku no i ogolnie ci powiem ze nie jestem za sterydami ogolnie jak cwiczyc to na czysto czyli bez sterydow ewentualnie odzywki i suplementy ktore pomagaja w nabieraniu masy ... i ogolnie duzo sie traci na zdrowiu moze bedzie szybszy przyrost ogolnie z poczatku zadowolenie ale pozniej jak nie bedzie bral i nie bedzie cwiczyl wszystko bedzie na nim wisialo .. wiec to by bylo na tyle jesli chcesz wiedziec wiecej napisz na pw .. pozdro :)

Kiedy facet jest przesadnie zadbany, ma równiutko obci...

W Ciekawostki od 切れる, 2012-05-24 04:57:07, 9 odp

pawlak1122331 odpowiada:

soe sie nazywa ze jest metroseksualny tak jak kolezanka ZdemotywujeCie powiedziala ... lecz nie ma nic w tym zlego chyba... wiesz lepiej jak jest tak pol na pol by dbal do pewnego momentu nie widze nic w tym zlego ja tak robie np ok zadbane paznokcie musza byc sama powiedz .. a cod o solarium to tez nic nie mam bo sam czasem korzystam chociaz teraz jest tyle cieplych dni ze hmm to jest strata pieniedzy .

Fajne (10)

Wszystkie »

jak mam pokazać koledze że chce się z nim...

przelizać?

W Pocałunki od kicunia97, 2012-05-22 22:39:06, 14 odp

Czy wpuszczą mnie do klubu, który jest od...

szesnastu lat, jeżeli rocznikowo mam już 16 tylko, że kończe dopiero w kwietniu ?

W Ciekawostki od olencja12365, 2012-01-03 23:41:23, 12 odp

O MNIE

dobra to jade z koksem :P:.. kim jestem hmm zwyklym chlopakiem z poczuciem humoru .. cieszacym sie zyciem i lubiacm aktywnie zyc ;):) .. a jesli chcesz wiedziec wiecej poprostu napisz..zapytaj .. a co mnie kreci hmm chyba nic mnie tak nie zakreci jak dobra karuzela haha xD

KOMENTARZE (21)

Wszystkie »

pawlak1122331 pisze do 切れる :

haha good nick:D:D

2012-05-24 04:52:55 , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

切れる pisze:

A wiesz chociaż co znaczy????;)

2012-05-24 15:23:11
ilona2997 pisze do pawlak1122331 :

Może byś sę wreszcie poakazał... ? :)

2012-01-27 21:36:57

Koko123 pisze do pawlak1122331 :

jak tam leci? Co tak długo Cię nie ma na dojrzewcu? Chyba przerwę sobie robisz ; )

2012-01-23 20:57:31

GALERIE (12)