Zaloguj się✗ Zamknij
BadPrincessa
0 złotych żetonów na koncie
488 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (67)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
BadPrincessa
W serwisie od 5392 dni , ostatni raz 25 maj 2012
Najlepsze odpowiedzi (2)
Wszystkie »
Czy to normalne żee..?
W Miesiączka od ciamciaramcia16, 2011-09-19 21:42:27, 5 odp
BadPrincessa odpowiada:
tak to normalne. ja miałam dokładnie tak samo że minęły 2 tyg. od wcześniejszej a ja znów dostałam. ale już wszystko się unormowało i znowu mam tak jak powinnam :) więc nie ma powodu do obaw:).Czy to normalne że dostałam okres 2 tygodnie po...
W Miesiączka od Szpileczka88, 2011-09-08 20:09:49, 4 odp
BadPrincessa odpowiada:
e tam, żadne tabletki. ja ogólnie miesiączkuję od roku. i właśnie chyba miesiąc temu tak miałam że dostałam okres 2 tygodnie po poprzednim, ale teraz znowu mi się unormowało i jest ok. więc myślę że nie ma co panikować. :)Moje pytania (11)
Wszystkie »
cześć. mam taki problem. otóż mam na fb...
fanpage dajmy na to o nazwie 'a' i gdy jestem na tej stronie to chce odwiedzic, wejsc na inna strone 'b' (ktora nie jest moja) jako strona 'a' i chcialam sie spytac jak wyslac wiadomosc z fanpage do fanpade ?W Hobby, 2012-05-15 20:52:32, 3 odp
Konieczne! . Potrzebny mi jakiś bardzo dobry...
program do przerabiania zdjęć z mnóstwem funkcji. Mam nadzieje że pomożecie :)W Fotografia, 2012-03-17 09:37:46, 1 odp
Witam wszystkim. Chciałabym abyście pomogli mi...
z pewnym chłopakiem. Bardzo mi na tym zależy ponieważ ja sama już sobie z tym wszystkim nie radzę. Otóż zaczęłam pisać z pewnym chłopakiem 26 grudnia 2011 r. Praktycznie już na początku znajomości pisał mi, że mu się bardzo podobam, zauroczył się we mnie i wgl. w końcu się spotkaliśmy już na drugim spotkaniu powiedział mi że mnie kocha i się z nim pocałowałam. Po kilku dniach zapytał się mnie czy moglibyśmy coś razem spróbować stworzyć, zgodziłam się bo również on mi nie był obojętny . Dokład...W Pomocy, 2012-03-04 21:02:05, 2 odp
Moje odpowiedzi (77)
Wszystkie »
cześć. mam taki problem. otóż mam na fb...
W Hobby od BadPrincessa, 2012-05-15 21:42:14, 3 odp
BadPrincessa odpowiada:
ja mam zwykły fanpage i wiem, ze da sie wyslac bo wysylalam , tylko myslalam ze jest jeszcze jakis prostrzy sposób, bo mój jest bardzo skomplikowany ;] :DJaki polecacie (zgrabny i dobry ) telefon dotykowy ?
W Telefony od IceMarie, 2012-04-06 11:20:11, 11 odp
BadPrincessa odpowiada:
HTC Desire Z . :) .najlepszy telefon jaki znam. ;]W jakim wieku najlepiej zacząć się całować w...
W Pocałunki od Gaga123, 2012-01-29 12:14:35, 25 odp
BadPrincessa odpowiada:
ja pocałowałam się pierwszy raz jak miałam 14 lat.nie ma jakiegoś przedziału wieku kiedy najlepiej się pierwszy raz pocałować. po prostu musisz być na to gotowy. ale jednak wydaje mi sie ze wiek od 13 lat jest najlepszy , bo wczesniej gdy się ktoś całuje to wydaje mi się to takie dziecinne.
podkreślam. to tylko moje zdanie ! :)
POZDRAWIAM. :)
KOMENTARZE (1)
Wszystkie »
BadPrincessa pisze do TisM :
chciałeś to masz. wiem że Ty i tak nadal będziesz trzymał swoją rację. no bo oczywiście Ciebie nie da się wgl. przekonać. słuchaj mnie uważnie! jesteś bardzo przystojny i każda dziewczyna przyzna mi racje. (tylko mi tu nie pisz że pewnie kłamią) ;] . znam Cię już na tyle dobrze, że Ty zawsze będziesz gadał tylko swoje i mnie nie posłuchasz, ale właśnie zastanawiam się dlaczego? ponieważ skoro mówię Ci w realu co tak naprawdę o Tobie myślę i takie tam (Ty już dokładnie to wiesz) to nie wiem dlaczego nadal się mnie nie słuchasz i mi nie ufasz.
ps. dziewczyny uważajcie na niego! :D
2011-09-07 22:38:34 , 16 odpowiedzi
Wszystkie wypowiedzi:
TisM pisze:
HaHa :D dobrze wiesz co ci powiem więc nie będę tego pisał ;) Swoje zdanie mam i ono takie zostanie ;P
2011-09-07 22:41:26
BadPrincessa pisze:
ej no bo normalnie się na Ciebie obrażę jeśli nadal będziesz tak pisał. myślałam że jak to napisze to chociaż mi w tej mniejszej połowie uwierzysz.;]
2011-09-07 22:46:51
TisM pisze:
Uwierzę jak ci się humor poprawi i przestaniesz się wszystkim zadręczać... Bo to jest BezSens... Masz być HaPPy i już ;D
2011-09-07 22:48:09
BadPrincessa pisze:
ojeju. ja Ci coś powiedziałam na ten temat. ty jesteś happy bo Ci się układa, a mi nie. .
2011-09-07 22:53:58
TisM pisze:
oj nie gadaj... znam cię. na pewno przejmujesz się czymś mało ważnym... I to zupełnie bezsensu ;]
2011-09-07 23:00:03
BadPrincessa pisze:
no właśnie wiesz co Ci powiem, że znasz mnie aż za dobrze. bo potrafisz rozpoznać co u mnie jest nie tak.
2011-09-07 23:03:20
TisM pisze:
MaM Cię :) nigdy nie może być "za dobrze" :) Z czym ma związek ta sprawa?
2011-09-07 23:04:25
BadPrincessa pisze:
no dobra. ale i tak znasz mnie b.dobrze. ;]. już Ci pisałam że za dłuuugo by opowiadać.
2011-09-07 23:09:55
TisM pisze:
a chciałabyś żebym ci go dał... Bo jeśli tak... nom to chyba nie mam wyboru.
2011-09-07 23:23:17
BadPrincessa pisze:
ah. a ty jak zwykle patrzysz z tej negatywnej strony.. chodziło mi tylko o to żebyś dał mi spokój z tą sytuacją. . obiecałam Ci że napewno Ci powiem? to tak będzie. bądz przekonany w 100%. ;]