przybbylo94

W serwisie od 5349 dni , ostatni raz 20 kwiecień 2012

Moje odpowiedzi (92)

Wszystkie »

Mam 13 lat od 3 lat nie jestem już dziewicą i...

W Seks od paloma, 2012-02-01 14:49:55, 23 odp

przybbylo94 odpowiada:

Ogarnij sie mozliwe ze tak zalezy to od goscia

Czy lubicie EMO i czy chcieliscie by byc EMO?

W Ciekawostki od emo510, 2011-10-26 16:51:53, 34 odp

przybbylo94 odpowiada:

przeraża mnie to

Jest osoba za którą mocno tęsknicie i bez niej...

W Ciekawostki od resecywny, 2011-10-26 16:49:57, 20 odp

przybbylo94 odpowiada:

znałam taką jedną osobe była mi dosyć bliska niestety z nią sie już nigdy nie zobacze chodź bym tak bardzo chciała ... niestety taki jest świat i nie zmienie tego...:(