Zaloguj się✗ Zamknij
sylwiamatii
2 złotych żetonów na koncie
1227 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (5)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
sylwiamatii Sylwia
W serwisie od 5988 dni , ostatni raz 09 grudzień 2013
Najlepsze odpowiedzi (11)
Wszystkie »
kilka miesięcy temu wzięłam kotka ze schroniska. tak...
W Zwierzaki od sweetcake, 2013-03-30 15:58:40, 4 odp
sylwiamatii odpowiada:
Jezu, jakie to słodkie... <marzyciel> Szkoda mi go bardzo. Sądzę, że nie jesteś w stanie wiele zrobić. Potrzeba czasu. W końcu czas leczy rany. Ten kot dużo przeszedł, jest nieufny, strachliwy. Na pewno musisz mu pokazywać, że przy Tobie jest bezpieczny. Daj mu się przyzwyczaić do nowego otoczenia. Nie przyspieszysz tego procesu. Spokojnie, wiem, że Ci go szkoda, że się martwisz, ale wierz mi, że teraz ma o wiele lepiej niż miał wcześniej, więc możesz mieć satysfakcję z dobrego uczynku, bo przygarnianie zwierząt ze schroniska jest naprawdę dobre.podajcie miłosne rap piosenki, wszystkie jakie...
W Pomocy od elopomelo, 2013-03-25 18:18:20, 3 odp
sylwiamatii odpowiada:
Znam wiele, ale napiszę Ci takie, które według mnie są boskie. Nie będę pisać o jakimś Stoku, bo go nie lubię. Przesłuchaj wszystkich, naprawdę polecam:1. B.R.O - Love
2. B.R.O - Ona i on (chociaż tam mało jest miłości, ale jednak)
3. donGURALesko - Chcę ci dać
4. Doniu - Halo kochanie (też mało miłości, ale z nią związane)
5. Eastwest Rockers - Dotknąć cię i Będę na pewno (tylko to nie rap)
6. Grubson - Imię (the best ;p)
7. HuczuHucz - Gdyby nie to
8. Iza Lach & HuczuHucz - Nie masz mnie (kocham <3)
9. Jeden Osiem L - Jak zapomnieć (legenda)
10. Jopel - Przypomnę ci (to o nieszczęśliwej miłości)
11. Kali - Gdzie się podziało
12. Kali - Piękna i bestia
13. Małpa - Paznokcie
14. Małpa - Pozwól mi nie mówić nic (kocham <3)
15. Lerek - Bo bez ciebie
16. Onar - Ja bym oszalał
17. Płomień81 - Trudno mnie kochać
18. Tymi ft. Lerek - Czy wiedziałaś (nie do końca o miłości, ale naprawdę dobre)
19. Fokus - Nie ma czym oddychać
20. Peja ft. Sandra - Kiedy proszę
21. Peja - Kochana mamo (o miłości do mamy)
22. Peja - Ona i on (o tym, że chłopak się zakochał w dziewczynie z "niższych sfer")
23. PIH - Śmierć nas nie rozłączy (chociaż ja niespecjalnie przepadam)
24. Peja - Tak bardzo chcę
25. Peja - Kocham cię
26. Pezet (masa tego wszystkiego) - Mam to kotku, Nieważne, Shot yourself, Spadam, W moim świecie, Widzę jej obraz, Azizi (i wiele innych)
27. Red & Spinache - International love
28. Red & Spinache - Kochać
29. Red & Spinache - Uwierz mi
30. Czekon - Romeo i Julia
31. Teka i Chick's - Jesteś
32. WZR - Cały mój świat
33. Lipek - Miłość czarodziejem (kocham <3)
34. Tallib - Moja lady (to raczej nie rap)
35. Lukasyno & Kriso - Nie mówię nic
36. Tłoku & Jula - Zostań
Ostatnio byłam u mojej najlepszej przyjaciółki...
W Rodzina od wera0102, 2013-03-22 22:44:27, 3 odp
sylwiamatii odpowiada:
Nie lubię takiego podejścia mam "bo nie, nie muszę niczego wyjaśniać". Jak chce nauczyć dziecko porozumiewania się, jeśli sama nie potrafi nic wyjaśnić lub nie chce. Chyba wypadałoby łaskawie powiedzieć córce, dlaczego koleżanka nie może przyjść na noc. Ciekawe, co by zrobiła, gdybyś Ty jej tak odpowiadała ciągle:"- dlaczego nie chcesz jeść obiadu? - nic ci nie muszę wyjaśniać". Aż się zagotowałam, nie lubię czegoś takiego. Ja jestem typem buntownika i po prostu bym krzyczała i żądała wyjaśnień, a przede wszystkim za wszelką cenę próbowałabym udowodnić moją rację. Buntowanie się jest złe, wiem, ale tak bym robiła... Nic nie poradzę, taka jestem. Za to moja mama się zgadzała, żeby ktoś spał u mnie, ale na odwrót - absolutnie. Jej wytłumaczenie: "Masz swoje łóżko, nie będziesz ludziom zawracała głowy".Moje pytania (10)
Wszystkie »
Pomóżcie, kto oglądał 9 odcinek Pamiętników...
Wampirów 5 sezon? Na koniec, gdy się całowali, leci piosenka, jest wspaniała. Nie wiem, jaki ma tytuł. Jestem ułomna z angielskiego i nawet nie mogę zrozumieć do końca słów. Przez to nie mogę jej znaleźć. Proszę o pomoc :(W Filmy, 2013-12-06 15:10:48, 1 odp
Dziewczyny, co polecacie na wągry na nosie?
Stosuję tonik, ale to nie pomaga. Słyszałam, że najlepiej robić sobie tzw. parówkę, gdzie indziej, że skuteczne są specjalne plastry, jeszcze gdzie indziej, że trzeba iść do kosmetyczki na mechaniczne oczyszczanie, inni mówią, że po prostu stosować peelingi, jakieś maseczki i właśnie toniki. Które z Was miały problem wągrów na nosie i brodzie i są z tym poradziły? Jaką metodą? Dzięki z góry za odpowiedź.W Zdrowie, 2013-06-04 11:15:20, 2 odp
Co dla dziadka, który jest w szpitalu?
Mój dziadek jest chory, prawdopodobnie stracił pamięć. Chciałabym dać mu moje zdjęcie z nim, aby mu pokazać, kim jestem, ale nie mam takiego zdjęcia. I co się daje osobie w szpitalu? Zawsze widziałam pomarańcze i kwiaty, ale chciałabym dać coś innego. Pomóżcie...W Rodzina, 2013-04-21 11:50:58, 5 odp
Moje odpowiedzi (295)
Wszystkie »
W Inne od ~, 2013-07-01 23:18:30, Dodaj odpowiedź
sylwiamatii odpowiada:
6 Weidera ;p sprawdzone przeze mnie osobiścieJak zapomnieć o kimś kto mnie mocno zranił ?
W Pomocy od pryncypanowa, 2013-06-30 00:52:38, 6 odp
sylwiamatii odpowiada:
Nie mogę przepisać złotej recepty,Mam podobną sytuację. To trwa już prawie 10 miesięcy. Ale z każdym dniem czuję to mniej niż na początku.
Czas leczy rany...
Panowie, i panie w sumie też :) czy stringi są...
W Seks od Muza, 2013-06-16 20:00:35, 28 odp
sylwiamatii odpowiada:
Jasne, że seksowne, o ile nie pokazuje się ich całemu światu ; )Fajne (117)
Wszystkie »
Co sądzicie na temat Niekrytego Krytyka ?
Oglądacie jego filmiki na yt czy raczej omijacie te filmiki i nie lubicie oglądać ? Ja osobiście na początku twierdziłam że fajne tematy porusza i polubiłam kilka jego filmików... Po dłuższym czasie jednak stwierdziłam, że jednak niektóre z jego filmików są głupie.. A jaka jest wasza opinia na ten temat ?W Filmy od Kaki, 2013-06-05 14:45:09, 10 odp
Jaki sport uprawiacie?
Ja osobiście od 2 lat trenuję siatkówkę i nie wyobrażam sobie bez niej życia.W Hobby od cynamonowa13, 2013-06-03 22:56:24, 9 odp
Siema.Mam pewien dylemat.Za czasów gimnazjum...
byłem mocno zabujany w pewnej dziewczynie.Gadalismy ze soba,tanczylismy na dyskotekach i takie tam.Pewnego razu naszło mnie na to aby wyznac jej milosc,powiedzialem jej ze jestem zkochany w niej itp.. Ale ona w tym momencie prawdopodobnie miała jakiegos chlopaka i ja mlody szczyl nie umialem tego zrozumiec... Od tamtej pory do dziś 2 liceum nie trzymam z nią kontaktu tylko cześć cześć czasami i tyle.Czasami sobie myśle czy jest sens napisać ponownie,zagadaywać,umówić sie na jakieś spotkanie ? Sentyment jakiś tam pozostał,więc wacha, się czy nie spróbować ? kiedyś mi zalezalo na niej strasznie,ale wiecie czas leczy rany i tak to własnie do dziś zostało.Co myslicie na teen temat ? probować czy dac sobie spokoj ? na dzisiejszy dzien chyba jest wolnaW Miłość od alfredoo, 2013-06-03 14:54:35, 6 odp
O MNIE
Jestem... człowiekiem... dziewczyną :P
Kręci mnie siatkówka, to moja pasja ;&#41;