absek

W serwisie od 4643 dni , ostatni raz 06 listopad 2011

Moje pytania (2)

Wszystkie »

Czy dziewczyna wybrała by sie na spacer sam na...

sam z kims kto jej nie interesuje? Tak wiec, poznałem pewna dziewczyne w wakacje, lecz rozmawialismy mało ze wzgledu na to, ze po prostu nie mielismy okazji(duzo znajomych) po jakims czasie zagadałem do niej, rozmawialismy na gg z 3 tygodnie czasu, po czym umowilismy sie na spacer, wszystko poszlo okej, rozmawialismy, miło spedzilismy czas, odprowadziłem ja do domu i pocałowałem w policzek. Wrocilismy oboje do domów, pisalismy nadal, zapytałem, czy jej jakos nie zanudziłem, odpowiedziała, ze...

W Pomocy, 2011-11-02 20:44:11, 6 odp

Może coś z tego być?

A wiec, poznałem w wakacje dziewczyne, ale widziałem ja pare razy i to jeszcze przy znajomych, wiec nie rozmawialismy praktycznie w ogole. Na poczatku do niej nie pisałem. Odedzwałem sie do niej jakiś miesiac temu i pisalismy praktycznie codziennie na GG, raz ja zaczynałem rozmowe, raz ona. Pisało nam sie naprawde dobrze, wiec zaproponowałem spotkanie, na spotkaniu rozmowa sie kleiła dość fajnie, czas rowniez płynął szybko, spacerowalismy, po czym odporwadziłem ja do domu i na koniec pocałow...

W Pomocy, 2011-11-01 10:31:43, 8 odp

Moje odpowiedzi (2)

Wszystkie »

Może coś z tego być?

W Pomocy od absek, 2011-11-01 14:48:15, 8 odp

absek odpowiada:

No spróbuje, sadze, ze gdyby coś było nie tak, to po prostu by sie ze mna drugi raz nie chciała spotkac, tylko dała do zrozumienia, ze nie chce i abym dał spokój. Jestem dobrej mysli ;)

Może coś z tego być?

W Pomocy od absek, 2011-11-01 10:59:25, 8 odp

absek odpowiada:

no tylko, ze miałem juz kiedys taki przypadek i pozniej poszlo w relacje przyjacielskie,a z tego wyjsc juz ciezko, a tego bym nie chciał bardzo w tym przypadku.

Fajne (1)

Wszystkie »

Może coś z tego być?

A wiec, poznałem w wakacje dziewczyne, ale widziałem ja pare razy i to jeszcze przy znajomych, wiec nie rozmawialismy praktycznie w ogole. Na poczatku do niej nie pisałem. Odedzwałem sie do niej jakiś miesiac temu i pisalismy praktycznie codziennie na GG, raz ja zaczynałem rozmowe, raz ona. Pisało nam sie naprawde dobrze, wiec zaproponowałem spotkanie, na spotkaniu rozmowa sie kleiła dość fajnie, czas rowniez płynął szybko, spacerowalismy, po czym odporwadziłem ja do domu i na koniec pocałowalismy sie w policzek.
Gdy przyszedłem do domu rozmawialismy dalej na GG, zapytałem, czy jej nie zanudziłem, ona odpowidziała, ze absolutnie nie i zapytała dokładnie o to samo, wiec rowniez odpowiedziałem, ze nie :) zaproponowałem kolejne spotkanie, po czym ona sie zgodziła.
Po prostu czuje do niej coś wiecej, i chciałem sie Was zapytac, czy na kolejnym spotkaniu jej o tym powiedziec, czy moze ja to zrazic do mnie?

W Pomocy od absek, 2011-11-01 15:28:25, 8 odp

ubezpieczenie szkolne