Zaloguj się✗ Zamknij
Sylwusiaa97
0 złotych żetonów na koncie
528 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (31)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
Sylwusiaa97
W serwisie od 5320 dni , ostatni raz 15 luty 2013
Najlepsze odpowiedzi (2)
Wszystkie »
Czy to możliwe, że jestem w ciąży?
W Ciąża od Heroine8, 2012-12-21 11:28:26, 8 odp
Sylwusiaa97 odpowiada:
ja się na tym nie znam , ale myślę że nie jesteś w ciąży . Bo jeżeli Twój chlopak nie miał wytrysku i nawet w Ciebie nie wszedł to jest niemożliwe żebyś była w ciązy , a te objawy są skutkiem stresu . Zadręczasz się tym i dlatego pewnie nie masz okresu :)Cześć, ostatnio miałem robione badanie oczu,...
W Zdrowie od Zveri94, 2011-11-15 17:44:27, 6 odp
Sylwusiaa97 odpowiada:
Jeżeli masz na - to jestes krótkowidzem , czyli bardzo dobrze widzisz z bliska , ale dalej juz Ci sie rozmazuje . Jeżeli masz + to daleko widzisz bardzo dobrze , a z bliska widzisz rozmazane . ; pMoje pytania (10)
Wszystkie »
mam do was pytanie ... wczoraj byłam na...
dyskotece i leciała taka zaj*bista piosenka , tylko nie wiem jaki ma tytuł .. pomożecie ? kawałek piosenki miał takie slowa : You here I am .. oow. in the world ... I maked love ! Ooo..W Muzyka, 2013-02-09 19:14:32, Dodaj odpowiedź
hej :D mam pytanie do tych osób które lubią...
przerabiać zdjęcia :) http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/281282_10151180028797401_19074565_n.jpg jak coś takiego zrobić ? proszę o pomoc . dzięki ;DW Ciekawostki, 2012-12-21 11:44:45, Dodaj odpowiedź
po jakim czasie zmywa się , całkowicie...
szamponetka z marion ? i czy jest dobra ?W Fryzury, 2012-06-21 19:24:01, 4 odp
Moje odpowiedzi (180)
Wszystkie »
Hejo ;) jakie znacie fajne filmy? Dowolny gatunek ;D
W Filmy od Aga810, 2012-12-21 11:34:44, 4 odp
Sylwusiaa97 odpowiada:
LOLPierwszy raz
Niecne uczynki
Trzy metry nad niebem
Tylko Ciebie chcę
Całkiem zabawna historia
:)
Czy to możliwe, że jestem w ciąży?
W Ciąża od Heroine8, 2012-12-21 11:28:26, 8 odp
Sylwusiaa97 odpowiada:
ja się na tym nie znam , ale myślę że nie jesteś w ciąży . Bo jeżeli Twój chlopak nie miał wytrysku i nawet w Ciebie nie wszedł to jest niemożliwe żebyś była w ciązy , a te objawy są skutkiem stresu . Zadręczasz się tym i dlatego pewnie nie masz okresu :)DORADŹCIE !! ;D kupuje conversy i nie wiem czy...
W Buty od wiki135, 2012-06-26 22:37:57, 7 odp
Sylwusiaa97 odpowiada:
niebieskie <3Fajne (5)
Wszystkie »
Hejo ;) jakie znacie fajne filmy? Dowolny gatunek ;D
W Filmy od Aga810, 2012-12-21 11:34:45, 4 odp
Czy to możliwe, że jestem w ciąży?
!3 tygodnie temu po raz pierwszy próbowałam uprawiać seks z moim chłopakiem. Mam 15 lat. Napisałam "próbowałam", bo nie do końca nam wyszło. Nie mógł we mnie wejść, wszedł tak minimalnie, tylko główką, bo mnie strasznie bolało. Nie miał wytrysku.
Nie obawiałabym się, gdyby nie to, że ostatnio mam dziwne dolegliwości. Wszystkie objawy ciąży. Obolałe piersi, chce mi się cały czas sikać, mam dziwnie twardy i trochę większy brzuch. Wrażliwy węch, senność i bezsenność na zmianę. No i nie mam przede wszystkim okresu, powinnam dostać jakoś na tych dniach.
Jutro chcę zrobić sobie test. Ale czy to w ogóle jest możliwe?
Jak się pozbyć tego jak najwcześniej?
W Ciąża od Heroine8, 2012-12-21 11:28:26, 8 odp
hej które trzecie imie lepsze i bardziej pasuje...
Magdalena czy Klara? czy inne jakies macie?bo moje drugie imie to KatarzynaW Ciekawostki od skasowany, 2011-11-14 16:55:41, 17 odp
O MNIE
...
KOMENTARZE (2)
Wszystkie »
Wszystkie wypowiedzi:
tyburski1989 pisze do Sylwusiaa97 :
wyraz twarzy znajduje sie u mni na profilu:P.mam zdj:)
2012-02-01 14:40:51 , 4 odpowiedzi
Wszystkie wypowiedzi:
Sylwusiaa97 pisze:
nie wiem sama jakie by Ci włosy pasowały hmm.. może nie aż takie długie ale chyba dłuższe od tych co teraz masz ; ))
2012-02-01 14:49:44
tyburski1989 pisze:
tez tak wlasnie mysle:). bede musial wychodowac troszke dluzsze niz mam:).mam pomysl..myslalem sobie strzelic balejaz na blond :).co myslisz?