Sara9

W serwisie od 5315 dni , ostatni raz 11 grudzień 2011

Moje pytania (5)

Wszystkie »

Mam 14 lat, prawie 15 i się maluje do szkoły to...

oczywiste. Używam pudru lub podkładu , tuszu do rzęs, eye linera i błyszczyku. Zawsze gdy nakładam puder lub podkład to szypie mnie twarz. Nie nakładam kilogramów tapety, nie za dużo, ale i też nie mało, tak żeby było widać i , żeby mi się w szkole nie starło. Ktoś wie jaka może być przyczyna tego, ze mnie szczypie twarz , gdy nakładam podkład ? Może to być jakieś uczulenie. ? Ale uczulenie to chyba nie jest, ponieważ zauważyłam, ze gdy używam mniejszej ilości podkładu nie szczypie mnie twarz...

W Makijaż, 2011-12-11 13:44:22, 14 odp

Na EB mam zrobić prezentację na temat...

katastrof komunikacyjnych. Nie mam pojęcie co mogę w tej prezentacji zawrzeć, jakie informacje ? Podajcie moze jakieś linki z wiadomościami na ten temat. Ma być min. 30-40 slajdów, kompletnie nie wiem jak to zrobić. Znaczy wiem, tylko nie wiem co tam mogę napisać, oprócz definicji katastrofy komunikacyjnej i rodzaj tych katastrof. Pomóżcie !! Z góry thx.

W Szkoła, 2011-12-07 16:40:54, 2 odp

Pytanie do osób, które uczą się j. francuskiego. Ja...

k się czyta: - `Et je vois ` , `Et quand j'arrive au college ` . ?

W Szkoła, 2011-12-06 19:03:57, 4 odp

Moje odpowiedzi (10)

Wszystkie »

Na EB mam zrobić prezentację na temat...

W Szkoła od Sara9, 2011-12-07 17:15:30, 2 odp

Sara9 odpowiada:

Ale rodzaje katastrof komunikacyjnych to drogowe i kolejowe. A katastrofa TU 154 , nie była katastrofą, żadną z tych. ;/

W Inne od ~, 2011-12-07 17:14:05, Dodaj odpowiedź

Sara9 odpowiada:

Nie mam czegoś takiego. ;P

Od pewnego czasu z kolegami jeździmy na...

W Hobby od roofek, 2011-11-28 15:15:51, 8 odp

Sara9 odpowiada:

Fajnie, na prawdę. Ja bym tak nie umiała. Podziwiam. ;)

O MNIE

Mam na imię Sara, mam 14 lat. Mieszkam w Warszawie. Interesuję się fotografią, tańcem, muzyką. Wolny czas lubię spędzać ze znajomymi.
Chętnie pomagam, jeżeli masz jakiś problem pisz na priv spróbuję pomóc jak najlepiej umiem. ;)
Chcesz coś więcej wiedzieć o mnie ? - pisz, a na pewno się dowiesz. :)
Nie interesuję mnie zdanie na mój temat osób, które nawet ze mną słowa nie zamieniły, nie znają mnie, nie wiedzą nic.
Pamiętaj! Jeżeli nie masz do mnie szacunku, tym samym się odpłacę.
Jeżeli jesteś dla mnie chamska/i , też taka będę wobec Twojej osoby.

KOMENTARZE (2)

Wszystkie »

Martaa96 pisze do Sara9 :

Hej Piękna. ♥

2011-11-28 15:26:43 , 7 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

Sara9 pisze:

No siema, brzydalu ♥

2011-11-28 15:29:05

Martaa96 pisze:

Haha, że niby ja brzydal ? Chyba Tyy ! ♥ Co tam porabiasz, lamusie ? ♥

2011-11-28 15:32:05

Sara9 pisze:

Noo, przeczytaj sobie naszą wczorajszą rozmowę, sama pisałaś, ze nie jesteś piękna, więc jak nie piękna to ... brzydka ♥ No chyba, że byłaś na haju i nie wiedziałaś co piszesz. :D Ja, standardowo facebook, dojrzewamy, a ksiązki czekają, aż zajrzę do nich i odrobię pracę domową. Ale mam jeszcze czas dopiero 15:30 ♥ A Ty ?

2011-11-28 15:35:30

Martaa96 pisze:

No, bo piękna nie jestem, ale brzydka tez nie. :D O co Ty mnie podejrzewasz ?! Przecież ja nie piję, kretynko ! ♥ :D Hahaha, to tak jak ja fb, doj., . Widziałaś nowe foty Juli ? Koszmarne. -,-

2011-11-28 15:40:52

Sara9 pisze:

Nie, wcale, sama widziałam jak pijesz ! Nie kłam ! Taa.. widziałam, koszmarne to mało powiedziane. Brzydkie, ohydne -,- Pff.. co tu się dziwić. Przecież to lamusy, więc czego się spodziewałaś. Słuchaj, wiesz co, ja już będę lecieć. Stara mnie goni do nauki. -,- Yhh.. może jeszcze później pogadamy, ale jutro w sql. Pa pa Martu$$ ♥♥

2011-11-28 15:49:06

Sara9 pisze:

albo *

2011-11-28 15:50:07

Martaa96 pisze:

No okok. Cześć lambado ♥

2011-11-28 15:50:59
Martaa96 pisze do Sara9 :

Hej. Co tam ? ;)

2011-11-27 18:56:16 , 37 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

Sara9 pisze:

Ooo hej ! U mnie ? Jakoś leci. A u Cb ? ;>

2011-11-27 18:56:56

Martaa96 pisze:

A u mnie niby spoko. Mam dzisiaj jakiś dziwny dzień. Nic mi się nie chcę, koszmar. ;/ Jak ja bym chciała, zeby ten dzień się już skonczył !

2011-11-27 18:58:47

Sara9 pisze:

No, bo dzisiaj niedziela, ostatni dzień weekednu, więc się nie dziwie. ;) A ja nie, jutro do szkoły, o niee ! ; (

2011-11-27 19:00:51

Martaa96 pisze:

Też się z tego powodu nie cieszę, ze jutro do szkoły. No, ale cóż.. damy rady, przetrwamy te 5 dni tygodnia, później znowu weekend. ♥

2011-11-27 19:02:05

Martaa96 pisze:

Ile masz jutro lekcji ? ;P

2011-11-27 19:02:21

Sara9 pisze:

Hahah, tylko 5 dni, ja nie wytrzymam. ;( Jutro mam 7 lekcji, ale z ostatnie się chyba zerwę. ;) A Ty ?

2011-11-27 19:03:36

Martaa96 pisze:

Też mam jutro 7. Ale też się chyba zerwę, tylko jeszcze nie wiem po której lekcji. Jutro chyba mam klasówkę z biologii, więc może przed biologią. ;) A biologię mam na 5 z tego co wiem. ;>

2011-11-27 19:05:37

Sara9 pisze:

Heh, ja jutro chyba nie mam żadnej klasówki/kartkówki, a jak mam to nic umiem. ;x I się nie zamierzam dzisiaj uczyć, mam to gdzieś. Nie zdam ♥ hahaha z geo i matmy. ;D

2011-11-27 19:07:19

Martaa96 pisze:

Haha, to tak jak ja. Też chyba nie zdam. Sara, będziemy razem w klasie ! ♥

2011-11-27 19:08:17

Sara9 pisze:

Aaa.. Martaa ♥

2011-11-27 19:09:14

Martaa96 pisze:

♥ . Kiedy jakaś imprezka ? ;D

2011-11-27 19:09:42

Sara9 pisze:

Nie wiem. Ale przydałoby się spotkać w miłym towarzystwie. ;)

2011-11-27 19:10:40

Martaa96 pisze:

W miłym towarzystwie, hm ? Kogo masz na myśli ? ;)

2011-11-27 19:11:48

Sara9 pisze:

Noo... Ciebie, mnie , Mateusza, Karoline , Krysie, Ewe,Emilkę, Angelikę,Agatę, Dawida, Sebastiana, Kubę, no i resztę zajebi.tych dup ♥

2011-11-27 19:14:52

Martaa96 pisze:

Hahaha, o.O Dawid ? będzie ostro ♥ Chyba zapomniałaś o kim, najważniejszym ;)

2011-11-27 19:17:28

Martaa96 pisze:

kimś*

2011-11-27 19:17:47

Sara9 pisze:

Więc dlatego napisałam `i resztę zajebi.tych dup` , a o tej osobie, o której zapomniałam to chyba .... Olaf ? ♥ A no tak bez niego żadnej biby nie ma. A Dawid musi być. ♥ Jeszcze Rafał, Patryk ii... reszty nie pamiętam, ale wymieniłam tych najważniejszych, bez których żadnej biby nie moze być ! ♥

2011-11-27 19:23:16

Martaa96 pisze:

Olaf ? Olaf musi być ! ♥ ;D Jeszcze innych parę osób. Ale ci najwaźniejsi zostali wymienieni. ! Trzeba się jakoś zgadać i zrobić taki MAŁY melanż. :D

2011-11-27 19:27:32

Sara9 pisze:

Hahaha, ku.rwa ja już znam wasz ten MAŁY melanżyk. :D Może jakoś tak przed zebraniem, czyli w przyszłym tygodniu, hm.. ja proponuję z piątku na sobotę, haha, a panna za czy przeciw ? :D Bo, 5.12 zebranie, więc nie bardzo. ;/ Jak starszy pójdą na zebranie i zobaczą moje piękne pały z przedmiotów tj: geografia, fizyka, matematyka to się załamie, a ja będę musiała kuć od rana do nocy i poprawiać. ;/

2011-11-27 19:34:42

Sara9 pisze:

starzy *

2011-11-27 19:36:01

Sara9 pisze:

znaczy moja matka się załamie, a nie ja. * :D

2011-11-27 19:36:58

Martaa96 pisze:

Haha, no MAŁY , ja nie wiem co ty chcesz, od naszych melanży, MAŁYCH melanży. :D Z piątku na sobotę ? - jestem jak najbardziej za, jeszcze trzeba się dogadać z innymi. Hahaha, noo u mnie po zebraniu, będzie to samo. Ale ch.uj najwyżej nie zdam, i Ty też i bęziemy razem w klasie i będzie zaje.biście ! Kocham Sare ♥♥♥

2011-11-27 19:40:08

Sara9 pisze:

Nie, ku.rwa nic nie chcę, tylko to ja później dostaję ochrzan od starych ! Haha, no a jak, :D Ty będziesz kiblować w 2 klasie 2 rok, ja pierwszy :D Ch.uj z nauką. Moja wychowawczyni ostatnio do mojej klasy powiedziała, ze jak się nie weźmiemy za naukę to jedynie gdzie nas przyjmą do pracy to do tesco na kasę, hahaha myślałam, ze padnę. Ja skończę lepiej ! :D O.o jak miło, ktoś mnie kocha , aa.. ♥ A wiesz, ze ja Cb też ♥ Tak troszkę ;D ♥

2011-11-27 19:44:48

Sara9 pisze:

Kur.wa Marta co za spam ♥ Kocham nasz spam ♥

2011-11-27 19:46:12

Martaa96 pisze:

W tesco na kasie ? Nie jedna marzy o takiej pracy, a tu ... lipa , na trasie trzeba stać. :D Czyli widzisz praca w tesco na kasie nie jest taka najgorsza, porównując do zawodu dzi.wek. :D Żeby siedzieć na kasie w supermarkecie, trzeba umieć liczyć. Sara to nie dla nas, przykro mi ♥ Hahaha, prawidzwy spam to jest dopiero na fb. ♥

2011-11-27 19:49:24

Sara9 pisze:

Hahaha, noo, racja. Dzi.wki to kompletne DNO. Ejj, co jak co, ale liczyć umiem ♥ Umiem ... dodawać, odejmować, dzielić, mnożyć, a pierwiastki i te inne ch.uje muje mam w du.pie. ! ` Jestem hardcorem , robię w Hollywoodzie`. :D Eee.. na fb to masakra. ;D

2011-11-27 19:52:55

Martaa96 pisze:

Jasne, jasne. Chyba to kalkulator za Ciebie liczyć na lekcji matmy , a nie Ty :D Hahaha, `J`estem hardcorem, spamuję na profilu Sary` ♥

2011-11-27 19:57:43

Sara9 pisze:

Oj tam, oj tam, czy to ważne czy ja liczę, czy kalkulator, ważne, ze wynik jest prawidłowy ♥ Jakbyś nie wiedziała to ktoś mądry wymyślił kalkulator po to, zeby z niego korzystać szczególnie na lekcjach matematyki, lamusie ♥ Hahaha , rozwalasz. :D ♥ Dopiero teraz się przyjrzałam Twojemu avatarowi i stwierdzam, iż jest piękny,a osoba na nim jeszcze piękniejsza, moja Marta ♥♥♥

2011-11-27 20:02:12

Martaa96 pisze:

Hahah, to Ty rozwalasz mnie. :D Tekstem, że ja niby `jestem piękna`. Ja nie jestem piękna, za to Ty tak. ♥ Ejjjej. czy Ty masz kolczyk w wardze ?! Twoja, twoja. ♥ Bo kogo by innego ? ;)

2011-11-27 20:09:22

Sara9 pisze:

Jestem piękna i już ! ♥ Słuchaj się mądrzejszych ;) Mam. :D Tylko niestety przed pójściem do szkoły muszę go zdejmować, bo w szkole pani mi nie pozwala nosić kolczyka w wardze ! -,- A Agata też ma i może i jej wychowawczyni nic nie mówi ! Kur.wa nie ma to jak sprawiedliwość -,- Wracając do mnie, ja nie jestem piękna, jestem brzydka. ;c

2011-11-27 20:12:56

Sara9 pisze:

raczej wyjmować *

2011-11-27 20:13:29

Sara9 pisze:

znaczy jesteś piękna * sry za pomyłkę

2011-11-27 20:15:39

Martaa96 pisze:

Ja nie jestem piękna ! Hahaha, Ty Sara mądrzejsza niż ja ? Saruś Kochanie, jesteśmy na jednym poziomie ♥ Ee.. to faktycznie nie sprawiedliwe, Agata może, a Ty nie, to chore. -,- Od zawsze mówiłam, ze u nas w sql sa jacyś poje.bani nauczyciele ! -,- Nie Ty jesteś piękna. ♥

2011-11-27 20:18:40

Sara9 pisze:

Hahaha, tak jesteśmy na jednym poziomie, ale za to na jak wysokim ♥ No właśnie. -,- Poje.bana to jest ta szkoła i ci wszyscy nauczyciele. -,- Ja, piękna ? Hahaha, chyba od dupy strony. :D Na pewno nie z modry. :D

2011-11-27 20:24:50

Martaa96 pisze:

Hahaha, no przecież, to oczywiste ♥ :D Dokładnie ^^ Wszyscy to poj.eby. -,- No, ale cóż musimy się jeszcze trochę przemęczyć w tej budzie. ;) Kochanie Ty masz twarz, mordę to mają psy. Masz ładną twarz jak i inne części ciała. :D Haha. ;>

2011-11-27 20:30:24

Martaa96 pisze:

Skarbie, ja już będę lecieć, jutro w szkole dokończymy rozmowę, papa. ;*

2011-11-27 20:33:19

Sara9 pisze:

Okey, do jutra, paaa. ;* ♥

2011-11-27 20:34:10

GALERIE (7)