Zaloguj się✗ Zamknij
Zaczarowana280998
0 złotych żetonów na koncie
521 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (20)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
Zaczarowana280998
W serwisie od 5300 dni , ostatni raz 31 grudzień 2012
Moje pytania (27)
Wszystkie »
Zastanawiam się nad zrobieniem tuneli. I...
pytanie. Podobają wam się ? Pasowałby taki tunel gdzies 6-8 mm do mnie ? Ps. Sory za kategorię. Ps. Zdjecie mi sie nie wgralo, macie w galerii ; )W Kolczyki, 2012-12-15 22:21:53, Dodaj odpowiedź
Co robić, gdy jest za mało czasu na zjedzenie. Chodz...
ę do 2 kl. gimnazjum (nie mam jeszcze okresu, ale to raczej nie od tego) i mam po 8 godzin lekcyjnych. W czasie przerw nie mam czasu na zjedzenie kanapki czy jakiegoś owoca(jestem przewodniczaca klasy i szkoly). Potem chodzę głodna, zauważyłam że mój organizm chyba się już do tego trochę przyzwyczaił. Mamy w-f (kl. sportowa) I często jest mi niedobrze, kręci mi się w głowie przy dużym wysiłku (przez ten brak czasu po 10 minutach jestem już zmęczona i nie mogę zbytnio oddychać). Co robić ? Nau...W Zdrowie, 2012-11-28 17:07:56, Dodaj odpowiedź
Chodzi o grzywkę ; ) W której mi lepiej ?
Grzywka nr 1. ; nr. 2; czy nr 3. Dzięki za odp.W Fryzury, 2012-11-14 19:12:51, 15 odp
Moje odpowiedzi (48)
Wszystkie »
Jak ukłozyc taka grzywke i wogole dajcie jakies krok po kroku czy filmiki..
W Fryzury od smile15, 2012-11-17 10:35:05, 11 odp
Zaczarowana280998 odpowiada:
Ja nie uzywam zadnego lakieru -,- Mam taką samą grzywkę ;p A więc. Zależy na którą stronę chciałabyś mieć tą grzywkę. Ja mam na prawej stronie. Od lewego ucha mam dłuższą grzywkę a w stronę prawego ucha krótszą, cała jest delikatnie wycieniowana. Susz suszarką grzywke na jedną i na drugą strone, do góry i w dół. Tak będzie się lepiej ukladała (najdłużej susz na stronę, na ktorej chcesz mieć grzywkę). Nie używaj zbyt często lakieru bo grzywka właśnie wtedy się NIE UKŁADA. Pozdrawiam ; )Co zrobić, żeby pozbyć się tego śluzu?
W Miesiączka od skasowany, 2012-11-12 21:18:12, 3 odp
Zaczarowana280998 odpowiada:
No dokładnie. Mam tak samo. Używam najgrubszych wkladek jakie mogą byc i nic.nie wiem co dzieje sie z moim związkiem...
W Pomocy od myszataaa, 2012-11-05 19:37:35, 2 odp
Zaczarowana280998 odpowiada:
Może spotkajcie się i porozmawiajcie na spokojnie ? Wytlumaczcie sobie dlaczego tak się dzieje i spróbujcie robić tak abyście tak często, o byle co nie kłócili c;Powodzenie :)