(bedzie dziewczynka), ale nadal nie wiem jak ja nazwac. Z narzeczonym zastanawialismy sie nad Julia, ale teraz jest duzo Julek i sama nie jestem pewna do tego imienia. Macie moze jakies pomysly na imie dla dziewczynki??
W Rodzina,
2011-12-20 14:44:06,
34 odp