mamaa

W serwisie od 5283 dni , ostatni raz 05 styczeń 2012

Moje pytania (1)

Wszystkie »

Hey :) 15 stycznia mam ustalony termin porodu...

(bedzie dziewczynka), ale nadal nie wiem jak ja nazwac. Z narzeczonym zastanawialismy sie nad Julia, ale teraz jest duzo Julek i sama nie jestem pewna do tego imienia. Macie moze jakies pomysly na imie dla dziewczynki??

W Rodzina, 2011-12-20 14:44:06, 34 odp