Keraa

W serwisie od 4512 dni , ostatni raz 28 wrzesień 2013

Najlepsze odpowiedzi (11)

Wszystkie »

Siem. (: ..znajduje sie w dośc trudnej sytuacji...tzn ...

W Przyjaźń od wika29, 2012-09-11 20:38:26, 3 odp

Keraa odpowiada:

To nie są żadne przyjaciółki i im szybciej sobie to uświadomisz, tym zdrowiej dla ciebie. Poza tym, to dwie niewychowane dziewuchy, bo w towarzystwie rozmawia się głośno albo wcale. Zerwij te kontakty, bo nic dobrego z tej sytuacji dla ciebie nie wyjdzie. Po co masz płakać, czy czuć odrzucenie?
Dominice powiedziałabym, żeby jednak usiadła z Moniką, skoro taka z niej lojalna przyjaciółka, a ty nawet jeśli będziesz siedziała sama, to i tak lepiej się poczujesz, niż w takim doborowym towarzystwie. Nie przejmuj się tym. Jak odsuniesz je od siebie, zrobisz miejsce innym, myślę, że lepszym osobom. Powodzenia :)

jesli chlopak ma rolexa z brylantami, to jest dla...

W Ciekawostki od AntonioPedroAlmara, 2012-08-09 23:44:23, 6 odp

Keraa odpowiada:

Jeśli facet zamiast powiedzieć mi coś ciekawego świeciłby mi przed oczami błyskotkami, to po prostu wyśmiałabym go. Kolejny paw jakich wielu, bez ambicji w dodatku, skoro mu nie przeszkadza, że ten rolex jest za kasę rodziców. Szanujesz to na co zapracujesz, tak w uczuciach jak i w życiu.

Otóż dwa tyg temu zerwał ze mną chłopak z...

W Pomocy od kurczak, 2012-06-19 08:25:32, 5 odp

Keraa odpowiada:

Różnie to bywa za zrywaniem... Powiedzieć koniec jest dość łatwo, to tylko słowa, ale odejść naprawdę? Raczej ani ty, ani on nie przeszliście nad tym do porządku, czyli to zerwanie nie było do końca takie oczywiste. Przecież się kochacie, jak mogłoby być? Wy nadal jesteście sobie oddani, czyli zwrot "wróćmy do siebie" jest tylko formułką, bo tak naprawdę nigdy nie odeszliście od siebie na tyle, żeby było to zerwaniem. Jeśli chodzi o mamę, to myślę, że tak bardzo przywykła do docinek, że za późno jest, żeby oduczyć ją takiego zachowania, ale można zadbać, żeby nie miała wielu okazji do dokuczania. Nie musicie się przecież spotykać u ciebie. Pogadaj z chłopakiem, przecież to nie twoja wina, że mama się uwzięła, a ty na pewno jesteś dla niego ważniejsza, niż niesprawiedliwe słowa. Życzę wam powodzenia i zrozumienia. Powiedz mu co czujesz i obiecaj być dla niego wsparciem. Pozdrawiam

Moje odpowiedzi (111)

Wszystkie »

Witam :) Chciałabym sprowokować tutaj małą...

W Ciekawostki od ava, 2013-02-14 09:39:48, 11 odp

Keraa odpowiada:

Ja zawsze - to zależy od towarzystwa. Oczywiście, są "twarde" charaktery, które nie boją się powiedzieć "nie", ale jest to rzadkość. A szkoda. Bo alkohol zaciemnia nasz umysł, niejednokrotnie popycha do czynów jakich nie zrobilibyśmy na trzeźwo. I nie jest to problem jedynie młodych ludzi, starsi, dojrzali też tak mają. " Jak to? Ze mną się nie napijesz?!" Kto nie słyszał tego pytania? Norma. Alkohol zawsze był i będzie, na to nie ma sposobu. Im bardziej będzie zabroniony, tym bardziej będzie pożądany. A młodzi ludzie chcą być "cool", chcą być lubiani, a co da im więcej luzu niż alkohol czy inne używki?
Może jestem odosobniona, ale JA potrafię bawić się BEZ alkoholu i nawet lubię się tak bawić. Niestety, masa moich znajomych tego nie rozumie, część tym gardzi, ale po morzu prób i próśb odpuścili i teraz bawię się jak chcę, nie przejmując się gadaniem. I dobrze mi z tym :) Kac to nic przyjemnego...

Mialam tomografie... podobno kazde sie robi z...

W Zdrowie od Lovesong, 2012-10-01 21:52:02, 2 odp

Keraa odpowiada:

Widocznie nie było potrzeby do podania kontrastu. Ja miałam tomografię mózgu i też była bez kontrastu. Badanie trwało dłużej jak z kontrastem, ale wyszło prawidłowo. Nie mogli mi go podać bo miałam skok ciśnienia. Nie martw się, na pewno wszystko zrobili prawidłowo :)

POMOCY!!! Mamtuż pod oczami takie jakby...

W Zdrowie od alunia666, 2012-09-11 20:59:36, 4 odp

Keraa odpowiada:

To jest ten moment, kiedy się ubierasz i idziesz do lekarza. A tak serio, to różnie. Miałam zapalenie jednej spojówki i oko mi spuchło. Zatarłam i też spuchło. Dostałam uczulenia na tusz - znowu opuchlizna. Idź do lekarza, bo na ,,oko" nikt ci nie powie bez konkretnej wiedzy. A. I nie trzyj, bo pogorszysz, choćby nie wiem jak swędziało. Zdrówka życzę :)

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

UżytkownikIstnieje pisze do Keraa :

WIdzę że Ty juz dawno dojrzałaś ;)

2012-06-28 11:54:21 , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

Keraa pisze:

Czy tak dawno...? Ja raczej zawsze byłam bardziej dojrzała...:)

2012-08-09 22:50:59
ubezpieczenie szkolne