Zaloguj się✗ Zamknij
GreasyShady
0 złotych żetonów na koncie
468 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (4)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
GreasyShady
W serwisie od 5225 dni , ostatni raz 08 lipiec 2012
Najlepsze odpowiedzi (4)
Wszystkie »
Czy przydarzyło się komuś z was coś co nie da...
W Ciekawostki od hortex1996, 2012-06-24 14:02:40, 3 odp
GreasyShady odpowiada:
Nie do końca mi ale mojej babci ciotecznej. Została zepchnięta ze schodów w pustym domu, i mojej dalszej rodzinie(w tym samym domu) w nocy czuła jakby się dusiła i rano miała siniaki na szyi a na koniec również w tym samym domu w nocy słychać dyszenie i skrzypienie schodów. Co do odpowiedzi to tak udowodnili już magiczni poszukiwacze duchów, że tam "straszy".+ Dlaczego Jezus nie święcił niedzieli,...
W Kultura od Docandi, 2012-06-24 13:54:56, 4 odp
GreasyShady odpowiada:
Uważam, że dlatego, że to nasz wymysł po śmierci Jezusa bo po 1. Jeśli był pewien wszystkiego to sądzę, że wolał zostawić nam to do własnego wyboru. 2. Z tego co wiem, Jezus wiedział, że zostanie wydany ale jakoś nie kojarzę by było coś o tym by wiedział o tym, że zmartwychwstanie. Idąc tą drogą można dojść do wniosku, że po prostu było już po fakcie więc nie świętował ;p.To mozliwe ? ładny,lubiany,śmialy chlopak moze...
W Pomocy od LadyLove5432, 2012-06-20 20:42:58, 11 odp
GreasyShady odpowiada:
A co w tym dziwnego z tego co kojarzę wszyscy przecież mówią, że miłość nie wybiera. A drugie to może po prostu ją fascynuje jej nieśmiałość, tajemniczość.Moje pytania (7)
Wszystkie »
Opóźnienie w otrzymywaniu sms'ów :/ No to jak...
w tytule ciągle dostaję sms'y znaaacznie później niż były wysłane np. wczoraj dostałem sms o godzinie 23 a w informacji pisało, że był wysłany o 21, rozumiem, że jest odległość ale 10km i 2h opóźnienia? Na koniec dodam, że często też są spóźnione z bliższych miejsc.W Telefony, 2012-06-30 09:13:09, 2 odp
Zrozumieć kobiety?
! Dobra więc walne prosto z grubej rury, znam pewną dziewczynę chciałem z nią kręcić, była miła fajna i chyba też mnie lubiła, jakoś 2 tygodnie temu stała się zimna, w ogóle się do mnie nie odzywała i nie uśmiechała więc uznałem, że to chyba znak, że ona nie chce ode mnie nic więc jak to ja "zatraciłem" się w sporcie tak by aż bolało(po 6-8h dziennie) i jakoś tak mi przeszło a naprawdę miałem już kilka takich podobnych związków i czułem, że to może być coś więcej. Dziś ją spotykam a...W Pomocy, 2012-06-25 12:36:37, 18 odp
No to tak znam pewną dziewczynę i cóż...
chciałbym by było z tego coś więcej ale nie potrafię stwierdzić czy ona choć trochę odwzajemnia moje uczucia, próbowałem ją sprawdzać ale to było zbyt ogólne więc spytam czy znacie może jakiś sposób by przekonać się czy mam u niej szansę?W Miłość, 2012-06-19 21:54:48, 4 odp
Moje odpowiedzi (123)
Wszystkie »
Jakiej muzyki słuchacie?
W Muzyka od Alisson22, 2012-06-30 08:53:02, 8 odp
GreasyShady odpowiada:
Dobrej.Jestem ładna ?
W Czy ładnie wyglądam? od Blankaa11, 2012-06-29 08:17:53, 10 odp
GreasyShady odpowiada:
Bóstwem nie jesteś ale nie zawaham się powiedzieć, że uroda ponad przeciętna a nawet i może więcej.Znacie jakies filmy z przekazem ??
W Filmy od ~Tomek95, 2012-06-29 08:13:43, 12 odp
GreasyShady odpowiada:
Forrest GumpFajne (2)
Wszystkie »
Mój ojciec mnie nienawidzi. Już nie wiem co mam...
robić. Cały czas słyszę epitety w stylu ,,głupia krowo", ,,gruby wieprzu", ,,k**wo", ,,p*zdo". Tak bardzo bym chciała, żeby kiedyś powiedział mi, że mnie kocha. Nigdy nie usłyszałam od niego miłego słowa. Nawet jak byłam mała to nie chciał wychodzić ze mną na spacery, nigdy mnie nie przytulił. Gdy patrzę na ojców moich koleżanek to z żalu ściska mnie w żołądku. Ich ojcowie wychodzą z nimi na lody, na wycieczki rowerowe, na spacery czy razem wyjeżdżaja na wakacje, a ja ... szkoda nawet gadać. Próbowałam z tatą rozmawiać, a on stwierdził, że nie ma problemu, a ja jestem łupia i matury nie zdam nigdy. Cały czas powtarza mi, że nidy nie znajdę sobie męża, bo jetem szkaradna i gruba.. Jestem na profilu biol- chem w 2 klasie mam średnią 4,90, a dla ojca to i tak za mało. Gdy skończyłam 13 lat powiedzial mi, że jak skończę osiemnastkę mam wypier**lać z domu. Strasznie się boję, bo we wrześniu stanę się dorosła, a ojciec o mojej wyprowadzce mówi niemal codziennie. Powiedział, że w każdej chwili może mnie z domu wy**pić, bo to jego mieszkanie, a moje życie go gówno obchodzi.Jest mi przykro gdy słyszę coś takiego.
Dlaczego on to robi. Jego rodzice go kochali. Był ich oczkiem w głowie. Dodam, że jestem jedynaczką.
Proszę o pomoc w zrozumieniu jego zachowania.
W Rodzina od AnetaKamila, 2012-06-22 19:32:40, 29 odp
Jak zniechęcić do siebie dziewczynę?
Problem polega na tym, że poznałem dziewczynę która mieszka w strefie "ZPN" czyli obszarze na którym nie lubi się gości takich jak ja z "ZPP". Wiem, że pewnie wyda się to wam śmieszne ale wcale nie jest, są to najnormalniejsze wojny ludzi z 2 części miasta i to nie są jakieś dziecinne wygłupy tylko prawdziwa regularna wojna(brutalne pobicia, napady). Wracając do tematu poznałem dziewczynę z ZPN, bo zaczęła chodzić do mojej szkoły, często razem wracamy i rozmawiamy i wiem, że między nami jest coś więcej. Ostatnio wracając widziałem jak śledzi nas 2 typków ale gdy rozeszliśmy się na skrzyżowaniu poszli za nią i na kilometr można było słyszeć wyzwiska a gdy wróciłem się szybko by jej pomóc nikogo już nie było.. Dzwoniłem do niej i wiedziałem, że jej z tym źle ale się nie przyznała. Chcę to jakoś zakończyć żeby nie cierpiała i żeby jej nic nie robili bo bym chyba nie wiem co sobie zrobił gdyby ją pobili(o gwałtach nie słyszałem ale kto to wie...). Doradźcie jak mam to skończyć.PS. Uprzedzam, że policja nic nie zrobi bo się sami boją :>
W Pomocy od GreasyShady, 2012-02-23 20:24:20, 6 odp
O MNIE
Jestem gościem który robi to co kocha i kocha to co robi. Gardzę oszustwem i kłamstwem, cenię honor i uczciwość.