Zaloguj się✗ Zamknij
Madziulaa96
0 złotych żetonów na koncie
410 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (16)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
Madziulaa96
W serwisie od 5219 dni , ostatni raz 02 kwiecień 2013
Najlepsze odpowiedzi (9)
Wszystkie »
Moje koleżanka zerwała ze swojm ...
W Przyjaźń od cassae90, 2012-05-03 20:01:27, 7 odp
Madziulaa96 odpowiada:
No niewiem wszyscy mówią zebyś sprubowała ale ja bym nigdy nie zrobiła czegoś takiego przyjaciółce ... tego kwiatu pół światu znajdziesz kogoś innego a przyjaciel jest tylko jeden ;D mam nadzieje że pomogłamU nas w szkole zorganizowali występy taneczne na...
W Ciuchy od Naami, 2012-05-03 18:54:47, 7 odp
Madziulaa96 odpowiada:
Zgadzam się ze wszystkimi ;) stroje są dobrane świetnie do tej piosenki w końcu chodzi w niej o dobrą zabawe a w tych ciuchach nie da się źle bawić .. nawet w teledysku wykonawców piosenki jest dużo kolorowych rurek i wgl ;DŚwietny wybór .
Ostatnio mój kumpel i ja umówiliśmy sie na...
W Pocałunki od Zmartwiona0001, 2012-04-03 11:40:35, 6 odp
Madziulaa96 odpowiada:
Porozmawiajcie o tym ;) to chyba jest najlepsze wyjście z takiej sytuacji . Muszisz się upewnić co do cb czuje czy tylko chce poprostu sie przelizać czy może coś więcej . Jeśli on jednak mówi swoim znajomym o tym , że jesteście tylko przyjaciółmi to coś tu nie gra !! najpierw się z tobą całuje a po tem przed innymi udaje , że nic się nie wydarzyło . Jest to troche chore i wgl rozgryź tu płeć przeciwną ... hmmm ;/ /Myśle , że jeżeli nie chce przyznać się przed kolegami , że jesteście czymś więcej a nie tylko przyjaciółmi to powinnaś przestać się z nim całować ... a później jeśli coś do cb czuje to zatęskni ;) postawić mu możesz w tedy warunek , że jeśli chce z tobą być to niech nie ukrywa tego przed wszystkimi .
Mam nadzieje , że pomogłam jako coś to zawsze możesze do mnie napisać na pw ;))
Moje pytania (5)
Wszystkie »
Co myślicie o telefonie nokia lunia 800 ??
Zastanawiałam się nad kupnem ale sama już nie wiem ... może ktoś z was ma już taki telefon ? Czy warto go kupować ? Byłabym wdzięczna za wyrażenie swojej opini na ten temat w komentarzu ;)W Telefony, 2012-06-30 13:49:19, 7 odp
Co o tym myślicie czy to jest przyjażń ......
sama już nie wiem ;/ Przyjaźnie się (jeśli można to nazwać przyjaźnią ) z taką dziewczyną Sylwią, która można powiedzieć jest na prawdę ostrą Creejzolką czasami na prawde przesadza ... ale mniejsza z tym chodzi mi o to , że nie możemy się dogadać . Ostatnio pokłóciłyśmy się o głupią katrkówkę . Dostałam z niej piątke a ona niestety jedynkę dowiedziałam się później , że obgadałam mnie z koleżankami . Była zazdrosna czy co ? zarzuciła mi jeszcze później ,że gdyby nie Sebastian (kolega z klas...W Przyjaźń, 2012-04-09 22:59:55, 11 odp
Czy był ktoś z was na SMAPIE ??
W Ciekawostki, 2012-04-03 11:52:44, 4 odp
Moje odpowiedzi (75)
Wszystkie »
które lepsze zdjęcie według Was? proszę napiszcie
W Fotografia od farey, 2012-11-05 16:45:12, 32 odp
Madziulaa96 odpowiada:
1 ;)Hej co to oznacza... byłem z dziewczyną która...
W Pomocy od michal400, 2012-07-12 15:08:10, 19 odp
Madziulaa96 odpowiada:
Rozumiem ale może tak bardzo się nie przywiązuj skoro za rok wyjeżdża , bo później będzie problem .Hej co to oznacza... byłem z dziewczyną która...
W Pomocy od michal400, 2012-07-12 15:05:30, 19 odp
Madziulaa96 odpowiada:
Może by tak bardzo się nie przywiązuj skoro za rok wyjeżdża , co później będzie problem . A jeśli chodzi o tego facebooka to też nie przesadzaj z tym ciągłym pisaniem do niej . . .