Alisson22

Moderator

18 złotych żetonów na koncie

12634 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (5)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

Alisson22 Moderator

W serwisie od 4173 dni , ostatni raz 30 sierpień

Najlepsze odpowiedzi (111)

Wszystkie »

jestem administratorm grupy na fb jak ją...

W Ciekawostki od skasowany, 2013-09-05 21:57:46, 2 odp

Alisson22 odpowiada:

Grupa jest automatycznie usuwana, wtedy gdy nie ma w niej żadnych członków. Czyli najlepiej pousuwaj każdego członka, a następnie opuść grupę, wtedy grupa zostanie usunięta. Jeśli nie wiesz jak usunąć członka, to Ci pomogę :) Więc, wejdź na daną grupę, następnie kliknij na ,,Informacje". Wtedy wyskakują Ci wszyscy członkowie danej grupy. A pod każdym członkiem będzie taki ,,znaczek ustawień", kliknij na niego i wyskoczą Ci dwie opcje. Jedna z nich to ,,Mianuj Administratorem", a druga to ,,Usuń Z Grupy". Wybierz właściwą opcję i tyle :D Jeśli nie wiesz jak opuścić grupę, to wytłumaczę :P Najprościej wejść na grupę i w prawym górnym rogu będzie ten sam znaczek, który był widoczny przy usuwaniu członka z grupy, klikamy na niego i wyskoczy nam kilka opcji, na samym dole będzie ,,Opuść Grupę". To tyle, myślę, że nie będziesz mieć z tym żadnych problemów :)
Pozdrawiam! :)

Co to za piosenka?

W Muzyka od Solange1123, 2013-07-19 10:39:31, 2 odp

Alisson22 odpowiada:

Alicia Keys - Fallin'
http://m.youtube.com/watch?v=Urdlvw0SSEc
Pozdrawiam!

Co sądzicie o filmie ,,Wiecznie Żywy" jakie...

W Filmy od melanie728, 2013-07-19 10:30:56, 4 odp

Alisson22 odpowiada:

Zacznę od filmu ,,Amerykańskie Ciacho" :) Film był dość ,,zboczony", ale jakoś potem na chwilkę się uspokajał :) Nikki, poznał dziewczynę, która praktycznie zachowywała się tak samo jak on i to w pewnym sensie była dla niego nauczka :P Widać było, że go to denerwowało. Film był bardzo fajny :) Teraz ,,Wiecznie Żywy", film bardzo wzruszający, romantyczny i tak naprawdę trzyma w napięciu :D ,,Truposze" bo tak ich nazywano, wcale nie byli aż tacy źli. Tak naprawdę oni również mieli uczucia. Najgorzej gdy pojawiały się ,,Szkieletory" :D I ,,Truposze" i ludzie z nimi walczyli. Nawet była scena jak ,,Truposz" uratował człowieka i to była bardzo fajna scena :D
Pozdrawiam! :)

Moje pytania (23)

Wszystkie »

Jakiej muzyki słuchacie? Jakiego gatunku?

Czy wstydzicie się tego czego słuchacie np. gdy idziecie gdzieś drogą z puszczoną muzyką? A może irytuje was jak ktoś właśnie tak robi? Podacie kilka fajnych piosenek?

W Muzyka, 2013-03-28 21:48:54, 20 odp

Co waszym zdaniem oznacza słowo ,,Miłość"?

Jest to piękne, a może złe uczucie? Czy da się udawać, że się kogoś kocha? Czy można zabić z miłości? Można zdradzić jakąś osobę z inną jeśli się ją kocha? Można kochać dwie osoby i więcej na raz, albo można tylko raz w życiu poczuć miłość do jednej, konkretnej osoby?

W Miłość, 2013-03-26 20:02:17, 7 odp

Wiele ludzi nas rani, ale czy oni robią to...

zupełnie świadomie? Przecież większość ludzi działa pod wpływem emocji, niektórzy myślą inaczej niż mówią. Czy wszyscy potrafimy zachować urazę w sercu, jeśli ktoś nas zrani? Czy sami mamy świadomość, że robimy źle? Czy warto dać komuś drugą szansę? Moim zdaniem tak, przecież wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy. Pytam z ciekawości, ponieważ chciałabym poznać Waszą opinię na ten temat.

W Ciekawostki, 2013-03-24 17:55:24, 5 odp

Moje odpowiedzi (823)

Wszystkie »

Jak sprawdzic ip telefonu swojego??.

W Telefony od skasowany, 2019-12-31 10:46:25, 3 odp

Alisson22 odpowiada:

Nie wiem czy w każdym telefonie jest tak samo, ale w każdym razie na pewno w jakimś stopniu podobnie. U mnie w systemie IOS wygląda to tak: najpierw należy wejść w ustawienia, potem Wi-Fi, następnie klikamy na sieć do której jesteśmy przyłączeni i powinno już się wyświetlić.
Pozdrawiam :)

Mam problem. Od jakiegoś czasu pojawiły mi się...

W Zdrowie od Domek2904, 2017-03-05 18:51:53, 3 odp

Alisson22 odpowiada:

Prawdopodobnie są to rozstępy. Też je mam, właśnie na plecach. Pewnie pojawiły się dlatego, że po prostu za szybko urosłeś. Na początku są czerwone, po jakimś czasie bledną i stają się mało widoczne. Nie musisz iść z tym do lekarza, rozstępy to normalna sprawa. Możesz je jedynie smarować jakimiś kremami, aby zmniejszyć ich ilość i widoczność.
Pozdrawiam! :)

Od jakiegoś czasu mam taki problem że mam...

W Przyjaźń od WhiteNoise, 2017-03-03 23:28:07, 2 odp

Alisson22 odpowiada:

Myślę, że powinnaś z nią szczerze porozmawiać zamiast wypytywać inne osoby o jej zdanie na Twój temat. Jeśli spędza z Tobą przerwy tylko gdy nie ma w szkole jej przyjaciółki z klasy, to może to świadczyć o tym, że po prostu w klasie nie ma za bardzo z kim rozmawiać, jednak nie znam zbytnio tej sytuacji- wnioskuję po prostu z tego co napisałaś powyżej. Raczej nie jest to powodem do śmierci i na pewno nie śmierć jest tym jedynym rozwiązaniem, tylko jak już mówiłam- szczera rozmowa. Porozmawiaj z nią po prostu o tym, że chciałabyś z nią spędzać trochę więcej czasu i o tym jak się czujesz w obecnej sytuacji. Jeśli naprawdę Cię lubi, to będzie chciała dla Ciebie jak najlepiej i na pewno znajdzie dla Ciebie czas.
Pozdrawiam! :)

Fajne (6)

Wszystkie »

Co lubicie a czego nie znosicie u swoich...

rówieśników?

W Ciekawostki od salesperson, 2020-02-15 20:06:49, 281 odp

O MNIE

Witaj!
Chcesz zablokować swoje konto?
Skorzystaj z opcji ,,Zgłoszenie blokady konta", którą znajdziesz w ustawieniach lub napisz do odpowiedniego Administratora Serwisu.
Chcesz usunąć swoje komentarze?
Wystarczy, że napiszesz do mnie :) Chcesz usunąć swoją odpowiedź lub pytanie?
Skorzystaj z Pomoc ON-LINE, lub napisz do mnie.
Chcesz ustawić avatar?
Ustawienia -----> Jak wyglądasz -----> Rozpocznij Edycję -----> Zmień Avatar -----> Zapisz.
Jeśli chcesz jeszcze czegoś się dowiedzieć, napisz do mnie z miłą chęcią pomogę :)

GALERIE (3)

ubezpieczenie szkolne