18musicable

0 złotych żetonów na koncie

285 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (9)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

18musicable

W serwisie od 5157 dni , ostatni raz 01 styczeń 2014

Najlepsze odpowiedzi (3)

Wszystkie »

Wiecie, kiedy, o której i na jakim kanale będą...

W Hobby od skasowany, 2012-08-02 21:51:03, 7 odp

18musicable odpowiada:

4 sierpnia (sobota), godz. 12.30: Polska - Wielka Brytania - TVP1
6 sierpnia (poniedziałek), godz. 10.30: Polska - Australia - TVP1
8 sierpnia (środa), godz. 15, 17, 20.30 lub 22.20 - 1/4 finału
10 sierpnia (piątek), godz. 16.00 i 20.30 - 1/2 finału
12 sierpnia (niedziela), godz. 10.30 - mecz o brązowy medal
12 sierpnia (niedziela), godz. 14.00 - mecz o złoty medal

W Inne od ~, 2012-05-04 20:27:05, Dodaj odpowiedź

18musicable odpowiada:

No wiesz, szczerze, to mi się to raczej podoba. Taki wysportowany i wgl.. Eh.. Rozmarzyłam się hehe ;p Ale wracając do tematu, to gdybym miała chłopaka to bym go poprosiła, by sobie to jakoś rozplanował, że np. do południa ćwiczy albo do wieczora, a potem idziemy razem gdzieś. Zresztą ja bym się cieszyła, gdyby robił to, co kocha. I na pewno nie rzuciłabym go, dlatego, że chodzi na tenis, a ja jestem na drugim miejscu. Zrobiłabym wszystko, by to jakoś pogodzić, a zarazem nie zakazać mu tego. A żeby spędzać z nim czas wtedy, kiedy ma zajęcia ze sportu, to może i nawet chciałabym się razem z nim uczyć.. Nie wiem, ale fajnie by może było :)

MAM PYTANIE TO WAZNE a wiec do jakiej trzeba...

W Szkoła od Sarenka60, 2012-05-02 13:37:12, 8 odp

18musicable odpowiada:

Miałam ostatnio wykład o tym w szkole, więc tak. Babka mówiła, że po skończeniu liceum czy tam technikum najlepiej iść do Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, np. w Warszawie, ale to też zależy gdzie mieszkasz albo się zgłosić od razu do jednostki, gdzie chcesz pracować. Następnie po skończeniu jej, musisz pójść do straży pożarnej tam, gdzie chciałabyś pracować. Podobno wtedy dostajesz swój pokój, jesteś przydzielona do jakiegoś internatu, masz pełne wyżywienie i wszystko czego Ci trzeba i wgl za to nie płacisz. Natomiast, jeśli po takim szkoleniu albo w trakcie go stwierdzisz, że jednak nie chcesz, to musisz im zapłacić ok. 6 tys. zł. Bo to są te pieniądze, które tak jakby oni wydali na szkolenie Ciebie.. Choć wiesz, zawsze możesz napisać na e-mail'a straszy pożarnej i tam Ci wszystko dokładnie ze szczegółami napiszą..
Mam nadzieję, że przydała się moja odpowiedź. Jeśli chcesz iść, to życzę powodzenia :)

Moje pytania (19)

Wszystkie »

Czy ktoś z Was był na pre-castingu do Bitwy na...

Głosy? Jak wygląda taki dzień z gwiazdą czy komisją? Surowo komisja ocenia? ;d

W Muzyka, 2012-08-07 21:31:23, 7 odp

Czy ktoś z Was był kiedyś w programie "Surowi...

rodzice"? Jak tam jest? Wiem, że można oglądać i się dowiedzieć, ale może ktoś już tam był i może wie coś więcej? Pzdr. :)

W Rodzina, 2012-08-05 11:12:40, 7 odp

PYTANIE KIEROWANE DO CHŁOPAKÓW ;p Waszym...

zdaniem, jaka dziewczyna powinna być? Byście ją zaakceptowali, polubili itp.? :)

W Miłość, 2012-08-02 23:18:13, 1 odp

Moje odpowiedzi (45)

Wszystkie »

W Inne od ~, 2012-08-20 02:30:01, Dodaj odpowiedź

18musicable odpowiada:

Ja się zgadzam z ola1318. Jak wracam ze szkoły albo idę sobie wieczorkiem do domu, to często takich dresów spotykam tzn. widzę. Siedzą sobie na ławce i gadają i coś popijają albo i nie. Mnie znają to może dlatego nie wzbudzam zainteresowania, nie krzyczą za mną czy coś. Choć ja się zawsze na nimi oglądam. Czasem mam nawet wielką ochotę podejść, zagadać. Bo kurde myślę, że dresy lubią hip-hop. A tak się składa, że ja też i nie mam nikogo z kim mogłabym pogadać o tym, więc może i byśmy mieli wspólny temat, ale mała obawa jest. Bo ja ich osobiście to nie znam. Nie wiem, jak się zachowają wobec mnie. Czy zgwałcą czy zwyzywają. Więc bardzo chcę, ale tchórzę. Natomiast nie mam nic do dresów. Lubię ich! ;)

Podajcie jakiś fajny hip-hop.;d

W Moda od coobedziedalej, 2012-08-08 01:12:32, 9 odp

18musicable odpowiada:

I dawna PFK ...
I Eminem :)

Czy ktoś z Was był na pre-castingu do Bitwy na...

W Muzyka od 18musicable, 2012-08-08 01:10:36, 7 odp

18musicable odpowiada:

paulaxd36 Jadę na przesłuchania do drużyny Ewy Farnej, bo w zasadzie tu mam najbliżej, choć nie wiem czy można to tak ująć i czy wgl wypali ;/ Casting miał być albo w Cieszynie albo w Bielsku-Białej i to mi odpowiadało. A okazuje się, że wszystkie próby, warsztaty i castingi są w Sosnowcu, a ja do Sosnowca mam 64 km i 1h 20min i to gorzej, bo jak codziennie będą próby to ja kurde nie wiem skąd kasę wezmę na dojazd ;(

Siera112, paulaxd36 Jak się dostanę to umieszczę pod tym postem albo do Was napiszę na profilu, ale nie wiem jak to będzie, nawet jeśli się o dziwo dostanę, to wierzcie mi, że się cholernie boję, jak bd z tymi dojazdami i pieniędzmi :(

O MNIE

Znam śmiech przez łzy, a łzy szczęścia poznałem jak nikt,
bo co mnie nie zabiło, wzmacnia do dziś,
wiem, nie ma ludzi całkiem dobrych, ani złych.
~ Szuwar

KOMENTARZE (2)

Wszystkie »

18musicable pisze do skasowany :

no wiesz, możliwe, że się wybiorę do surowych rodziców :) bd przypał i odjazd ;p hahaha :d

2012-08-05 16:35:29

18musicable pisze do EsperaI :

;)

2012-05-05 13:19:54

GALERIE (1)