Zaloguj się✗ Zamknij
motorfanka
1 złotych żetonów na koncie
225 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (4)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
motorfanka
W serwisie od 5139 dni , ostatni raz 17 sierpień 2015
Najlepsze odpowiedzi (2)
Wszystkie »
Co o mnie sądzicie? Na ile wyglądam?
W Ciekawostki od welcomeinmyjungle, 2013-03-31 17:35:06, 13 odp
motorfanka odpowiada:
śliczna ;d co okulary mają do tego?ona ma je założone do zdjęcia, czy w okularach czy bez jest śliczna;d
okulary nie psują jej wizerunku ;d
Co mu na to odpisać ?
W Przyjaźń od shit, 2012-08-28 13:35:13, 3 odp
motorfanka odpowiada:
hmm napisz jak mogę się odwdzięczyć..a jak on napisze, że nie musisz nic zrobic
to ty napisz szkodaa... ; (
a on, że czemu
a ty że mogłoby być calkiem fajniee
Moje pytania (51)
Wszystkie »
co zrobić ze swoimi włosami? kolor? jaki?
Jestem naturalną szatynką. Mój naturalny kolor to taki dość ciemny brąz. Włosy zaczełam farbować na różne ciemne brązy w gimnazjum. Teraz jestem w liceum. Nie farbowałam regularnie tylko np na wakacje , ferie. Dosłownie raz na jakiś czas. Dwa lata temu rozjaśniałam włosy sprejem z joanny przez co były rude. Potem ten rozjaśniacz się tak wyłukiwał że były rudawe. Starałam się to pokryć farbą brązową. Po kilku farbowaniach mimo prześwitów włosy stały się brązowe. Kolor jednak się wypłukał i...W Fryzury, 2015-07-29 11:45:59, 1 odp
co moge zrobic z moimi wlosami?
Hej;p Mam taki problem, nie wiem co moglabym zrobic sobie ze swoimi wlosami, glowie chodzi o koloryzacje bo raczej scinac nie bede. Mam piwne oczy, naturalny kolor wlosow to taki braz sredni. Wlosy farbuje od 2 lat moze nie regularnie ale farbuje. Na poczatku pofarbowalam je szamponetka na braz, pozniej farba na braz ,i po prawie rocznej przerwie rowniez na braz ale tym razem wyszedl ciemny. po miesiacu skusilam sie na rozjasniacz z joanny w sprayu i w sumie zuzylam polowe w lipcu i druga po...W Fryzury, 2014-08-06 10:38:34, 5 odp
szkola po gimnazjum ;) Hej;) Jestem w klasie 3...
g i niedlugo bede podejmowac decyzje, ktora bedzie wazna dla mojej przyszlosci. Jest to zwiazane z wyborem szkoly, tak wiem ze nie ma co na razie przesadzac bo czasu jest troche ale no nie mam pomyslu.. i dlatego chce cos wczesniej ustalic dlatego chce was prosic o pomoc, o rade, o wasze doswiadczenie zwiazane z wyborem szkoly po gimnazjum ;) Jestem uczennica 4 i 5. w podstawowce mialm 3 x swiadectwo z paskiem i srednia to ok 5.0 . w gimnazjum nieco gorzej bo srednia od 4.50 do 4.60 ;) mam ...W Szkoła, 2013-12-13 23:25:36, 3 odp
Moje odpowiedzi (68)
Wszystkie »
Jak znaleźć chłopaka. POMOCY wyśle wam zdj....
W Ocena wyglądu od 27012003, 2015-08-05 10:35:46, 9 odp
motorfanka odpowiada:
Chłopaka znajdziesz za kilka lat!na razie jestes bardzo młoda.
Witam! Czy podobają Wam się te nogi, ta figura?
W Diety od Blaiiiiir, 2015-07-29 11:49:49, 22 odp
motorfanka odpowiada:
za chudeIle mogę jeszcze urosnąć?
W Zdrowie od ~WysokaDizewczyna, 2015-07-27 10:06:56, 5 odp
motorfanka odpowiada:
mam 170 i 17 lat.Gdy miałam jakieś 12 lat to byłam zdecydowanie niższa tak ok.10-15cm mniej.