pati10371 Patrycja

W serwisie od 5129 dni , ostatni raz 22 wrzesień 2013

Moje pytania (5)

Wszystkie »

Moje odpowiedzi (9)

Wszystkie »

Które zdjęcie najładniejsze ?

W Ocena wyglądu od nina980, 2013-08-06 19:07:16, 37 odp

pati10371 odpowiada:

2 i 6 są genialne! :D

Hej jestem ładna? Oceńcie mój wygląd.

W Ocena wyglądu od pati10371, 2013-08-05 20:06:10, 12 odp

pati10371 odpowiada:

Na co dzien nie pozuje w taki sposob do zdjec... chciałam sprobowac czegos innego dla odmiany xd

Jak mnie oceniacie? Co o mnie sadzicie?

W Ocena wyglądu od pati10371, 2013-07-03 21:37:54, 24 odp

pati10371 odpowiada:

Chce podziękować za wszystkie wasze komentarze szczególnie te szczere wiedzcie że nie są mi obojętne.Jeżeli chodzi o moj wygląd to Moze się wam wydawać że jestem chuda ale tak nie jest po prostu jestem wysoka i to robi swoje xD wyśle wam filmik nie dawno nakręcony z moimi siostrami. Nie zgadzam się z tym że wyglądam jak dziewczynka -.-' http://www.youtube.com/watch?v=gyilgyXxE0c&feature=youtube_gdata_player