blaackdevilss

1 złotych żetonów na koncie

289 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (16)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

blaackdevilss

W serwisie od 5104 dni , ostatni raz 15 wrzesień 2012

Najlepsze odpowiedzi (4)

Wszystkie »

Mam problem zakochałam się w chłopaku którego...

W Pomocy od skasowany, 2012-06-25 22:15:20, 9 odp

blaackdevilss odpowiada:

na związkach przez internet czesto mozna sie bardzo przejechać, więc nie warto sie w to angażować ;)

Zakochała się we mnie dziewczyna (też jestem...

W Pomocy od cocociastko, 2012-06-25 22:13:18, 3 odp

blaackdevilss odpowiada:

jeśli nie chcesz byc niemiła, to moze powiedz jej ze ktoś ci sie podoba, nawet z innej szkoły, ktoś kogo ona nie zna i ze masz nadzieje ze cos z tego wyjdzie i wytłumacz jej ze powinna poszukać sobie kogoś innego ;)

Hej podoba mi sie jeden chłopak z szkoly.Ale on...

W Pomocy od milczek12345, 2012-06-25 22:11:11, 5 odp

blaackdevilss odpowiada:

moze zacznij do niego sie uśmiechać jak widujesz go w szkole, a pózniej zobaczysz co sie stanie, myśle ze dobra okazja moze byc na dyskotece albo innej imprezie szkolnej tego rodzaju ;) powodzenia no i oczywiście szczęścia

Moje odpowiedzi (39)

Wszystkie »

Pomocy...pokłóciłam się z najlepszym kolegą,...

W Przyjaźń od Kingula1994, 2012-07-06 15:32:54, 8 odp

blaackdevilss odpowiada:

myśle ze powinnas szczerze z nim porozmawiać, powiedzieć mu ze nie chcesz stracić tej przyjazni i ze jeżeli mu to przeszkadza ze pijesz czy palisz to ze juz tego nie bd robiła ;) powidzenia

Jak spędzić czas z kolegą?

W Przyjaźń od shija, 2012-07-06 15:29:44, 7 odp

blaackdevilss odpowiada:

powinnas wybrać takie miejsce w którym czujesz sie swobodnie, zebys nie czuła sie skrepowana podczas tego pierwszego spotkania ;) powodzenia

mam pytanie.. ogolnie podobam sie chłopakom.. no i du...

W Przyjaźń od malaTruskaweczka, 2012-07-06 15:27:14, 9 odp

blaackdevilss odpowiada:

hmm nie powiedzialas jaki masz problem ;)

KOMENTARZE (2)

Wszystkie »

king395 pisze do blaackdevilss :

hej;p

2012-07-21 02:17:55 , 9 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

blaackdevilss pisze:

siemaa ;>

2012-07-21 11:48:53

king395 pisze:

jak ci na imie?

2012-07-21 15:46:53

king395 pisze:

jak ci na imie?

2012-07-21 15:46:54

blaackdevilss pisze:

Nikola a tb?

2012-07-21 21:51:23

king395 pisze:

Luka...

2012-07-24 13:15:54

king395 pisze:

masz gigi?

2012-07-24 13:16:03

king395 pisze:

podasz?

2012-07-24 18:16:00

blaackdevilss pisze:

mam ;d możee ;>

2012-07-29 13:00:41

king395 pisze:

ej no...daj sie skusić

2012-07-31 18:03:43
blaackdevilss pisze do damiann51 :

hoho jak słodko ^^

2012-07-15 23:20:41 , 24 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

damiann51 pisze:

co słodko? ;P

2012-07-19 23:10:07

blaackdevilss pisze:

dziewczyny do cb piszą ;>

2012-07-19 23:13:52

damiann51 pisze:

zauważyłem że jesteś dziewczyną ;>

2012-07-19 23:17:57

blaackdevilss pisze:

nie chodziło mi o mnie ;pp

2012-07-20 09:53:46

damiann51 pisze:

sugerujesz ze Ty do mnie nie piszesz? ;p

2012-07-20 14:16:09

blaackdevilss pisze:

nie, raczej to ze piszą do cb tez inne dziewczyny ;>

2012-07-20 14:54:15

damiann51 pisze:

oj bo sie zarumienię ;>

2012-07-20 15:16:42

blaackdevilss pisze:

pfffy... jasne jasne ;pp

2012-07-20 15:23:50

blaackdevilss pisze:

pfffy... jasne jasne ;pp

2012-07-20 15:23:51

damiann51 pisze:

prowokujesz! :P

2012-07-20 15:30:48

blaackdevilss pisze:

nie wstydz sie ;>

2012-07-20 15:31:27

damiann51 pisze:

pewnie sama odwracasz wzrok i sie nie przyznasz ;>

2012-07-20 15:34:54

blaackdevilss pisze:

ja nie jestem wstydliwa ;>

2012-07-20 15:38:35

damiann51 pisze:

czas pokaże ;>

2012-07-20 15:42:10

blaackdevilss pisze:

hahah o czym myslisz? ;>

2012-07-20 15:45:19

damiann51 pisze:

hah, napisał bym że o Tobie ale jeszcze podskoczysz przed kompem ;>

2012-07-20 15:47:24

blaackdevilss pisze:

to ze o mnie bylo dla mnie oczywiste, myslalam ze moze jeszcze o czyms ;>

2012-07-20 15:51:44

damiann51 pisze:

jakże mógłbym sie skupić na czymkolwiek innym myśląc o Tobie? ;>

2012-07-20 15:56:53

blaackdevilss pisze:

moze masz podzielna uwage ;>

2012-07-20 15:57:41

damiann51 pisze:

tak nie przystoi ;p kiedy już sie mysli o dziewczynie należy poświęcić jej całą uwage ;>

2012-07-20 16:01:12

blaackdevilss pisze:

taki troche romantyczny tekst ;pp

2012-07-20 16:03:38

damiann51 pisze:

a Ty tylko narzekasz ;P

2012-07-20 16:09:06

blaackdevilss pisze:

skad wiesz ze nie lubie romantycznych chlopakow? ;>

2012-07-20 16:10:42

damiann51 pisze:

tego nie wiem ;>

2012-07-20 16:29:46