lufkaaa

W serwisie od 5112 dni , ostatni raz 06 kwiecień 2013

Najlepsze odpowiedzi (2)

Wszystkie »

Siema Mam zamiar zrobić sobie tunel czytałem o...

W Kolczyki od bartek1686, 2012-07-08 21:59:38, 9 odp

lufkaaa odpowiada:

Powiem Ci tak: dla mnie tunel jest moim marzeniem(niestety musze poczekac jeszcze kilka lat az bede mogla go zrobic)Ludzie zycie mamy tylko jedne wiec troche wiecej spontaniczności! Lepiej zrobic sobie tunel niz potem pod koniec zycia zalowac ze sie tego nie zrobilo. Moze przyda Ci sie ta stronka: http://zdrowie-i-uroda.wieszjak.pl/modyfikacje-ciala/298650,Tunele-w-uszach--jak-je-zrobic.html

Znacie może jakieś filmy podobne do "Galerianek" albo...

W Filmy od Tysiak733, 2012-06-25 19:24:50, 6 odp

lufkaaa odpowiada:

Kids Ucieczka w milczenie, szkola uwodzenia, trzynastka, zycie przed oczami, sala samobojcowStep up (1,2 i 3) ,
Honey,
czekając na wiecznośc,
Wybacz ale będe ci mówiła skarbie,
Dakota Skye,
Kopciuszek w rytmie miłości ,
Porwanie,
w rytmie hip-hopu
w świecie Kobiet ,
żona na niby
to nie jest kolejna komedia dla kretynów
Muza i meduza
Bal maturalny
Wszystkie chwyty dozwolone
Alicja w Krainie Czarów
dziewczyna z sąsiedztwa
ostrożnie z dziewczynami
błękitna fala
łatwa dziewczyna
sala samobójców
kac vegas
kac vegas w bankoku
mamma mia !
bestia
jestem numerem cztery
monte carlo
Soul Surfer
lejdis
Pożegnanie z niewinnością
Z ust do ust
A właśnie, że tak!
27 Sukienek
Kraina przygód
Totalny kataklizm
Hotel dla psów
Wszyscy święci!
Ucieczka w milczenie
Gorąca laska
od sklepowej do królowej
Wciąż ją kocham
wielkie nadzieje
trzynastka
twoje, moje, nasze
córka prezydenta (obie wersje, lepsza ta z mandy <3)
ale czad
biały oleander
duże dzieci Paranormal Activity
dziewczyna w czerwonej pelerynie, chlopiec w pasiastej koszuli, .Omen,Egzorcysta,Dziecko Rosemary,Wioska Przeklętych,Przypadek 39,
Diabelskie igraszki,Zew piekieł,Dzieci,Silent Hill,Podpalaczka,Dzieci Kukurydzy,
Carrie,Synalek,Klątwa,Stracone Dusze,Lustra,Pozwól mi wejść,Constantine,
Lśnienie,Szósty zmysł,Posłańcy,Oni,Wrota do piekieł,Życie za śmierć,Mikey,
Dom Szaleńców,Duch,Zabójczy Szept,Nienarodzony,

Moje pytania (25)

Wszystkie »

Mam pytanie, a mianowicie. Jestem w I kl. gim i...

zastanawia mnie fakt, ze jesli przeprowadze sie do Anglii gdy bede miala 16 lat czyli bede juz w liceum to czy sa tam polskie szkoly, czy trzeba bardzo dobrze znac ang.?

W Szkoła, 2013-04-05 22:09:05, 3 odp

Czesc pisze jeszcze raz pytanie probowalam...

zablokowac nk przez hosta ale mi nie wychodzi czy sa jeszcze jakiejs sposoby na zablokowanie

W Hobby, 2012-08-25 20:52:40, Dodaj odpowiedź

czesc. Czy nie mial by ktos sprzedac ksiazek na...

temat reggae i jej wokalistow, zespolow lub plyt?

W Muzyka, 2012-08-25 20:41:06, Dodaj odpowiedź

Moje odpowiedzi (35)

Wszystkie »

Mam pytanie, a mianowicie. Jestem w I kl. gim i...

W Szkoła od lufkaaa, 2013-04-05 22:21:58, 3 odp

lufkaaa odpowiada:

Z ang nie mam problemow ale zeby mnie przyjeli musze spelniac jakiejs specjalne wymagania?

Mam szansę żeby zostać modelką ?

W Moda od klatru10, 2012-09-12 19:33:21, 28 odp

lufkaaa odpowiada:

Kur*wa mac zadajesz pytania o podobnej tresci. Zrozum to jestes brzydka!!! i nie zostaniesz modelka. Nie obchodzi mnie twoja h*ujowa waga. Ja pie%rdole co za zakompleksiony gimbus

hej:) sąwakacje, jak każdy w wakaccje ma...

W Fryzury od skasowany, 2012-07-24 19:59:07, 11 odp

lufkaaa odpowiada:

Dredy sa swietne. Jak tylko podrosna mi wlosy od razu je robie. I uwazam ze ty tez powinienies zrobic wygladalbys super

KOMENTARZE (2)

Wszystkie »

klatru10 pisze do lufkaaa :

Tym razem pytałam sie o coś innego.
To ze mma kompleks na punkcie mojej wagi nie oznacza że jestem niefajna.
Wszystkie dziewczyny jakie znam głodują się ( cała moja klasa ) żeby być chudymi.
Sama jesteś zakompleskiona jeśli piszesz takie rzeczy.

2012-09-12 19:36:58 , 3 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

lufkaaa pisze:

Wszystkie dziewczyny z twojej klasy sa glupie a Ty mi sie wydajesz ze stoisz na ich czele! Jestes brzydka, masz krzywe nogi. I ciekawe skad twoi rodzice wiedza ze bedziesz miala akurat 170cm wzrostu? O fuc%k co sie porobilo z tymi dziecmi

2012-09-12 19:40:54

lufkaaa pisze:

Dziecko drogie! spojrz na komentarze w innych pytaniach o wyglad, wage. Masz krzywa mor$e i tyle

2012-09-12 19:42:45

klatru10 pisze:

ma krzywe nogi bo tak sie urodziałm , ale przechodzę leczenie i niedługo będę miec proste nogi. A co do wzrostu to lekarz mi tak mówił. A elkarze wiedza co i jak. Jeszcze to był lekarz mój ortopeda więc jeszcze bardziej zna się na tym . I co do głodzenia się : nawet nie lubię tych dziewczyn , nie głoduję się , nie gadam z tymi dziewczynami.

2012-09-12 19:45:24
skasowany pisze do lufkaaa :

czemu mnie zaprosilas/es ?

2012-08-09 03:49:37 , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

lufkaaa pisze:

Nie wiem To Ty mnie zapros jesli Ci na tym zalezy

2012-08-10 19:47:50