Mimi141

W serwisie od 5085 dni , ostatni raz 06 sierpień 2012

Najlepsze odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Jak powiedzieć koleżance, że nie mogę(gdzieś...

W Miesiączka od nicościowo, 2012-07-15 20:12:05, 6 odp

Mimi141 odpowiada:

Normalnie jej powiedz że masz okres przecież ona też ma to każda to dziewczyna ma albo będzie mieć :)) A jak się wstydzisz to może wymyśl coś innego... np: Nie mogę bo muszę coś zrobić albo coś cię boli :P

Moje pytania (9)

Wszystkie »

Zadaj pytanie...Co oznacza przy wzroście...

strzałka w dół, lub w górę????

W Ciekawostki, 2012-07-17 16:35:38, 4 odp

Nie rozumiem...Dlaczego inni wrzucają swoje...

fotki i pytają się czy są ładni... jak już sami to wiedzą O.o...?!

W Ocena wyglądu, 2012-07-16 03:24:21, 2 odp

Która fryzura lepsza?

W Fryzury, 2012-07-12 00:00:00, 1 odp

Moje odpowiedzi (20)

Wszystkie »

Jak powiedzieć koleżance, że nie mogę(gdzieś...

W Miesiączka od nicościowo, 2012-07-15 20:12:05, 6 odp

Mimi141 odpowiada:

Normalnie jej powiedz że masz okres przecież ona też ma to każda to dziewczyna ma albo będzie mieć :)) A jak się wstydzisz to może wymyśl coś innego... np: Nie mogę bo muszę coś zrobić albo coś cię boli :P

Przystojny.? Ile lat byście mi dali.?

W Ocena wyglądu od siid1000, 2012-07-12 12:35:39, 29 odp

Mimi141 odpowiada:

Przystojny jesteś, ale naprawdę :)) 10/10 ideał xD. A lat? Strzelam że ok. 17-18 :]

CZY BĘDZIE MI PASOWAĆ FRYZURA EMO JEŚLI TAK...

W Fryzury od daruniadan, 2012-07-09 23:25:56, 5 odp

Mimi141 odpowiada:

Jakbyś miała trochę dłuższe włosy i bardziej gęstsze ... Z resztą rób jak chcesz to twoje włosy :)! Powodzenia ;p

Fajne (2)

Wszystkie »

tak sie teraz zastanawiam jak depilujecie nogi 1....

maszynką? 2.to pod włos czy z włosem? 3.jak często? 4. i czy golicie też uda? (jak sie zacznie to będą takie mocne jak nadole)?

W Seks od czarna12345678910, 2012-07-07 14:38:11, 5 odp

co powinnam zabrać ze sobą na kolonię ?

ps . jadę do Wisły, 2 tyg.

W Ciekawostki od Izaa067865, 2012-07-06 14:57:47, 5 odp

KOMENTARZE (6)

Wszystkie »

Mimi141 pisze do MAGDA145 :

Hej! :) JPolecam ci stronkę www.zalukaj.tv tam można oglądać za darmo seriale, nawet nie musisz się zarejstrować(oczywiście jak chcesz to jest za darmo) :))

2012-07-08 15:57:37 , 2 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

MAGDA145 pisze:

dzięki na pewno skorzystam

2012-07-09 11:55:36

Mimi141 pisze:

Nmzc :)

2012-07-09 17:55:22
Mimi141 pisze do nacpanamiłością :

A co do tych pocieniowanych... bo ja mam długie włosy prawie po pas... czy robi to jakąś różnicę? ps: nie spinam włosów :))

2012-07-08 01:15:02 , 3 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

nacpanamiłością pisze:

a no chyba ze tak, tez kiedys mialam taka fryzure, ni zalowalam ze taka zrobilam ;) zazdroszcze takiej dlugosci wlosow ;) ja zapuszczam, ale do takiej dlugosci jeszcze im daleko. pozdrawiam ;)

2012-07-08 23:30:32

Mimi141 pisze:

No to powodzenia w zapuszczaniu! :)

2012-07-09 00:26:42

nacpanamiłością pisze:

nie dziekuje, zeby nie zapeszac ;) zapuszczam juz wlosy jakies 2 lata za duzje roznicy to jak narazie nie widac :P

2012-07-09 23:36:50
Mimi141 pisze do Buziunek :

Uważasz że słabe ... a dlaczego?

2012-07-07 14:25:54 , 17 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

Buziunek pisze:

Znam się trochę na tym i widzę jak jest

2012-07-07 14:50:01

Mimi141 pisze:

To może udzielisz mi parę rad? jak sie na tym znasz? :P

2012-07-07 15:38:32

Buziunek pisze:

Najlepsza rada? duuuuźo rysować.. najlepiej właśnie ludzi i twarze.. jak się tego nauczysz to już wszystko dasz radę^^

2012-07-07 15:42:45

Buziunek pisze:

Najlepsza rada? duuuuźo rysować.. najlepiej właśnie ludzi i twarze.. jak się tego nauczysz to już wszystko dasz radę^^

2012-07-07 15:42:51

Mimi141 pisze:

Tyle to chyba każdy wie ;D ... Jakbyś się naprawdę znał/a to by napisałaś coś więcej ;/ . Bo jak widać rysuję ludzi i twarze xDDD i tylko to...

2012-07-07 15:58:39

Buziunek pisze:

A co mam Ci napisać? jak cieniować, perspektywy i światło-cienia używać, jakich ołówków? mnie nikt nie uczyl.. rysowałam po prostu to co widziałam i jakoś się w miare nauczyłam.. wystarczy chcieć, wystarczy kochac i ćwiczyć to..

2012-07-07 19:55:50

Mimi141 pisze:

Ej ale ty to tak piszesz jakbym to ja wgl. nie szkicowałam O.o. Przecież ja też się sama uczę od paru miesięcy...I jak mogę szkicować jeżeli tego nie kocham ... przecież to jest chyba logiczne że uwielbiam to robić...Nie rozumiem cie ;/

2012-07-08 01:09:56

Mimi141 pisze:

Po drugie o wiele lepiej by to wygl. jakbym miała specjalne do tego przyrządy ... a takiej możliwości nie mam bo nie mam na razie pieniędzy.. a dość drogie to jest :(

2012-07-08 01:11:17

Buziunek pisze:

No ołówki to chyba nie są takie mocno drogie?

2012-07-08 08:41:41

Buziunek pisze:

A poza tym nie miej do nikogo pretensji.. w kilka miesięcy nie nauczysz się rysować.. potrzeba czasu i cierpliwości

2012-07-08 08:44:52

Mimi141 pisze:

Wiem i dlatego, szkicuję. Te obrazki co wrzuciłam są 1/4 tego co mam jeszcze. I nie mam do nikogo pretensji.O.o

2012-07-08 14:16:04

Buziunek pisze:

Kup sobie na razie ołówki hb, b2 i b4, dobrą gumke i blok a3..na mniejszym nie rysuj bo to gorzej wygląda..powinno wystarczyć na początek... naucz się przyjmować krytyke nich Cię mobilizuje a nie zmiecheca.. ja mam tak że może tylko z 5 rysunków które w życiu narysowalam podobało mi się.. a wszystkich było mnóstwo.. i nie chce się kłócić ani nic.. to naprawdę fajnie że masz chęci i pasję.. może uczyć rysować niebyt umiem ale jeżeli chcesz to tam jakiś rad mogę Ci dać..

2012-07-08 15:31:37

Mimi141 pisze:

A słyszałam też że jest taki specjalny papier do tego?....to może warto taki kupić niż ten zwykły blok... Możesz mi udzielić parę rad byłabym wdzięczna...bo ja się uczę z internetu ale ciężko tak jest ;/ ... Chciałabym żebyś mi udzieliła rady z tym cieniowaniem i z tą nieszczęsną ręką :(...

2012-07-08 15:51:43

Buziunek pisze:

Nom jest papier ale moim zdaniem szkoda kasy bo on z 25zł kosztuje.. lepiej na zwyklym... dobry artysta da radę na wszystkim^^ ja na tekturze rysowalam, mocno pogniecionej kartce czy też na takiej na której farba była wylana.. efekt fajny^^ cieniowanie.. najlepiej końcem olowka trzymanego Jakbys chciała malować jego bokiem.. nigdy nie rościeraj go. co do tego i rąk to trzeba wprawy.. uwielbiam rysowac rece i ludzi..a moje początki powiem szczerze że były dużo gorsze niż Twoje.. ludzi i tak nie umiem rysowac tak jakbym chciała.. zawsze mi mało^^ nie rób takich mocnych kontur.. chodzi o wypelnienie tym cieniowaniem.. nie bój się że coś zepsujesz, zawsze możesz coś lepszego narysowac a każdy kolejny rysunek zawsze jest lepszy.. cieniuj różnymi ołówkami w zależności od intensywności jaką chcesz uzyskać. używaj gumki do przetarć by uzyskać efekt w którym światło się odbija.. świetna do ściągania olowka jest gumka chlebowa (wygląda jak plastelina), o perspektywie przeczytaj na necie (linia oczu na wysokości górnego końca ucha a linia końca nosa na wysokości dolnego końca ucha i takie tam).. zawsze mówiono bym nie rysowała ze zdjęć tylko z natury.. ale ja i tak to robilam

2012-07-08 16:12:26

Mimi141 pisze:

Dzięki na pewno skorzystam z twoich rad... szkod że tak mało napisałaś o tych dłoniach ;/... Taką gumkę właśnie mam do gumowania :) ...

2012-07-08 19:15:55

Buziunek pisze:

Chcialabym coś o nich więcej napisać ale nie wiem za bardzo co.. bo ciężko coś doradzić.. no ale życzę powodzenia i wytrwałości^^

2012-07-08 19:19:48

Mimi141 pisze:

Dzięki =]

2012-07-09 00:28:41

GALERIE (7)