MrsLevine

0 złotych żetonów na koncie

127 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (13)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

MrsLevine Karolina

W serwisie od 5070 dni , ostatni raz 03 listopad 2013

Najlepsze odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Jakie są najlepsze piosenki Rockowe waszym...

W Muzyka od Rockowa001, 2012-07-21 02:33:54, 12 odp

MrsLevine odpowiada:

Jest ich wiele, bo rock świetna muzyka :)
AC/DC
Highway to Hell,
GnR:
Used to love her, Welcome to the jungle, Nightrain, You're crazy, Paradise City, Rocket Queen, Since I don't have you

Queen:
Bohemian Rhapsody, The Show Must Go On, We Will Rock You, I want it all
Green Day:
Know your enemy, St Jimmi, American Idiot, 21 Guns, Holiday
Simple Plan:
When I'm gone, Astronaut, Save you, time to say goodbye
Nirvana:
Something in the way, smells like teen spirit, come as you are
Nickelback:
Gotta be someone, When we stand together, How you remind me, Savin' me
RHCP:
Callifornication, Monarchy of roses, Ethiopia
Slash:
Apocalyptic Love, Caroline
30STM:
Kings and queens, This is war, 100 suns, Night of the hunter
Metallica:
Nothing else matters
Sunrise Avenue:
Forever yours, Diamonds, Fairytale gone bad
:)



Moje pytania (1)

Wszystkie »

Oglądaliście Memoriał H.J. Wagnera?

;p Będziecie kibicować naszym na IO?

W Hobby, 2012-07-22 19:10:11, Dodaj odpowiedź

Moje odpowiedzi (23)

Wszystkie »

Oceńcie zdj w skali 1/10 . jedno jest troche...

W Czy ładnie wyglądam? od wap22, 2013-11-03 19:34:23, 13 odp

MrsLevine odpowiada:

bardzo przystojny, 9! :)

I jak ?? :D od 0-10

W Ocena wyglądu od dindon, 2013-01-16 01:14:32, 20 odp

MrsLevine odpowiada:

dobre 6 ;p

hej, od długiego czasu mam ogromnego doła, nie...

W Przyjaźń od nielebiana1996, 2013-01-15 02:41:30, 6 odp

MrsLevine odpowiada:

[email protected] <- napisz do mnie, odpowiem, popiszę.

Fajne (1)

Wszystkie »

co by się mogłoby Stać gdyby na saharze...

postawili bardzo duzo elektrowni słonecznych? czy to by komuś przeszkadzało?

W Ciekawostki od kruk90, 2012-07-21 22:55:15, 2 odp

O MNIE

Byłam tu już kiedyś, jako iSkierka06 :D witajcie ponownie ;p
Kibic reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn i Skry Bełchatów. Kocham skoki narciarskie ;p Kamil Stoch, Piotr Żyła i reszta = <3
Muzyka: GnR, Green Day, Slash, Sunrise Avenue, Video, Queen, Nickelback, 30STM, Bruno Mars, Olly Murs, Hurts, One Republic. Maroon 5 ----> dlatego MrsLevine, i Adaś na av :D
Myślę ze potrafię się dogadać z większością ludzi na świecie ;p
uwaga: lubię hejtować :D

KOMENTARZE (3)

Wszystkie »

MrsLevine pisze do kozi12 :

Patryś ♥ Tęskniłam! :D :D co słychać? :3

2013-01-15 03:08:29 , 4 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

kozi12 pisze:

Hej :-) dobrz

2013-01-15 23:37:50

kozi12 pisze:

hej :-) dobrze nie jest ... dopadła mnie grypa i stoję w miejscu z praca ... Jak u Ciebie ?

2013-01-15 23:39:35

kozi12 pisze:

hej :-) dobrze nie jest ... dopadła mnie grypa i stoję w miejscu z praca ... Jak u Ciebie ?

2013-01-15 23:39:36

MrsLevine pisze:

moją przyjaciółkę też dopadła grypa, czyli plany na ferie posszły się je...poszły daleko. :( ogólnie spoko, postanowiłam zajrzeć na dojrzewamy bo mam ferie ;3

2013-01-16 01:10:38
MrsLevine pisze do derrapes :

no proszę, Derrapes zabrał się za zadawanie pytań :D za mojej kadencji na tym portalu nie byłeś taki rozgadany :D siema, tu iSkierka06 :P i tak mnie nie pamiętasz, ale ooojtam ;p

2012-07-21 02:37:32 , 3 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

derrapes pisze:

Witaj witaj:) Jasne, że pamiętam Ciebie:) Czasem jakieś pytanie można wrzucić:)

2012-07-21 18:23:02

MrsLevine pisze:

trzeba czatować, może dodasz coś o muzyce to sie wypowiem :D

2012-07-21 22:53:51

derrapes pisze:

Jeśli tylko znajdę jakiś ciekawy temat to na pewno coś wrzucę:)

2012-07-22 00:37:24
MrsLevine pisze do kozi12 :

Paaatryyyś :D siema, tu iSkierka06 :P powróciłam ;p mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętasz ;p

2012-07-21 01:56:41 , 20 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

kozi12 pisze:

Pamiętam Cię i to bardzo dobrze Karolino :))

2012-07-21 14:07:56

MrsLevine pisze:

miło ^^ co słychać? ;)

2012-07-21 15:13:49

kozi12 pisze:

Ostatnie dni bardzo zabiegane, ale teraz mam wreszcie troszkę czasu dla siebie ... :) A Ty jak się miewasz ? :)

2012-07-21 15:29:44

MrsLevine pisze:

Dziękuję, dobrze :3 ćwiczę podzielność uwagi :D Memoriał Wagnera i LGP w Wiśle, noe mogę odpuścić ani siatki ani skoków :P nie obraziłabym się za trochę lepszą pogodę... :|

2012-07-21 18:02:44

kozi12 pisze:

Racja. W ostatnich dniach pogoda nie należy do wykwintnych, choć synoptycy przewidują znaczną poprawę. Miejmy nadzieje, że ich przypuszczenia będą miały się do prawdy, ponieważ mam ochotę na małe opalanko ;)) A tak to co, prócz wiernego kibicowania naszym reprezentantom, porabiasz w wolnym czasie ?

2012-07-22 18:27:39

MrsLevine pisze:

hmm dużo siedzę w internecie, dużo za dużo. prowadzę fanpage trenera, gadam z kibicami - bardzo to lubię ;) śpię do piętnastej haha ;p założyłam t znowu konto, bo nudy :D

2012-07-22 21:11:31

kozi12 pisze:

Osz Ty śpiochu ! Jakaa samowolka, po prostu aż przyprawia mnie w zazdrość :D

2012-07-22 22:20:44

MrsLevine pisze:

hahaha :D chodzę spać po trzeciej w nocy, więc... :D a co, Ty nie masz tak dobrze? Wakacje są przecież :P

2012-07-23 01:13:34

kozi12 pisze:

Kto moze sobie pozwolić na takie zabawy ten może :) Wiesz teraz to jeszcze pół biedy, ale 3 dni wcześniej byłem zalatany jak nigdy dotąd. Multum spotkań, rozmów z doradcami zawodowymi, załatwianie kursów, szkoleń, dzieciak, obiad, sprzątanie itp. W piątek trzeba odregować i pod wieczór wybieram się do pubu :))

2012-07-23 01:24:42

MrsLevine pisze:

tylko się nie upij, bo będziesz potem cierpiał ;p dzieciak? nie wiem o czymś? ;o :D

2012-07-23 01:33:10

kozi12 pisze:

Haha wiesz coś o tym cierpieniu nie? :D Wiesz Karolinko moja najdroższa, najukochańsza, że ja nie pije, co nie? Raz na ruski rok jakiś drink to nie grzech :D :)) Oj no nie wygłupiaj się, przecież mówię o NASZYM dziecku :D haha =)

2012-07-23 01:41:00

MrsLevine pisze:

hahah to na prawdę czegoś nie wiem xD czyli powiadasz, że mam z Tobą dziecko? O.O to chyba niezłą fazę musiałam mieć, bo nie pamiętam :D a co do cierpienie - nigdy nie miałam kaca, nigdy się nie upiłam, też bardzo rzadko jakiś drink :p

2012-07-23 01:44:20

kozi12 pisze:

Pff ! jeszcze się nie przyznaje ! Jaki przykład dziecku dajesz co?! haha :d Tej, ja Ci przypominam, Ty nie masz jeszcze 18 lat xD

2012-07-23 01:50:21

MrsLevine pisze:

hahahah :D (matka nie przyznaje sie do dziecka - OK XD) jeszcze nie mam, jeszcze :D już nie długo, staruchu :* :D

2012-07-23 02:14:17

MrsLevine pisze:

nie mam 18 lat, a mam dziecko O.O

2012-07-23 02:25:58

kozi12 pisze:

No widzisz ! To dopiero życie ze współczesnym trendy :D

2012-07-23 11:03:54

MrsLevine pisze:

hahahaha :D "mum, I'm pregnant, call to MTV" :D ej ej od kiedy? :D

2012-07-23 16:51:11

kozi12 pisze:

hahah :D To było dobre :)) Może przerzucimy się na priv ? :)

2012-07-23 17:09:20

MrsLevine pisze:

oks ;)

2012-07-23 19:00:41