Zaloguj się✗ Zamknij
MrsLevine
0 złotych żetonów na koncie
127 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (13)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
MrsLevine Karolina
W serwisie od 5070 dni , ostatni raz 03 listopad 2013
Najlepsze odpowiedzi (1)
Wszystkie »
Jakie są najlepsze piosenki Rockowe waszym...
W Muzyka od Rockowa001, 2012-07-21 02:33:54, 12 odp
MrsLevine odpowiada:
Jest ich wiele, bo rock świetna muzyka :)AC/DC
Highway to Hell,
GnR:
Used to love her, Welcome to the jungle, Nightrain, You're crazy, Paradise City, Rocket Queen, Since I don't have you
Queen:
Bohemian Rhapsody, The Show Must Go On, We Will Rock You, I want it all
Green Day:
Know your enemy, St Jimmi, American Idiot, 21 Guns, Holiday
Simple Plan:
When I'm gone, Astronaut, Save you, time to say goodbye
Nirvana:
Something in the way, smells like teen spirit, come as you are
Nickelback:
Gotta be someone, When we stand together, How you remind me, Savin' me
RHCP:
Callifornication, Monarchy of roses, Ethiopia
Slash:
Apocalyptic Love, Caroline
30STM:
Kings and queens, This is war, 100 suns, Night of the hunter
Metallica:
Nothing else matters
Sunrise Avenue:
Forever yours, Diamonds, Fairytale gone bad
:)
Moje pytania (1)
Wszystkie »
Oglądaliście Memoriał H.J. Wagnera?
;p Będziecie kibicować naszym na IO?W Hobby, 2012-07-22 19:10:11, Dodaj odpowiedź
Moje odpowiedzi (23)
Wszystkie »
Oceńcie zdj w skali 1/10 . jedno jest troche...
W Czy ładnie wyglądam? od wap22, 2013-11-03 19:34:23, 13 odp
MrsLevine odpowiada:
bardzo przystojny, 9! :)I jak ?? :D od 0-10
W Ocena wyglądu od dindon, 2013-01-16 01:14:32, 20 odp
MrsLevine odpowiada:
dobre 6 ;phej, od długiego czasu mam ogromnego doła, nie...
W Przyjaźń od nielebiana1996, 2013-01-15 02:41:30, 6 odp
MrsLevine odpowiada:
[email protected] <- napisz do mnie, odpowiem, popiszę.Fajne (1)
Wszystkie »
co by się mogłoby Stać gdyby na saharze...
postawili bardzo duzo elektrowni słonecznych? czy to by komuś przeszkadzało?W Ciekawostki od kruk90, 2012-07-21 22:55:15, 2 odp
O MNIE
Byłam tu już kiedyś, jako iSkierka06 :D witajcie ponownie ;p
Kibic reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn i Skry Bełchatów. Kocham skoki narciarskie ;p Kamil Stoch, Piotr Żyła i reszta = <3
Muzyka: GnR, Green Day, Slash, Sunrise Avenue, Video, Queen, Nickelback, 30STM, Bruno Mars, Olly Murs, Hurts, One Republic. Maroon 5 ----> dlatego MrsLevine, i Adaś na av :D
Myślę ze potrafię się dogadać z większością ludzi na świecie ;p
uwaga: lubię hejtować :D
KOMENTARZE (3)
Wszystkie »
MrsLevine pisze do kozi12 :
Patryś ♥ Tęskniłam! :D :D co słychać? :3
2013-01-15 03:08:29 , 4 odpowiedzi
Wszystkie wypowiedzi:
kozi12 pisze:
hej :-) dobrze nie jest ... dopadła mnie grypa i stoję w miejscu z praca ... Jak u Ciebie ?
2013-01-15 23:39:35
kozi12 pisze:
hej :-) dobrze nie jest ... dopadła mnie grypa i stoję w miejscu z praca ... Jak u Ciebie ?
2013-01-15 23:39:36
MrsLevine pisze:
moją przyjaciółkę też dopadła grypa, czyli plany na ferie posszły się je...poszły daleko. :( ogólnie spoko, postanowiłam zajrzeć na dojrzewamy bo mam ferie ;3
2013-01-16 01:10:38
MrsLevine pisze do derrapes :
no proszę, Derrapes zabrał się za zadawanie pytań :D za mojej kadencji na tym portalu nie byłeś taki rozgadany :D siema, tu iSkierka06 :P i tak mnie nie pamiętasz, ale ooojtam ;p
2012-07-21 02:37:32 , 3 odpowiedzi
Wszystkie wypowiedzi:
derrapes pisze:
Witaj witaj:) Jasne, że pamiętam Ciebie:) Czasem jakieś pytanie można wrzucić:)
2012-07-21 18:23:02
MrsLevine pisze do kozi12 :
Paaatryyyś :D siema, tu iSkierka06 :P powróciłam ;p mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętasz ;p
2012-07-21 01:56:41 , 20 odpowiedzi
Wszystkie wypowiedzi:
kozi12 pisze:
Ostatnie dni bardzo zabiegane, ale teraz mam wreszcie troszkę czasu dla siebie ... :) A Ty jak się miewasz ? :)
2012-07-21 15:29:44
MrsLevine pisze:
Dziękuję, dobrze :3 ćwiczę podzielność uwagi :D Memoriał Wagnera i LGP w Wiśle, noe mogę odpuścić ani siatki ani skoków :P nie obraziłabym się za trochę lepszą pogodę... :|
2012-07-21 18:02:44
kozi12 pisze:
Racja. W ostatnich dniach pogoda nie należy do wykwintnych, choć synoptycy przewidują znaczną poprawę. Miejmy nadzieje, że ich przypuszczenia będą miały się do prawdy, ponieważ mam ochotę na małe opalanko ;)) A tak to co, prócz wiernego kibicowania naszym reprezentantom, porabiasz w wolnym czasie ?
2012-07-22 18:27:39
MrsLevine pisze:
hmm dużo siedzę w internecie, dużo za dużo. prowadzę fanpage trenera, gadam z kibicami - bardzo to lubię ;) śpię do piętnastej haha ;p założyłam t znowu konto, bo nudy :D
2012-07-22 21:11:31
kozi12 pisze:
Osz Ty śpiochu ! Jakaa samowolka, po prostu aż przyprawia mnie w zazdrość :D
2012-07-22 22:20:44
MrsLevine pisze:
hahaha :D chodzę spać po trzeciej w nocy, więc... :D a co, Ty nie masz tak dobrze? Wakacje są przecież :P
2012-07-23 01:13:34
kozi12 pisze:
Kto moze sobie pozwolić na takie zabawy ten może :) Wiesz teraz to jeszcze pół biedy, ale 3 dni wcześniej byłem zalatany jak nigdy dotąd. Multum spotkań, rozmów z doradcami zawodowymi, załatwianie kursów, szkoleń, dzieciak, obiad, sprzątanie itp. W piątek trzeba odregować i pod wieczór wybieram się do pubu :))
2012-07-23 01:24:42
MrsLevine pisze:
tylko się nie upij, bo będziesz potem cierpiał ;p dzieciak? nie wiem o czymś? ;o :D
2012-07-23 01:33:10
kozi12 pisze:
Haha wiesz coś o tym cierpieniu nie? :D Wiesz Karolinko moja najdroższa, najukochańsza, że ja nie pije, co nie? Raz na ruski rok jakiś drink to nie grzech :D :)) Oj no nie wygłupiaj się, przecież mówię o NASZYM dziecku :D haha =)
2012-07-23 01:41:00
MrsLevine pisze:
hahah to na prawdę czegoś nie wiem xD czyli powiadasz, że mam z Tobą dziecko? O.O to chyba niezłą fazę musiałam mieć, bo nie pamiętam :D a co do cierpienie - nigdy nie miałam kaca, nigdy się nie upiłam, też bardzo rzadko jakiś drink :p
2012-07-23 01:44:20
kozi12 pisze:
Pff ! jeszcze się nie przyznaje ! Jaki przykład dziecku dajesz co?! haha :d Tej, ja Ci przypominam, Ty nie masz jeszcze 18 lat xD
2012-07-23 01:50:21
MrsLevine pisze:
hahahah :D (matka nie przyznaje sie do dziecka - OK XD) jeszcze nie mam, jeszcze :D już nie długo, staruchu :* :D
2012-07-23 02:14:17
MrsLevine pisze:
hahahaha :D "mum, I'm pregnant, call to MTV" :D ej ej od kiedy? :D