BreakTheChain

W serwisie od 5068 dni , ostatni raz 29 listopad 2012

Najlepsze odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Co lepsze aw6 czy brzuszki?

W Diety od pateyk, 2012-08-01 23:16:00, 16 odp

BreakTheChain odpowiada:

Same brzuszki sa mało efektywne, 6w hmmm. A co powiesz na mały wycisk? Oblookaj program insanity na yt. Po 2 miesiach doprowadza kazdego do mega efektów i szczerze powiedziawszy dziewczynom to do końca nie pasuje, przynajmniej według mnie ;p
Ale gdybys robiła to przez tydzien do dwóch, to miała byś taki efekt jak po kilku miesiach brzuszków i nie przesadzam. Z tego co zauważyłem, to te cwiczenia doskonale spalaja tkanke tłuszczową ale i rzezbia miesnie. Sciagnac to mozesz na torrentach, bedziesz miec kilka filmików, ktore dadza ci ostry wycisk. Kazde z nich w mniejszym lub w wiekszym stopniu działa na brzuch.

Moje pytania (6)

Wszystkie »

Które zdjęcie najlepsze?

W Czy ładnie wyglądam?, 2012-10-29 19:34:18, 3 odp

Dziewczyny, co sądzicie?

kilka zdjęć z sesji ( sorry, że dodaje to pytanie jeszcze raz, ale doszedłem do małego nieporozumienia z jednym z moderatorów ;d )

W Czy ładnie wyglądam?, 2012-09-30 12:56:45, 46 odp

Czy pasowałaby mi ta o to fryzura?

W Fryzury, 2012-09-26 20:44:08, 19 odp

Moje odpowiedzi (37)

Wszystkie »

Które zdjęcie najlepsze?

W Czy ładnie wyglądam? od BreakTheChain, 2012-10-29 19:35:08, 3 odp

BreakTheChain odpowiada:

troche lipna jakosc na dojrzewamy jest...

Dziewczyny, co sądzicie?

W Czy ładnie wyglądam? od BreakTheChain, 2012-09-30 14:19:35, 46 odp

BreakTheChain odpowiada:

Tylko na potrzebę zdjęć, na odzień nie jestem skejtem ;p

Dziewczyny, co sądzicie?

W Czy ładnie wyglądam? od BreakTheChain, 2012-09-30 14:08:56, 46 odp

BreakTheChain odpowiada:

Fightero, fiatuno fajnie mi cisniecie przez neta, tylko pytanie jest adresowane do dziewczyn, macie jakieś zaburzenia czy coś?