Zaloguj się✗ Zamknij
BreakTheChain
0 złotych żetonów na koncie
179 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (5)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
BreakTheChain
W serwisie od 5068 dni , ostatni raz 29 listopad 2012
Najlepsze odpowiedzi (1)
Wszystkie »
Co lepsze aw6 czy brzuszki?
W Diety od pateyk, 2012-08-01 23:16:00, 16 odp
BreakTheChain odpowiada:
Same brzuszki sa mało efektywne, 6w hmmm. A co powiesz na mały wycisk? Oblookaj program insanity na yt. Po 2 miesiach doprowadza kazdego do mega efektów i szczerze powiedziawszy dziewczynom to do końca nie pasuje, przynajmniej według mnie ;pAle gdybys robiła to przez tydzien do dwóch, to miała byś taki efekt jak po kilku miesiach brzuszków i nie przesadzam. Z tego co zauważyłem, to te cwiczenia doskonale spalaja tkanke tłuszczową ale i rzezbia miesnie. Sciagnac to mozesz na torrentach, bedziesz miec kilka filmików, ktore dadza ci ostry wycisk. Kazde z nich w mniejszym lub w wiekszym stopniu działa na brzuch.
Moje pytania (6)
Wszystkie »
Które zdjęcie najlepsze?
W Czy ładnie wyglądam?, 2012-10-29 19:34:18, 3 odp
Dziewczyny, co sądzicie?
kilka zdjęć z sesji ( sorry, że dodaje to pytanie jeszcze raz, ale doszedłem do małego nieporozumienia z jednym z moderatorów ;d )W Czy ładnie wyglądam?, 2012-09-30 12:56:45, 46 odp
Czy pasowałaby mi ta o to fryzura?
W Fryzury, 2012-09-26 20:44:08, 19 odp
Moje odpowiedzi (37)
Wszystkie »
Które zdjęcie najlepsze?
W Czy ładnie wyglądam? od BreakTheChain, 2012-10-29 19:35:08, 3 odp
BreakTheChain odpowiada:
troche lipna jakosc na dojrzewamy jest...Dziewczyny, co sądzicie?
W Czy ładnie wyglądam? od BreakTheChain, 2012-09-30 14:19:35, 46 odp
BreakTheChain odpowiada:
Tylko na potrzebę zdjęć, na odzień nie jestem skejtem ;pDziewczyny, co sądzicie?
W Czy ładnie wyglądam? od BreakTheChain, 2012-09-30 14:08:56, 46 odp
BreakTheChain odpowiada:
Fightero, fiatuno fajnie mi cisniecie przez neta, tylko pytanie jest adresowane do dziewczyn, macie jakieś zaburzenia czy coś?