daris95

W serwisie od 2037 dni , ostatni raz 16 luty

Najlepsze odpowiedzi (21)

Wszystkie »

Witam potrzebuje żeby mi ktoś poradził. Nie...

W Pomocy od Iwonka88, 5 miesięcy temu, 5 odp

daris95 odpowiada:

Powinnaś z nim szczerze porozmawiać. Może za bardzo się denerwujesz i źle myślisz, jak pisze z jakąś to nie oznacza już że cie zdradza to może być tylko koleżanka. Zobaczyłaś wiadomość zależy jaką, jak jakieś słodkie wiadomości czy o spotkaniu to wtedy masz co się martwić. A jak mu nie ufasz już to co to za związek, pogadaj z nim szczerze na spokojnie. Bo zaufanie w związku to podstawa. Mój chłopak też pisze sporadycznie z koleżankami, ale ze względu na studia o notatkach jakie były zajęcia takie coś, to nic złego. Ważne abyś z nim szczerze pogadała. Może to nic złego co robi niech Ci powie czemu z nią pisze. Jeśli będzie ukrywać coś kombinować to możesz domyślać się wtedy, że Cie zdradza, ma jakiś. Ale najpierw pogadaj z nim na spokojnie może nic złego nie robi.

Ile miesięcy może spóźniac się okres gdy...

W Miesiączka od Alix1, 8 miesięcy temu, 6 odp

daris95 odpowiada:

To wszystko zależy od organizmu i kiedy miałaś pierwszą miesiączkę. Jak zaczęło się miesiączkować to do dwóch lat możesz mieć nieregularne, ale masz 13 lat więc nie masz co się przejmować, dojrzewasz jeszcze i możesz mieć nieregularne.

Jakiś czas temu zakochałam się w takim...

W Flirt od Klaudia59, 8 miesięcy temu, 2 odp

daris95 odpowiada:

Jeśli masz do niego uczucie, to też zależy jak dobrze się znacie, jeśli krótko poczekaj, jeśli długo to spotkaj się z nim sam na sam i mu to powiedz co czujesz. Po prostu prosto z mostu powiedz mu, że się w nim zakochałaś.

Moje pytania (74)

Wszystkie »

Co mogę kupić na prezent na święta moim...

przyszłym teściom?

W Rodzina, 2 miesiące temu, 4 odp

Czy jest sens mieć kontakt z byłym?

Otóż kiedyś przez 3 lata zabiegałam sie o chłopaka w którym się zakochałam, byliśmy razem, ale krótko max 2 miesiące i koniec i szczerze był to bez sens, bo wracaliśmy do siebie i rozstawali chyba tak z 3 razy. Bardzo cierpiałam przez niego ogółem złym człowiekiem nie był, ale za złe miałam, że mnie ranił. W końcu poznałam chłopaka, z którym jestem do dziś już 3 lata i jesteśmy bardzo szczęśliwi planujemy przyszłość. Byłego już dawno usunęłam z fb, żeby zapomnieć, Owszem całkowicie nie da s...

W Przyjaźń, 9 miesięcy temu, 2 odp

Pytanie do dziewczyn. Co lepsze tipsy albo...

paznokcie żelowe? I czy niszczy to płytki paznokci?

W Moda, 2016-11-09 11:07:19, 3 odp

Moje odpowiedzi (737)

Wszystkie »

Cześć. Mam problem ze swoim zwiazkiem i nie...

W Pomocy od piter003, 1 miesiąc temu, 2 odp

daris95 odpowiada:

Postaraj się z nią pogadać jeszcze raz, powiedz jej że ją kochasz taką jaką ona jest.I powiedz szczerze, że masz dosyć jej tego marudzenia i kaprysów pogadaj. Jak nic to nie zmieni to powiem Ci wprost zastanów się czy to dalej jest sens, bo żeby być z kobietą która ględzi masakra. Ja tak nie marudzę. Kobiety mają kompleksy ale aż tak bez przesady.

Mam problem :( Mam 16 lat i nie potrafię...

W Miłość od YoungKubS, 1 miesiąc temu, 4 odp

daris95 odpowiada:

Masz dopiero 16 lat masz jeszcze czas na dziewczyny ;)

Czy powinnam zdjąć stanik do badania?

W Zdrowie od Milusia29, 1 miesiąc temu, 11 odp

daris95 odpowiada:

Na pewno nie będziesz musiała ściągać. Ok jesteś wstydliwa, ale jesteś dziewczyną i pomyśl, że kiedyś będziesz musiała iść do ginekologa jak jeszcze ie byłaś, bo powinno się badać regularnie to co nie pójdziesz bo się wstydzisz? przełam wstyd to jest tylko lekarz. Jak Ci powie żeby ściągnąć to będziesz musiała. Ale na pewno nie będziesz musiała.

KOMENTARZE (3)

Wszystkie »

wiktoria1547 pisze do daris95 :

dziękuję za przyznanie najlepszej odpowiedzi :):*

2013-09-05 22:44:33

Miveya pisze do daris95 :

Dziękuję Ci za wybranie mojej odpowiedzi jaką najlepszą. :) ^^

2013-07-30 13:34:46

kruk90 pisze do daris95 :

Dziękuję za najlepszą odpowiedz :))

2013-03-25 19:38:54