daris95

W serwisie od 1823 dni , ostatni raz dzisiaj 16:15

Najlepsze odpowiedzi (21)

Wszystkie »

Ile miesięcy może spóźniac się okres gdy...

W Miesiączka od Alix1, 1 miesiąc temu, 6 odp

daris95 odpowiada:

To wszystko zależy od organizmu i kiedy miałaś pierwszą miesiączkę. Jak zaczęło się miesiączkować to do dwóch lat możesz mieć nieregularne, ale masz 13 lat więc nie masz co się przejmować, dojrzewasz jeszcze i możesz mieć nieregularne.

Jakiś czas temu zakochałam się w takim...

W Flirt od Klaudia59, 1 miesiąc temu, 2 odp

daris95 odpowiada:

Jeśli masz do niego uczucie, to też zależy jak dobrze się znacie, jeśli krótko poczekaj, jeśli długo to spotkaj się z nim sam na sam i mu to powiedz co czujesz. Po prostu prosto z mostu powiedz mu, że się w nim zakochałaś.

Moja dziewczyna ostatni okres miała od 5.02 do...

W Seks od Bajabongo3526, 4 miesiące temu, 2 odp

daris95 odpowiada:

Jeśli skończyłeś po za nią, prezerwatywa nie była pęknięta, to ona nie ma jak zajść w ciąże. Opóźnianie okresu nie zawsze oznacza ciąża, może to być nawet stres, zmiana klimatu, dieta inne czynniki tez wpływają na spóźnianiu się okresu.

Moje pytania (73)

Wszystkie »

Czy jest sens mieć kontakt z byłym?

Otóż kiedyś przez 3 lata zabiegałam sie o chłopaka w którym się zakochałam, byliśmy razem, ale krótko max 2 miesiące i koniec i szczerze był to bez sens, bo wracaliśmy do siebie i rozstawali chyba tak z 3 razy. Bardzo cierpiałam przez niego ogółem złym człowiekiem nie był, ale za złe miałam, że mnie ranił. W końcu poznałam chłopaka, z którym jestem do dziś już 3 lata i jesteśmy bardzo szczęśliwi planujemy przyszłość. Byłego już dawno usunęłam z fb, żeby zapomnieć, Owszem całkowicie nie da s...

W Przyjaźń, 2 miesiące temu, 2 odp

Pytanie do dziewczyn. Co lepsze tipsy albo...

paznokcie żelowe? I czy niszczy to płytki paznokci?

W Moda, 8 miesięcy temu, 3 odp

Jestem z chłopakiem 2 lata i 4 miesiące,...

jesteśmy szczęśliwi, ale ostatnio się kłócimy o takie drobnostki, nie będę tu wypisać o co. Powiem tak w czasie kłótni się kłócimy, ale nie wyzywamy się chamsko, jak to niektórzy na siebie przeklinają, u nas tego nie ma. Kłócimy się. Nie chcemy zerwać ze sobą, bo ja go kocham bardzo i on też, wiem o tym. Chcę się zapytać, czy dobrze by było jakbyśmy zrobili sobie przerwę, tak tydzień albo 2 tygodnie przemyśleć, bo nie chcemy się rozstać.

W Miłość, 9 miesięcy temu, 3 odp

Moje odpowiedzi (723)

Wszystkie »

Mam okres 24 dni i nie widac konca.Ogolnie bylam...

W Miesiączka od Wiktoriaxvs, 19 godzin temu, 4 odp

daris95 odpowiada:

Lekarz ma każdą kobietę przyjąć czy młoda dziewczyna czy starsza. Dla mnie to dziwne że masz okres 24 dni.Jak zaczęłaś miesiączkować niedawno możesz mieć nieregularny cykl, ale nie 24 dni idź do innego lekarza dla mnie to nienormalne.

Ma 14 lat i ochotę na seks (dziewczyna)...

W Seks od ~Anulkasrulja, 20 godzin temu, 4 odp

daris95 odpowiada:

Seks jest dozwolony od 15 roku życia, jakby on współżył z Tobą byłby oskarżony i poszedł do więzienia. W ogóle za młoda jesteś, zajmij się szkołą, a ni chłopakami i seksem. Ja w Twoim wieku nie myślałam o takim czymś, a pierwszy seks miałam w wieku 19 lat z moim obecnym chłopakiem. To jest masakra żeby dzieci w tym wieku o takim czymś myśleli. Ja bym swoim dziecku nie pozwoliła mieć chłopaka w tym wieku, tylko ma się szkołą zająć, gdzie masz rodziców.

Witam. Moje pytanie odnosi się do pracy. Mam 16...

W Ciekawostki od JUSTRANDOMRAMBO, 14 dni temu, 4 odp

daris95 odpowiada:

Teraz to tylko CV się wysyła, a nie listy motywacyjne to rzadkość. Są jakieś prace dla nieletnich, ale jakbyś chciała pracować to musisz mieć zgodę rodziców, bo jesteś niepełnoletnia. Ale jako praca przed komputerem nie zbyt to dobre, możesz się wkopać. Zawsze czytaj ostrożnie oferty pracy, a najlepiej jakbyś skonsultowała się z Twoimi rodzicami żebyś się nie wkopała.

KOMENTARZE (3)

Wszystkie »

wiktoria1547 pisze do daris95 :

dziękuję za przyznanie najlepszej odpowiedzi :):*

2013-09-05 22:44:33

Miveya pisze do daris95 :

Dziękuję Ci za wybranie mojej odpowiedzi jaką najlepszą. :) ^^

2013-07-30 13:34:46

kruk90 pisze do daris95 :

Dziękuję za najlepszą odpowiedz :))

2013-03-25 19:38:54