daris95

0 złotych żetonów na koncie

3419 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (8)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

daris95

W serwisie od 1944 dni , ostatni raz środa

Najlepsze odpowiedzi (21)

Wszystkie »

Witam potrzebuje żeby mi ktoś poradził. Nie...

W Pomocy od Iwonka88, 2 miesiące temu, 5 odp

daris95 odpowiada:

Powinnaś z nim szczerze porozmawiać. Może za bardzo się denerwujesz i źle myślisz, jak pisze z jakąś to nie oznacza już że cie zdradza to może być tylko koleżanka. Zobaczyłaś wiadomość zależy jaką, jak jakieś słodkie wiadomości czy o spotkaniu to wtedy masz co się martwić. A jak mu nie ufasz już to co to za związek, pogadaj z nim szczerze na spokojnie. Bo zaufanie w związku to podstawa. Mój chłopak też pisze sporadycznie z koleżankami, ale ze względu na studia o notatkach jakie były zajęcia takie coś, to nic złego. Ważne abyś z nim szczerze pogadała. Może to nic złego co robi niech Ci powie czemu z nią pisze. Jeśli będzie ukrywać coś kombinować to możesz domyślać się wtedy, że Cie zdradza, ma jakiś. Ale najpierw pogadaj z nim na spokojnie może nic złego nie robi.

Ile miesięcy może spóźniac się okres gdy...

W Miesiączka od Alix1, 5 miesięcy temu, 6 odp

daris95 odpowiada:

To wszystko zależy od organizmu i kiedy miałaś pierwszą miesiączkę. Jak zaczęło się miesiączkować to do dwóch lat możesz mieć nieregularne, ale masz 13 lat więc nie masz co się przejmować, dojrzewasz jeszcze i możesz mieć nieregularne.

Jakiś czas temu zakochałam się w takim...

W Flirt od Klaudia59, 5 miesięcy temu, 2 odp

daris95 odpowiada:

Jeśli masz do niego uczucie, to też zależy jak dobrze się znacie, jeśli krótko poczekaj, jeśli długo to spotkaj się z nim sam na sam i mu to powiedz co czujesz. Po prostu prosto z mostu powiedz mu, że się w nim zakochałaś.

Moje pytania (73)

Wszystkie »

Czy jest sens mieć kontakt z byłym?

Otóż kiedyś przez 3 lata zabiegałam sie o chłopaka w którym się zakochałam, byliśmy razem, ale krótko max 2 miesiące i koniec i szczerze był to bez sens, bo wracaliśmy do siebie i rozstawali chyba tak z 3 razy. Bardzo cierpiałam przez niego ogółem złym człowiekiem nie był, ale za złe miałam, że mnie ranił. W końcu poznałam chłopaka, z którym jestem do dziś już 3 lata i jesteśmy bardzo szczęśliwi planujemy przyszłość. Byłego już dawno usunęłam z fb, żeby zapomnieć, Owszem całkowicie nie da s...

W Przyjaźń, 6 miesięcy temu, 2 odp

Pytanie do dziewczyn. Co lepsze tipsy albo...

paznokcie żelowe? I czy niszczy to płytki paznokci?

W Moda, 2016-11-09 11:07:19, 3 odp

Jestem z chłopakiem 2 lata i 4 miesiące,...

jesteśmy szczęśliwi, ale ostatnio się kłócimy o takie drobnostki, nie będę tu wypisać o co. Powiem tak w czasie kłótni się kłócimy, ale nie wyzywamy się chamsko, jak to niektórzy na siebie przeklinają, u nas tego nie ma. Kłócimy się. Nie chcemy zerwać ze sobą, bo ja go kocham bardzo i on też, wiem o tym. Chcę się zapytać, czy dobrze by było jakbyśmy zrobili sobie przerwę, tak tydzień albo 2 tygodnie przemyśleć, bo nie chcemy się rozstać.

W Miłość, 2016-10-05 22:04:19, 3 odp

Moje odpowiedzi (732)

Wszystkie »

Problemy z okresem otóż mam bardzo długi okres...

W Miesiączka od natka444l, 1 miesiąc temu, 4 odp

daris95 odpowiada:

To nie jest dobre, nie zwlekaj i udaj się do ginekologa.

Pomocy . Kochałam się z chłopakiem bez...

W Seks od Kasia2000b, 1 miesiąc temu, 2 odp

daris95 odpowiada:

Jeśli nie skończył w Tobie małe prawdopodobieństwo żebyś zaszła w ciążę, a tym bardziej że to było przed ostatni dzień okresu , a wtedy nie ma się dni płodnym (o ile masz cykl regularny), więc małe prawdopodobieństwo na zajście w ciąże. Zajść w ciąże jest bardzo prawdopodobne jak się ma dni płodne, tak nie i w dodatku podczas dni płodnym facet musiał by skończyć w Tobie wtedy jest szansa duża na zajście w ciąże, tak to nie. Tylko następnym razem lepiej się zabezpieczajcie, chociażby prezerwatywą, albo zdecyduj się na tabletki, ale je wtedy musisz regularnie brać i się pilnować.

czy to jest normalne ze przyjaciel mnie caluje...

W Ciekawostki od ~rozyczka4411778, 2 miesiące temu, 7 odp

daris95 odpowiada:

To nie jest przyjaźń, takie zachowanie to może być w związku, a nie w przyjaźni. On się Tobą bawi, a jak mu się dajesz pomyśli sobie, ze jesteś łatwa tak to oznacza.

KOMENTARZE (3)

Wszystkie »

wiktoria1547 pisze do daris95 :

dziękuję za przyznanie najlepszej odpowiedzi :):*

2013-09-05 22:44:33

Miveya pisze do daris95 :

Dziękuję Ci za wybranie mojej odpowiedzi jaką najlepszą. :) ^^

2013-07-30 13:34:46

kruk90 pisze do daris95 :

Dziękuję za najlepszą odpowiedz :))

2013-03-25 19:38:54