sierota267

Stażystka

1 złotych żetonów na koncie

286 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (6)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

sierota267

W serwisie od 1730 dni , ostatni raz 26 luty

Najlepsze odpowiedzi (20)

Wszystkie »

Mam dziewczynę byliśmy już na parę randkach...

W Pocałunki od Ahaaha6667, 2 miesiące temu, 3 odp

sierota267 odpowiada:

Nie ma jakiegoś super sposobu na pierwszy pocałunek, ja też przed pierwszym się stresowałam, planowałam dokładnie jak to będzie, skupiałam się na każdym elemencie haha. Ale prawda jest taka, że musisz na to też być gotowy i być pewnym, że chcesz to zrobić(tak jak z seksem).
Dobrze by było, żeby to był spontaniczny gest i taki naturalny. Kiedy przyjdzie pora po prostu to robisz. I nie ma się co oszukiwać i nastawiać, że będzie to przyjemne i niewiadomo jakie. Bo zazwyczaj pierwszy pocałunek jest taki technicznie "kulawy". Ja pamiętam swój i to bardziej przypominało lizanie :D niż taki pocałunek jak z jekiegoś love story...
Nie ma recepty na twój problem. Zacznij normalnie. Bez skrępowania i instruowania co i jak swojej partnerki :D bo to może odstraszyć.
Powodzenia ;)

Mam pytanie. Jak mogę przygotować pokój dla...

W Miłość od Lesiamesia444, 2016-01-29 19:17:01, 7 odp

sierota267 odpowiada:

Posprzątaj cały pokój żeby nie było bałaganu. Może załóż jakąś fajną, nowszą pościel. Możesz się też brata spytać, czy ta dziewczyna lubi świeczki zapachowe(nie każdy lubi, może ma uczulenie), a jeśli lubi to kup z 3 i zapal przed ich przyjazdem. Będzie przyjemnie :) no a jeśli macie kota to najlepiej jakby na jej przyjazd nie było go w pobliżu.

Jak znaleźć chłopaka. POMOCY wyśle wam zdj....

W Ocena wyglądu od 27012003, 2015-06-21 18:25:43, 9 odp

sierota267 odpowiada:

Widze ze zdjęcia, że masz 11-12 lat(ale mogę się mylić, choć wątpie). Dziewczynko...jesteś jeszcze młoda, piękna i na pewno jak przyjdzie pora to miłość sama cię znajdzie(wiem z własnego doświadczenia, a jestem troszkę starsza od ciebie). Nie rób niczego na siłe, bo nie warto! Poczekaj, a narazie to najwyżej kolegów możesz poznawać, bo w tym wieku to o poważnych związkach nie może być mowy. I nie chce cię tutaj obrażać, ale wiem jak to jest jak się ma 12 lat i uwierz mi, że wtedy wie się wszystko najlepiej, ale z biegiem lat człowiek mądrzeje... :)

Moje pytania (73)

Wszystkie »

Otóż mam pytanie głownie skierowane do płci...

pięknej ;) Chodzi o ROZSTĘPY. Tak wiem, zmora dużej części kobiet/nastolatek. Moja niestety też...ten problem mam już od długiego czasu, bo on momentu, w którym zaczęłam dojrzewać(czyli już z 3-4 lata na pewno), a mam 17 lat. Rozstępy mi do tej pory jakoś bardzo nie wadziły, ale ostatnio stwierdziłam, że może czas coś z nimi zrobić. I tu się pojawia problem, bo nie mam pojęcia jak zacząć i czy coś w ogóle da się jeszcze zrobić. Te niedoskonałości u mnie występuje głownie na: pupie i dużej c...

W Zdrowie, 2 miesiące temu, 2 odp

Dlaczego każdy chlopak, który mi się podoba i...

wydaje mi sie, że jest to z wzajemnością(!) po jakimś czasie zaczyna być z jakąs inną dziewczyną? To jakieś fatum czy co...? Chyba, że ja odczytuje zle te "sygnały" i wcale im sie nie podobam? Pomozcie, bo jestem załamana.

W Pomocy, 3 miesiące temu, 10 odp

Pytanie na które próbuje sobie odpowiedzieć od...

co najmniej kilku miesięcy... Będzie długo ostrzegam ;) Od jakiś 11 miesięcy tkwie w dziwnej relacji(o ile to można nazwać relacją). Chodzi mi o to, że jest pewien chłopak, który od tego czasu przygląda mi się, obserwuje, wodzi wzrokiem. Ja robię dokładnie to samo od jakiegoś tam czasu. Nie wiem o co może mu chodzić. Sytuacja byłaby prostsza gdyby to trwało krócej, ale to trwa prawie ROK. Nie wiem juz o co może mu chodzić. Czy jest aż tak nieśmiały żeby nie zagadać czy coś? Nie wiem co z...

W Pomocy, 5 miesięcy temu, 4 odp

Moje odpowiedzi (1219)

Wszystkie »

Czy gra wstępna przed seksem jest konieczna?

W Seks od Miętus, 2 miesiące temu, 14 odp

sierota267 odpowiada:

Nie jest to konieczność, ale zawsze lepiej kiedy ona jest. Chociażby by po to żeby się na siebie napalić odpowiednio, przygotować, rozluznić itd :)

Dlaczego mam jeden dzień przerwy w okresie

W Miesiączka od zxcvb00, 2 miesiące temu, 3 odp

sierota267 odpowiada:

Nie, to normalne. Nie masz się czym przejmować, też tak często mam ;)

Co na bóle menstruacyjne ?

W Zdrowie od Werka8, 2 miesiące temu, 8 odp

sierota267 odpowiada:

Nospa lub jakieś inne dobre tabletki przeciwbólowe.

Fajne (13)

Wszystkie »

Jak przygotować się do 6 klasy ?

Zawsze po wakacjach nie mogę się ogarnąć i przestawić . Macie jakieś rady ? A i w tym roku sprawdzian szustoklasisty . Może macie jakieś pomysły na szybką naukę i ogólnie coś co mi pomoże dobrze napisać testy :)

W Szkoła od najedzonalizakamixd, 2013-08-30 14:09:46, 3 odp

Czy miłość może ot tak sobie w pewnym...

momencie zniknąć? Z niewiadomej przyczyny? A może to nie była miłość? Chodzi mi o taką w jedną stronę, bez odwzajemnienia, ale od pierwszego wejrzenia. Jak poznałem jej charakter wciąż wydawało mi się, że ją kocham, a w pewnym momencie poczułem, że to gaśnie. Ja byłem dla niej chyba przyjacielem, dlatego ją znałem. To dziwne. Mam 16 lat.

W Miłość od 01570, 2013-08-26 11:44:45, 5 odp

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

skasowany pisze do sierota267 :

Dzięki za przyznanie najlepszej odpowiedzi :)

2013-01-18 21:03:29 , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

sierota267 pisze:

Prosze ! ;)

2013-08-05 18:52:42