Jicky

W serwisie od 1967 dni , ostatni raz 06 styczeń 2017

Moje pytania (10)

Wszystkie »

Dziewczyny, jakbyście mogły mi polecić jakąś...

naprawdę fajnie wydłużającą i pogrubiającą maskarę, to byłabym naprawdę wdzięczna. :)

W Kosmetyki, 2016-11-16 09:51:12, 2 odp

Chłopak naciska na seks. Już nie wiem co o tym...

wszystkim myśleć i jak z nim postępować. Wielokrotnie wyjaśniałam mu już, że nie jestem jeszcze na to gotowa, to dla mnie mega za wcześnie. On mówi, że ok... A następnym razem znowu swoje: że dlaczego nie chcę, że to nic złego, że on mnie tak bardzo pragnie itp. Żeby była jasność nie uważam tego za coś złego, ale po prostu nie chcę tego jeszcze robić. Żałuję tylko, że jak spytał, czy w ogóle chcę to robić z nim odpowiedziałam, że tak, bo nie chciałam mu robić przykrości, zwłaszcza, że sytuacj...

W Seks, 2016-08-17 13:13:34, 5 odp

Chciałabym zapytać o radę. Otóż zakochałam...

się w chłopaku ale on ma najlepszego przyjaciela a ja nie chcę zepsuć ich przyjaźni. Czy powinnam sobie go odpuścić?

W Pomocy, 2016-01-08 18:53:55, 7 odp

Moje odpowiedzi (81)

Wszystkie »

Hej :) mam pytanie: co lepiej pasuje: marynarka...

W Ciuchy od kiciaoxoxox, 2016-08-27 10:47:26, 6 odp

Jicky odpowiada:

Zupełnie nie mój styl więc ciężko mi się wczuć i coś konkretniej doradzić. Ostatecznie postawiłabym na ten pierwszy zestaw z ramoneską. Żakiety w połączeniu z długą spódnicą bardzo Cię przytłaczają i nie wygląda to fajnie, niepotrzebnie dodają Ci lat. Bluzkę zostaw w jasnych kolorach, czarny sprawi, że się ,,zlejesz".

Hej umylam sb zeby sokiem z cytryny podobno...

W Zdrowie od Aneczko7, 2016-08-27 09:18:54, 4 odp

Jicky odpowiada:

Jeden raz? Nic Ci nie będzie. Zęby świetnie wybiela (i przy okazji nie niszczy) węgiel aktywny do zakupu w aptece za ok. 10 zł. Najlepszy będzie taki w kapsułkach. Weź kilka, wysyp z nich proszek, zmieszaj z pastą i umyj zęby, powstałą czarną maź trzymaj na zębach 15 minut następnie wypłucz usta i normalnie umyj zęby pastą. Zabieg powtarzaj 3 razy w tygodniu przez okres w zależności od potrzeb, później co jakiś czas. W utrzymaniu bieli zębów pomaga regularna higiena jamy ustnej po każdym posiłku oraz unikanie produktów przyczyniających się do powstawania przebarwień (np. kawa, wyszukaj sobie co tam jeszcze niekorzystnie wpływa). Zdrowo się odżywiaj, jedz dużo nabiału, unikaj słodyczy. Kup sobie pastę wybielającą, płukankę wybielającą, z tym, że nie poleca się używania takowych non stop, właśnie ze względu na szkliwo. Najlepszym pomysłem będzie po zużyciu pasty wybielającej kupić jakąś wzmacniającą szkliwo (np. Elmex), a gdy ona Ci się skończy ponownie zaopatrzyć się w wybielającą i tak na przemian. To samo tyczy się płukanki.. Regularnie odwiedzaj dentystę. Może warto wybrać się na profesjonalne usuwanie kamienia nazębnego w gabinecie stomatologicznym?

Czesc :) Mam nietypowy problem jak mogę...

W Seks od emiliapotrzebowska, 2016-08-17 18:04:50, 7 odp

Jicky odpowiada:

Ale po co mu mówić? ;) Biorąc pod uwagę, że większość ludzi ma na nich włoski i fakt, że jesteście ze sobą tak blisko, to on już dawno to zauważył i nie przeszkadza mu to. Natomiast jeśli Tobie to przeszkadza, to pozostaje depilacja tego obszaru, ale tylko i wyłącznie jeśli sama tego chcesz dla siebie, jeśli nie - nie ma się czym przejmować, bo jest to naprawdę rzecz naturalna, którą Twój chłopak z pewnością zaakceptuje i Ty także powinnaś.

O MNIE

Nie zdradzę Ci kim jestem - sam się przekonasz.