666sth666 Hubert

W serwisie od 4921 dni , ostatni raz 19 styczeń 2014

Najlepsze odpowiedzi (2)

Wszystkie »

Moje pytania (3)

Wszystkie »

Siema! Chodzi o prezent dla młodszej siostry....

Moja siora za tydzień ma 15 urodziny i chciałbym kupić jej jakiś zajefajny prezent, najlepiej jakieś buty(ma rozmiar 39) i nowy telefon, cena nie gra roli.

W Prezenty, 2013-07-16 20:27:15, 3 odp

Uratowaliście kiedyś komuś życie??

W Ciekawostki, 2013-07-11 20:34:56, 14 odp

Palicie papierosy??

W Ciekawostki, 2013-07-04 21:05:30, 59 odp

Moje odpowiedzi (157)

Wszystkie »

Co to tak właściwie znaczy być w wolnym...

W Ciekawostki od SweetMadzia69, 2013-09-15 16:39:05, 12 odp

666sth666 odpowiada:

Ty jesteś w wolnym związku.

Który buty kupić?

W Buty od 99beemaya99, 2013-09-01 22:22:20, 29 odp

666sth666 odpowiada:

Oczywista oczywistość, że air force'y.

Kto idzie w tym roku na półmetek?

W Szkoła od skasowany, 2013-09-01 22:18:59, 5 odp

666sth666 odpowiada:

co to jest półmetek?

Fajne (53)

Wszystkie »

Masz czasami dni, w ciągu których możesz...

praktycznie nic nie robić, tylko leżeć i wypoczywać?

W Ciekawostki od SHC, 2013-08-02 22:52:24, 11 odp

Pytanie do chlopakow, z moich obserwacji wynika...

ze dziewczyny wola jak mamy wygolone miejsca intymne a wy golicie sie tam?

W Seks od mattle95, 2013-08-02 22:27:36, 13 odp

O MNIE

Cześć! Jestem Hubert,mieszkam w gdyni, mam 18 lat. Nurkuje od 9 roku życia, skaczę ze spadochronem, biegam, jeżdżę rowerem, ogólnie interesuje się sportem. Lubię czytać książki i słuchać rapu. W przyszłości chciałbym iść do wojska i dostać się do Formozy lub JWK :) Tak ten przystojniak na zdjęciu to ja.

KOMENTARZE (2)

Wszystkie »

Paulina969666 pisze do 666sth666 :

saga o ludziach lodu

2013-08-13 17:33:04 , 2 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

666sth666 pisze:

?

2013-08-13 17:35:22

Paulina969666 pisze:

myślałam że będziesz wiedział o co chodzi ;__;

2013-08-13 17:36:44
666sth666 pisze do soltys95 :

I co Damian kupiłeś te Air Force'y ?

2013-07-11 17:47:59 , 2 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

soltys95 pisze:

kupiełem MD Runner te co dodałem na zdjęciu :)

2013-07-11 19:03:10

666sth666 pisze:

Ahh MD Runner moje pierwsze najki...Rozleciały się po pół roku ale niech tobie służą dłużej :)

2013-07-11 19:53:37