kasiakasia1999

W serwisie od 4848 dni , ostatni raz 10 kwiecień 2013

Najlepsze odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Joł. Jest taki chłopak o rok starszy kiedyś mu...

W Pomocy od shit, 2013-03-14 18:18:07, 3 odp

kasiakasia1999 odpowiada:

raczej chlopak jest niesmialy wiec albo trzeba czekac albo sama wziac sprawy w rece oczywiscie w przenosni, porozmawiaj z kolezankami niech zaaranzuja jakas sytuacje z ktorej sie nie wyplata :)

Moje pytania (8)

Wszystkie »

Czy ładnie wyglądam?

W Czy ładnie wyglądam?, 2013-03-14 19:43:40, 25 odp

Moje odpowiedzi (44)

Wszystkie »

Czy ładnie wyglądam?

W Czy ładnie wyglądam? od kasiakasia1999, 2013-03-14 21:14:32, 25 odp

kasiakasia1999 odpowiada:

ok
zakladaj

Czy ładnie wyglądam?

W Czy ładnie wyglądam? od kasiakasia1999, 2013-03-14 21:07:42, 25 odp

kasiakasia1999 odpowiada:

tez moj :)

Co o mnie myślicie ?

W Czy ładnie wyglądam? od Karoolinaa123, 2013-03-14 21:04:13, 31 odp

kasiakasia1999 odpowiada:

fajne zdj:)

Fajne (13)

Wszystkie »

Joł. Jest taki chłopak o rok starszy kiedyś mu...

się podobałam ale to było bardzoo daawno temu z dwa lata temu! No i teraz zaczęłam zwracać na niego uwagę ale kiedy tylko go widzę lub jego kolegę z, którym zawsze gada zaliczam jakąś wtopę! -.- jak temu zaradzić? a drugie pyt. to takie, że WYDAJE mi się iż nadal mu się podobam. Dziś np. byłam rano w bibliotece w szkole i on też i kolega. i Jego kolega mnie widział a ten chłopak nie bo siedział za słupem takim... no i ten kolega cały czas się na mnie lampił a później ten chłopak przesunął się i jak tylko patrzyłam lampili się na mnie obaj-.- udawałam, że nie widze... ale gdybym mu się raczej podobałam to by napisał na fb czy zaczepił w szkole jakoś nie...?

W Pomocy od shit, 2013-03-14 18:18:07, 3 odp

Jakiej jesteście orientacji?

Tak, wiem nie powinnam się was o to pytać bo to wasze życie... no ale cóż nie chcesz nie odp.

W Ciekawostki od shit, 2013-03-14 18:11:39, 4 odp

Chciałabym poznać Wasze propozycje piosnek o...

śmierci, smutku, itd. Najlepiej o smierci bliskiej osoby.
Ale podajcie wszystkie propozycje, które Wam przychodzą do głowy. Mogą być zarówno polskie i zagraniczne. Może być coś też typu: E. Clapton "Tears in heaven" czy Queen - "The show must go on". Tylko proszę raczej bez rapu, bo to mi za bardzo nie pasuje do sytuacji.

W Muzyka od mysiaa39, 2013-03-14 17:44:54, 13 odp

KOMENTARZE (4)

Wszystkie »

mysiaa39 pisze do kasiakasia1999 :

dziękuję za przyznanie najlepszej odpowiedzi :)

2013-03-11 15:09:08 , 3 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

mysiaa39 pisze:

i za złoty żeton : )

2013-03-14 20:29:21

kasiakasia1999 pisze:

spoko

2013-03-14 20:40:16

mysiaa39 pisze:

:D

2013-03-14 20:41:22
kasiakasia1999 pisze do skasowany :

pytania to ok wszystko jasne ale reszta ...

2013-03-08 11:21:30

kasiakasia1999 pisze do paulii :

:)

2013-03-08 10:29:14 , 11 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

paulii pisze:

;D co tam?

2013-03-08 10:32:42

kasiakasia1999 pisze:

wlasnie obczajam ten portal

2013-03-08 10:33:34

kasiakasia1999 pisze:

troche slaba obsluga

2013-03-08 10:39:20

paulii pisze:

yhym . mi się tam podoba xD

2013-03-08 10:47:36

kasiakasia1999 pisze:

glownie sie pyta o cos i odpowiada

2013-03-08 10:48:45

paulii pisze:

aa no ;) zawsze jesli jakos sensownie odpowiesz na czyjes pytanie, nawet nieswiadomie w ten sposobmozesz podsunac mu najlepsze rozwiazanie danego problemu

2013-03-08 10:51:03

kasiakasia1999 pisze:

to tez dodalam pyt:)

2013-03-08 10:52:18

paulii pisze:

okok

2013-03-08 10:53:30

paulii pisze:

musze sie zbirac do szkoly. pozniej bede,

2013-03-08 10:54:30

paulii pisze:

narazie i milogo pobytu tutaj ;)

2013-03-08 10:55:06

kasiakasia1999 pisze:

thx

2013-03-08 10:56:35

GALERIE (1)