Zaloguj się✗ Zamknij
kasiakasia1999
0 złotych żetonów na koncie
103 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (37)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
kasiakasia1999
W serwisie od 4848 dni , ostatni raz 10 kwiecień 2013
Najlepsze odpowiedzi (1)
Wszystkie »
Joł. Jest taki chłopak o rok starszy kiedyś mu...
W Pomocy od shit, 2013-03-14 18:18:07, 3 odp
kasiakasia1999 odpowiada:
raczej chlopak jest niesmialy wiec albo trzeba czekac albo sama wziac sprawy w rece oczywiscie w przenosni, porozmawiaj z kolezankami niech zaaranzuja jakas sytuacje z ktorej sie nie wyplata :)Moje pytania (8)
Wszystkie »
Czy ładnie wyglądam?
W Czy ładnie wyglądam?, 2013-03-14 19:43:40, 25 odp
czy wedlug Was chlopcy powinni sie depilowac?
W Pozostałe, 2013-03-14 19:30:28, 8 odp
jak dla mnie chlopak powinien miec ogolone pachy...
i nie tylko...W Ciekawostki, 2013-03-14 14:15:54, Dodaj odpowiedź
Moje odpowiedzi (44)
Wszystkie »
Czy ładnie wyglądam?
W Czy ładnie wyglądam? od kasiakasia1999, 2013-03-14 21:14:32, 25 odp
kasiakasia1999 odpowiada:
okzakladaj
Czy ładnie wyglądam?
W Czy ładnie wyglądam? od kasiakasia1999, 2013-03-14 21:07:42, 25 odp
kasiakasia1999 odpowiada:
tez moj :)Co o mnie myślicie ?
W Czy ładnie wyglądam? od Karoolinaa123, 2013-03-14 21:04:13, 31 odp
kasiakasia1999 odpowiada:
fajne zdj:)Fajne (13)
Wszystkie »
Joł. Jest taki chłopak o rok starszy kiedyś mu...
się podobałam ale to było bardzoo daawno temu z dwa lata temu! No i teraz zaczęłam zwracać na niego uwagę ale kiedy tylko go widzę lub jego kolegę z, którym zawsze gada zaliczam jakąś wtopę! -.- jak temu zaradzić? a drugie pyt. to takie, że WYDAJE mi się iż nadal mu się podobam. Dziś np. byłam rano w bibliotece w szkole i on też i kolega. i Jego kolega mnie widział a ten chłopak nie bo siedział za słupem takim... no i ten kolega cały czas się na mnie lampił a później ten chłopak przesunął się i jak tylko patrzyłam lampili się na mnie obaj-.- udawałam, że nie widze... ale gdybym mu się raczej podobałam to by napisał na fb czy zaczepił w szkole jakoś nie...?W Pomocy od shit, 2013-03-14 18:18:07, 3 odp
Jakiej jesteście orientacji?
Tak, wiem nie powinnam się was o to pytać bo to wasze życie... no ale cóż nie chcesz nie odp.W Ciekawostki od shit, 2013-03-14 18:11:39, 4 odp
Chciałabym poznać Wasze propozycje piosnek o...
śmierci, smutku, itd. Najlepiej o smierci bliskiej osoby.Ale podajcie wszystkie propozycje, które Wam przychodzą do głowy. Mogą być zarówno polskie i zagraniczne. Może być coś też typu: E. Clapton "Tears in heaven" czy Queen - "The show must go on". Tylko proszę raczej bez rapu, bo to mi za bardzo nie pasuje do sytuacji.
W Muzyka od mysiaa39, 2013-03-14 17:44:54, 13 odp
KOMENTARZE (4)
Wszystkie »
mysiaa39 pisze do kasiakasia1999 :
dziękuję za przyznanie najlepszej odpowiedzi :)
2013-03-11 15:09:08 , 3 odpowiedzi
Wszystkie wypowiedzi:
Wszystkie wypowiedzi:
paulii pisze:
aa no ;) zawsze jesli jakos sensownie odpowiesz na czyjes pytanie, nawet nieswiadomie w ten sposobmozesz podsunac mu najlepsze rozwiazanie danego problemu