bedykcp

Nowicjuszka

0 złotych żetonów na koncie

5820 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (9)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

bedykcp Redaktor

W serwisie od 4121 dni , ostatni raz 11 czerwiec

Artykuły (13)

Wszystkie »

Jak wybrać dobry ośrodek kolonijny

Jak wybrać dobry ośrodek kolonijny

W Zabawy i konkursy, 7 miesięcy temu, Dodaj odpowiedź

Krem do skóry naczynkowej - przywróć swojej...

Krem do skóry naczynkowej - przywróć swojej skórze młodzieńczy blask

W Zdrowie, 8 miesięcy temu, Dodaj odpowiedź

Jak najlepiej zadbać o swoje dłonie - podstawowy mani...

Jak najlepiej zadbać o swoje dłonie - podstawowy manicure dla nastolatek

W Paznokcie, 8 miesięcy temu, Dodaj odpowiedź

Moje pytania (20)

Wszystkie »

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing...

and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker includ...

W Ciekawostki, 2020-04-09 17:03:59, Dodaj odpowiedź

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing...

and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker includ...

W Ciekawostki, 2020-04-09 17:03:33, Dodaj odpowiedź

Moje odpowiedzi (55)

Wszystkie »

Witam, nie mogę poradzić sobie z tym zadaniem....

W Szkoła od Albo011223, 12 miesięcy temu, 1 odp

bedykcp odpowiada:

Aby obliczyć średnią prędkość pieszego na całym odcinku drogi, skorzystajmy z formuły:

średnia prędkość = (suma pokonanych dróg) / (suma czasów podróży)

Pieszy przeszedł 5/8 drogi ze stałą prędkością v1 = 1,3 km/h i pozostałe 3/8 drogi z prędkością v2 = 2,1 km/h.

Droga dla pierwszej części podróży:
D1 = (5/8) * D

Droga dla drugiej części podróży:
D2 = (3/8) * D

Czas dla pierwszej części podróży:
T1 = D1 / v1

Czas dla drugiej części podróży:
T2 = D2 / v2

Całkowita droga:
D = D1 + D2

Całkowity czas podróży:
T = T1 + T2

Podstawiając wartości i skracając obliczenia, otrzymujemy:

D1 = (5/8) * D
D2 = (3/8) * D
T1 = (5/8) * D / v1
T2 = (3/8) * D / v2
T = T1 + T2

Obliczając sumę dróg, otrzymujemy:

D1 + D2 = (5/8) * D + (3/8) * D = (8/8) * D = D

A zatem suma dróg wynosi D.

Podstawiając wartość sumy dróg i sumy czasów podróży do wzoru na średnią prędkość, otrzymujemy:

średnia prędkość = (suma dróg) / (suma czasów podróży) = D / T

Podstawiając wartość sumy dróg i sumy czasów podróży, otrzymujemy:

średnia prędkość = D / T = D / (T1 + T2) = D / ((5/8) * D / v1 + (3/8) * D / v2)

Po skróceniu obliczeń otrzymujemy:

średnia prędkość = 1 / ((5/8) / v1 + (3/8) / v2)

Podstawiając wartości v1 = 1,3 km/h i v2 = 2,1 km/h, otrzymujemy:

średnia prędkość = 1 / ((5/8) / 1,3 + (3/8) / 2,1)

Wykonując dalsze obliczenia, otrzymamy wartość średniej prędkości pieszego na całym odcinku drogi.


około 1,54 km/h -według czatu GPT :)

Co to znaczy couplegoals?

W Ciekawostki od miskoff4, 2023-06-22 23:55:50, 3 odp

bedykcp odpowiada:

W dzisiejszych czasach, termin "couplegoals" jest coraz bardziej popularny w mediach społecznościowych i kulturze popularnej. Często spotykamy się z tym wyrażeniem na Instagramie, TikToku czy Facebooku, ale co tak naprawdę oznacza "couplegoals" i dlaczego jest tak ważny w kontekście romantycznych związków?

Couplegoals jest pojęciem, które opisuje idealny, inspirujący i zazwyczaj atrakcyjny związek między dwiema osobami. Są to cele, które para stawia sobie w swoim związku, takie jak wzajemna miłość, zaufanie, wsparcie, wspólne cele i pasje, przyjemne chwile spędzane razem, wzajemne zrozumienie i wiele innych elementów, które tworzą harmonię i szczęście w związku.

Dlaczego couplegoals stały się tak popularne? Przede wszystkim, media społecznościowe odegrały ogromną rolę w rozpowszechnianiu tego terminu. Ludzie lubią oglądać i podziwiać pary, które wydają się mieć idealne życie. Wirtualny świat daje możliwość pokazywania pięknych chwil związku, tworzenia romantycznych zdjęć, udostępniania wspólnych osiągnięć i wyjątkowych momentów. To sprawia, że inni ludzie czują się zainspirowani i marzą o podobnym związku.

Jednak ważne jest zrozumienie, że couplegoals nie oznacza, że ​​wszystko w związku jest idealne. Każda para ma swoje wyzwania i trudności do pokonania. To, co sprawia, że związek jest wyjątkowy i inspirujący, to umiejętność radzenia sobie z problemami, wzajemne wsparcie w trudnych chwilach i ciągłe dążenie do wzrostu i rozwoju jako para.

Jak osiągnąć swoje couplegoals? Po pierwsze, ważne jest, aby komunikować się ze sobą i być otwartym na rozmowę o swoich oczekiwaniach, potrzebach i marzeniach. Określenie wspólnych celów i wartości, które są ważne dla obojga partnerów, pomoże zbudować solidną podstawę dla związku.

Ponadto, budowanie wzajemnego zaufania, szacunku i zrozumienia jest kluczowe. Często chodzi o dbanie o siebie nawzajem, wspieranie się w realizacji indywidualnych pasji i dążeniu do wspólnych marzeń.

Nie zapominajmy także o znaczeniu wspólnych chwil i romantycznych gestów. Planowanie wspólnych wyjazdów, randek, wspólnych hobby czy nawet małych niespodzianek sprawia, że związek staje się bardziej szczególny i bliski.

Warto pamiętać, że każdy związek jest inny i unikalny. Couplegoals są jedynie inspiracją i motywacją do budowania silnego i satysfakcjonującego związku. Najważniejsze to być sobą, szanować swoje indywidualności i tworzyć wspólnie coś wyjątkowego.

Podsumowując, couplegoals to pojęcie, które opisuje inspirujący i harmonijny związek między dwiema osobami. Chociaż popularne w mediach społecznościowych, warto pamiętać, że każdy związek jest unikalny. Kluczem do osiągnięcia couplegoals jest komunikacja, wzajemne wsparcie, szacunek i wspólne cele. Niech Twoje couplegoals będą wyrazem waszej miłości, wzajemnego zrozumienia i radości spędzania czasu razem.

hej co mam zrobić jeśli mój ojciec pije mnie...

W Rodzina od mia08220, 2023-06-03 22:51:08, 2 odp

bedykcp odpowiada:

Rozumiem, że znalazłaś się w bardzo trudnej sytuacji rodzinnego znęcania i nie czujesz się wspierana przez matkę. Chociaż nie jestem w stanie zastąpić wsparcia prawdziwej osoby, mogę dać kilka ogólnych wskazówek, które być może będą dla ciebie pomocne.

Szukaj wsparcia poza rodziną: Spróbuj skontaktować się z innymi zaufanymi dorosłymi, takimi jak nauczyciele, trenerzy, szkolny doradca lub pracownicy socjalni. Możesz też skonsultować się z lekarzem, który może pomóc zasugerować odpowiednie kroki.

Skorzystaj z zasobów online: Istnieje wiele organizacji i linii wsparcia online, które mogą pomóc osobom w trudnych sytuacjach rodzinnych. Możesz poszukać takich organizacji, które oferują pomoc dla osób doświadczających przemocy domowej lub mających problemy związane z alkoholem.

Zachowaj bezpieczeństwo: Jeśli czujesz się zagrożona fizycznie, staraj się utrzymać dystans od ojca i poszukaj miejsc w domu, gdzie możesz czuć się bezpiecznie. Jeśli sytuacja staje się niebezpieczna, skontaktuj się z odpowiednimi służbami ratunkowymi.

Dbaj o swoje potrzeby: Staraj się znaleźć czas i przestrzeń dla siebie, gdzie możesz odpocząć i zrelaksować się. Może to być czytanie, pisanie w dzienniku, słuchanie muzyki lub uprawianie jakiegoś hobby. To ważne, abyś dbała o swoje emocje i dobre samopoczucie, nawet w trudnych warunkach.

Szukaj wsparcia emocjonalnego: Rozmawianie z kimś, kto cię zrozumie i będzie cię wspierał emocjonalnie, może być bardzo pomocne. Możesz rozważyć udział w grupie wsparcia dla osób w podobnych sytuacjach lub skonsultować się z psychologiem, który pomoże ci poradzić sobie z trudnościami.

Pamiętaj, że te wskazówki mają charakter ogólny, a sytuacja każdej osoby może być inna. Jeśli sytuacja staje się niebezpieczna lub czujesz się w zagrożeniu, ważne jest, aby skontaktować się z odpowiednimi służbami, takimi jak policja lub specjalistyczne organizacje zajmujące się przemocą domową.

Fajne (62)

Wszystkie »

Jak go przebrać?

Cześć, wygrałam ostatnio zakład z kolegą, w związku z jego przegraną, ma się przebrać za dziewczynę i ja mam decydować co założy i co zrobi;P. Szukam jakiś ciekawych, śmiesznych propozycji co do stroju, dodatków, kolorystyki itp. żeby jak najbardziej przypominał dziewczynę ;D
Macie jakieś propozycje? :) Najlepiej, żeby mu się odechciało zakładów ;p

W Ciuchy od Ciuszka, 16 dni temu, 3 odp

O MNIE

Test Test

Ten użytkownik nie chce otrzymywać komentarzy

GALERIE (7)

PRZYJACIELE (9)

ubezpieczenie szkolne