szaant

0 złotych żetonów na koncie

791 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (3)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

szaant Adela

W serwisie od 4839 dni , ostatni raz 14 luty 2014

Najlepsze odpowiedzi (11)

Wszystkie »

Bardzo zle toby wygladalo gdybym na randke...

W Pomocy od mattle95, 2014-02-12 23:10:03, 14 odp

szaant odpowiada:

Walnij drina na rozbudzenie , może Cię za to nie zabije , pijany przecież nie będziesz a ona nie musi o tym wiedzieć , zresztą jeśli to jest wasza pierwsza prawdziwa randka i ona będzie się stresować ;)

Hej mam 19 lat i mam takie pytanie, mam ogólnie...

W Fryzury od ilonaaaaa, 2014-02-02 19:58:33, 3 odp

szaant odpowiada:

Myślę że Ci az za bardzo pocieniowała , no teraz musisz poczekać aż Ci odrosną i wróci im pełna objętość .Wiesz trochę to potrwa bo włosy nie rosną w miesiąc, jeśli jednak przeszkadza Ci to jakie masz teraz używaj szamponów , masek , pianek , lakierów nadających objętości by zawalczyć o grubość włosa ;) Jak masz czas podczas kąpieli to rób 2 minutowy masaż skóry głowy , wtedy lepsze jest ukrwienie co poprawia strukture włosa przez co jest zdrowszy i szybciej rośnie ;)

Witajcie, piszę tutaj, gdyż nie mam już...

W Pomocy od Kamil1994, 2014-01-31 20:07:11, 26 odp

szaant odpowiada:

Po PIERWSZE : te ' psycholożki ' jak to ująłeś nie mogły Cię olać , bo one nie udzielają się już na tym portalu . Myślę że masz problemy z samym sobą , i dlatego powinieneś udać się do prawdziwego psychologa , jak to napisałeś masz depresje , przecież to Ci życie niszczy , musisz umówić się z kimś na wizyte , może Ci ktoś pomoze . Wszystko przez to że w dzieciństwie byłeś wyśmiewany , masz nisko samoocenę, nie masz przyjaciół , dziewczynę miałeś tylko przez internet co się też w głowie nie mieści . Po prostu masz uraz z dzieciństwa który przekłada się na teraźniejsze życie . Weź się w garść , bo co Ci można innego poradzić. Wszystko jest dla ludzi , i Ciebie spotka jeszcze szczęście ale musisz się wyleczyć z tej obsesji i zapomnieć o wszystkim tym co sprawia że Twoje życie jest szare i bez wartości , trudno będzie znaleźć przyjaciela bo nie można każdego tym słowem określić , ale dziewczynę znajdziesz , byle tylko ktoś Cię zauważył . Musisz zacząć nowe życie , musisz być pewny siebie , energiczny , chętny do życia . Zerwij ze swoimi przyzwyczajeniami szarego człowieka . Działaj coś w tym kierunku , i udaj się do specjalisty ,on Ci bardziej pomoze . Ma większą wiedzę i rozmowa w rzeczywistości różni się od pisania na portalach . Powodzenia

Moje pytania (7)

Wszystkie »

Jak można spędzić ferie ?

Jak wy je spędzacie ? Pisze artykuł i potrzeba mi dużo pomysłów ;) z góry dziękuję :)

W Zabawy i konkursy, 2014-01-29 22:20:30, 4 odp

Coś na zdrowe włosy ?

Używam szamponów do włosów zniszczonych , odżywek , masek , jedwabiu , pianki a moje włosy dalej nie są takie jak bym chciała . W listopadzie je malowałam a dopiero teraz zauważam odrosty , tak wolno mi rosną . Używam już tyle specyfików , myje głowe co drugi dzień , staram się jak najmniej je niszczyć a mimo to one nadal są podatne na uszkodzenia i widać tylko małą poprawę . Doradźcie coś bo nie wiem co mam teraz zakupić .

W Fryzury, 2014-01-27 22:28:34, 4 odp

Jakich aplikacji używacie na swoich smartfonach ?

Chodzi mi o te , które są do czegoś przydatne a nie jakieś portale społecznościowe. I nie pogardzę żadną ciekawą grą ;)

W Telefony, 2014-01-27 13:50:41, Dodaj odpowiedź

Moje odpowiedzi (269)

Wszystkie »

Bardzo zle toby wygladalo gdybym na randke...

W Pomocy od mattle95, 2014-02-12 23:10:03, 14 odp

szaant odpowiada:

Walnij drina na rozbudzenie , może Cię za to nie zabije , pijany przecież nie będziesz a ona nie musi o tym wiedzieć , zresztą jeśli to jest wasza pierwsza prawdziwa randka i ona będzie się stresować ;)

Dziewczyny! Ostatnio kupiłam sobie kredkę do...

W Kosmetyki od TeenSpirit, 2014-02-07 18:09:41, 2 odp

szaant odpowiada:

Podgrzej ją zapalniczką

Lepiej w naturalnym ciemnym blondzie czy jasnym? ;)

W Fryzury od poziomka97, 2014-02-07 18:09:01, 14 odp

szaant odpowiada:

Jasne

O MNIE

I mimo wszystko ;
Na religii mi mówili że kocha mnie Jezus,
Ale dorastałem wśród złodziei, ćpunów i dilerów,
Witam na śródmieściu w samym centrum Warszawy,
Gdzie chłopaki kręcą wały, gdzie węszą pały.
Gdzie często padały strzały i kosy,
A przez przypały i z głupoty ginęły dobre koty.
Ale złe myśli trzeba je**ać,
to są tylko chwile zwątpienia,
Idę w stronę przeznaczenia,
Na szczycie góry są moje marzenia. !