Zaloguj się✗ Zamknij
Elenor93
1 złotych żetonów na koncie
367 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (9)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
Elenor93 *Ewuś*
W serwisie od 4840 dni , ostatni raz 28 kwiecień 2013
Najlepsze odpowiedzi (3)
Wszystkie »
Słoń & Mixer- Love forever! Podoba wam się ta...
W Muzyka od DoNtCoMeNeAr, 2013-03-29 22:15:44, 39 odp
Elenor93 odpowiada:
Moja przyjaciółka kiedyś miała na jej punkcie bzika. Mnie też się podoba. Historia jaka jest opowiadana jest trochę obrzydliwa, ale ta chorobliwa miłość jaka jest przedstawiona mogła się kiedyś zdarzyć i spodobała mi się. Moim zdaniem udany kawałek.Moja dziewczyna kończy teraz gimnazjum....
W Szkoła od CoreyTaylor, 2013-03-16 21:12:59, 8 odp
Elenor93 odpowiada:
Pielęgniarka to dobry zawód. Fajnie że się o nią martwisz i masz rację, to ciężka praca, zależy gdzie pielęgniarka będzie czy na oddziale z małymi dziećmi czy osobami starszymi. Jeśli jest podatna na choroby to nie powinna wybierać tego zawodu.Lubicie piosekę Enej- Lili?
W Muzyka od pleasuresowhat, 2013-03-16 21:11:24, 14 odp
Elenor93 odpowiada:
Uwielbiam ją. Słucham jej na okrągło. Ma zarąbiste słowa. Lubię zespół Enej, ich piosenki są takie optymistyczne i zazwyczaj poprawiają mi humor. Polecam posłuchać, jeśli ktoś nie zna <33Moje pytania (5)
Wszystkie »
Mam takie trochę krępujące pytanie. Jestem ze...
swoim chłopakiem dość długo. Całujemy się i dotykamy przez ubranie. Czuję że jestem gotowa na inne pieszczoty. Chciałabym mu zrobić dobrze ustami, ale boję się że będę to robić jakoś źle. To będzie mój pierwszy raz, chciałabym żeby było mu jak najlepiej. Nwm jak najbardziej lubicie gdy dziewczyna wam robi. Czy mam raczej zacząć od czubka czy od ruszania ręką. Kurcze. Pomożecie? :(W Seks, 2013-04-28 14:52:11, 6 odp
Lubicie robić bransoletki z muliny?
Jeśli tak to z jakich kolorów robicie najczęściej i jakie? Możecie dołączyć zdjęcie ;)W Moda, 2013-04-14 00:31:58, 11 odp
Jak się robi bransoletki z muliny, ten sposób...
ze z lewej i z prawej schodzą się do środka i powstaje taki dziobek- V Pomoże ktoś?W Ciekawostki, 2013-04-07 00:20:17, 3 odp
Moje odpowiedzi (14)
Wszystkie »
Ładnie wyszłam?
W Ocena wyglądu od MYILLDREAM, 2013-04-01 12:47:00, 20 odp
Elenor93 odpowiada:
Niepotrzebnie zacisnęłaś usta, ale tak to ładnie :)Słoń & Mixer- Love forever! Podoba wam się ta...
W Muzyka od DoNtCoMeNeAr, 2013-03-29 22:15:44, 39 odp
Elenor93 odpowiada:
Moja przyjaciółka kiedyś miała na jej punkcie bzika. Mnie też się podoba. Historia jaka jest opowiadana jest trochę obrzydliwa, ale ta chorobliwa miłość jaka jest przedstawiona mogła się kiedyś zdarzyć i spodobała mi się. Moim zdaniem udany kawałek.Fajne (16)
Wszystkie »
Słoń & Mixer- Love forever! Podoba wam się ta...
piosenka? ^^http://www.youtube.com/watch?v=YB89bVixKR8
W Muzyka od DoNtCoMeNeAr, 2013-03-29 22:16:48, 39 odp
Taylor Swift- I knew you were trouble! Podoba wam...
się ta piosenka? ^^http://www.youtube.com/watch?v=vNoKguSdy4Y
W Muzyka od DoNtCoMeNeAr, 2013-03-26 17:01:28, 37 odp
Oceńcie tekst mojego utworu XD ?
"The last"
The time is fading.
I think so it's can't be the last time of yesterday smiling
Of peaplo who we loving.
Overhang on the wall who we can't hurdle.
Years of pain painting in my mind. Before me.
Now I know why I am here.
Don't worry. I will hang on.. They said to me:
"..This feeling never be the last.."
But the last way for me it's belive in that.
Cry. Last think I have. Grave.
Grave sleeping my memories and feelings I lost.
I know - "..giving up hurts the most.."
Souls writing on wall I try hurdle:
You will NEVER KNOW HOW FLY HIGH TO
JUMP OVER THIS WALL. Gone.
Light of the Lord gone behind trapdoor of her skin.
Wet tears look in dry interior of my eyepits..
Silent word enter the sky:
The last try to kill in view to Lord,
And not last in view to me.
Time is coming, anyone be save.
Madness of death grows with every breath.
Jesus: If you want to destroy the Earth,
Save me in your tightness..
Screams of unfaithful..
And my scream when it's gone with her.
Just throw it somewhere, and..
..do not feel anything..
...Be like person made the blackness white.
"Ostatni"
Ten czas odchodzi.
Myślę że to nie może być ostatnim czasem wczorajszego uśmiechu
Ludzi których kochamy.
Wisząc na murze którego nie możemy przeskoczyć.
Lata bólu malujące w moim umyśle. Przede mną.
Teraz wiem czemu tu jestem.
Nie martw się. Będę siętrzymał.. Oni mi mówili:
"..To uczucie nigdy nie będzie ostatnie.."
Ale ostatnią drogą dla mnie jest w to uwierzyć.
Placz. Ostatnia rzecz jaka mi została. Grób.
Grób w którym śpią moje wspomnienia i uczucia które zgubiłem.
Wiem - "..poddawanie się boli najbardziej.."
Dusze piszą po murze który próbuję przeskoczyć:
Ty NIGDY NIE BĘDZIESZ WIEDZIAŁ JAK LATAĆ DOSTATECZNIE WYSOKO BY
PRZESKOCZYĆ TEN MUR. I odeszły.
Światło Pana odeszło za zapadnią jej skóry.
Mokre łzy patrzą w suche wnętrze moich oczodołów..
Ciche słowo otworzyło niebiosa:
Ostatnia próba zabójstwa wobec Pana,
Ale nie ostatnia wobec mnie.
Czas nadchodzi, i nikt nie zostanie uratowany.
Szaleństwo śmierci wzrasta z każdym oddechem.
Jezusie: Jeśli postanowisz zgładzić Ziemię,
Ocal mnie w swym ucisku..
Krzyki niewiernych..
I mój krzyk gdy to odchodzi wraz z nią.
Poprostu rzucić to gdzieś, i..
..nie czuć nic.
...Być jak człowiek który zamienił czerń w biel.
W Muzyka od Ichi666, 2013-03-23 00:58:07, 13 odp
O MNIE
Myśleć o kimś kto nie zna mnie
Brak mi Twego widoku...