betigrabo

W serwisie od 4765 dni , ostatni raz 02 październik 2014

Moje pytania (3)

Wszystkie »

Przyjaciel od serca?

Macie prawdziwych przyjaciół czy tylko koleżanki, kolegów znajomych?

W Przyjaźń, 2014-08-08 11:58:43, 12 odp

Myslicie, że to dobra pora?

Moja kuzynka ma niedługo urodziny i zastanawiam się nad prezentem dla niej. Ostatnio opowiadała, że jej koleżanka dostała pod choinkę depilator i też by chciała mieć. Ale czy to na pewno dobry prezent dla 15latki? Trochę się martwię, że to za wcześnie.

W Prezenty, 2014-03-31 12:31:19, 7 odp

Moje odpowiedzi (12)

Wszystkie »

jaka golarke kupic dla chlopaka?

W Prezenty od katinkazetka, 2014-05-27 11:14:20, 3 odp

betigrabo odpowiada:

Mój używa elektrycznej philipsa i jest zadowolony. Ja też nie mogę nic zarzucić - jest ogolony super gładko :) I on ma taki model, którym się można golić też z pianką, a to podobno najlepszy sposób także myślę że nie zaszkodzi takiego poszukać :)

Czy macie dobry kontakt z rodzeństwem?

W Rodzina od ~kashia, 2014-04-04 16:19:31, 15 odp

betigrabo odpowiada:

a tak właśnie patrzę, że mój link zniknął a jest wart przeczytania, więc wrzucam jeszcze raz :) bit.ly/1farBn3

Czy macie dobry kontakt z rodzeństwem?

W Rodzina od ~kashia, 2014-03-25 15:44:25, 15 odp

betigrabo odpowiada:

Z tego co piszecie to wynika, że trudniej jest się dogadać siostrom :) Ja mam brata 3 lata młodszego i jest ok, kłóciliśmy się tylko jak byliśmy naprawdę małymi dziećmi, ale teraz też w sumie mało czasu spędzamy razem, mamy osobne pokoje itd. Ale on jest bardzo spokojny, cichy, więc nie ma powodów do kłótni, nie mamy wspólnych rzeczy ani znajomych. A o siostrach przeczytałam ostatnio ciekawy artykuł, po latach się pogodziły i okazało się, że jednak rodzinna więź nie wygasa wraz z upływem lat i nie odzywania :)

Fajne (8)

Wszystkie »

jaka golarke kupic dla chlopaka?

hej :) prosba o podpowiedz jaka najlepiej kupic golarke chlopakowi. coraz bardziej mu zarost na twarzy rosnie wiec mysle ze juz najwyzsza pora:) sam o tym wspominal ale to ma byc prezent wiec jego nie zapytam ;) z gory dziekuje za pomoc

W Prezenty od katinkazetka, 2014-05-27 11:14:21, 3 odp

mozna zyc w przyjazni z kobieta z którą UPRAWIA...

SIE SEX BEZ ZOBOWIĄZAN ?

W Przyjaźń od idolsolo, 2013-06-03 11:31:51, 11 odp

Co rozumiesz przez słowo "sztuka" ?

W Kultura od Loth, 2013-05-27 10:05:37, 9 odp

O MNIE

War­gi ub­ra­ne w słowa
ktoś zasznurował,
miłością czy nienawiścią
- nikt nie pamięta.

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

fioletowapilka pisze do betigrabo :

http://dojrzewamy.pl/pyt/564236/prosze-o-pomoc---chce-kupic-sobie-air-maxy

2013-06-03 11:54:05