Quantcast
Profil: Juliannka - Dojrzewamy.pl

Juliannka

W serwisie od 3400 dni , ostatni raz 01 luty 2015

Najlepsze odpowiedzi (5)

Wszystkie »

Co może oznaczać, to że chłopak gdy mnie mija...

W Ciekawostki od nieogarniamzycia16, 2013-09-19 17:07:09, 7 odp

Juliannka odpowiada:

Jejkuuu . Jeśli się przy tym uśmiecha i na Ciebie patrzy to zwyczajnie używa taniego podrywu.
Lub próbuje zwrócić na ciebie uwagę w niedojrzały sposób. Jak Ci nie pasuje, to mu to zwyczajnie powiedz, a najlepiej wcześniej zapytaj, czy robi to z premedytacją :)

Co myślicie o podpaskach facelle z Rossmann ?

W Miesiączka od zxcvbnmmnbvcxz, 2013-08-24 20:59:46, 11 odp

Juliannka odpowiada:

Moje ulubione :)
Nie są grube ani szorstkie.
Są bardzo milutkie i miękkie w dotyku.
Bardzo polecam, tylko te takie normal :)

hej (do chłopaków) jak mam pokazać chłopakowi, że ...

W Pocałunki od zepsuta, 2013-08-15 20:44:43, 4 odp

Juliannka odpowiada:

Najlepiej często nawiązuj z nim kontakt wzrokowy i bądź jak najbliżej niego.
Chociaż fajnie jak chłopak wykaże inicjatywę ;)

Moje pytania (8)

Wszystkie »

Sluchajcie, mam straszny problem.. Otóż...

historia jest stosunkowo długa, więc nie będę opowiadała całej. W skrócie byłam z chłopakiem 5 miesięcy. Po wakacjach zaczął sie robić jakiś inny, dziwny. Strasznie sie przez to meczylam bo mnie olewal, nie pisał, nie dzwonił, nie odzywal sie i nie starał. Po kilku rozmowach, sytuacja wie nie zmieniła (mówił ze sie poprawi). Postanowiłam to więc zakończyć, bo wystarczająco sie meczylam. Teraz jest tydzień po zerwaniu. On w ogóle chciał zostać przyjaciółmi bo jak twierdzi nadal mnie kocha. Kr...

W Pomocy, 2013-10-08 12:31:32, 6 odp

MAM PYTANIE. Proszę czy możecie mi polecić...

jakąś dobrą muzykę House???

W Muzyka, 2013-09-13 21:03:22, 2 odp

Jezu, Pomocy. Co Wybrać?

Chodzi o tańce . 1. Popping 2. Street dance 3. Hip hop 4. Dancehall 5. Sexy high heels WSZYSTKO KOCHAM. Polecacie coś???

W Hobby, 2013-08-29 22:57:05, 7 odp

Moje odpowiedzi (96)

Wszystkie »

Co mam z tym zrobić?

W Rodzina od justine16, 2014-01-06 02:08:47, 4 odp

Juliannka odpowiada:

Dokładnie. Jak będzie okazja, to spróbuj z nią o tym porozmawiać. Bądź spokojna, wyjaśnij to i tamto, na luzie powiedz co ci nie pasuje i wyjaśnij ze jestes dojrzewajaca nastolatka i potrzebujesz jakiejkolwiek przestrzeni, prywatności. Zeby Ci moze bardziej zaufala. Zaproponuj moze jakiś układ, ze jak jej sie coś bardzo nie podoba, to ty sprobujesz sie poprawić, a ona spróbuje sie nie czepiać szczegółów. I wspomnij, ze nazywanie cię w ten sposób wcale nie poprawia twojego poczucia wartości a na pewno nie polepszy to waszych relacji.
Nie wiem, czy napisałam coś mądrego, czy bez sensu, ale życzę powodzenia. :)

Tutaj wpis Bylam z chlopakiem 4miesiące. Mówił...

W Miłość od szybkaarytmiaserca, 2014-01-06 02:00:54, 3 odp

Juliannka odpowiada:

Manipuluje Tobą i Twoimi uczuciami. Nie bądź dla niego taka dobra. Dla mnie to jakieś pokićkane, ale zwyczajnie wyjaśnij z nim o co chodzi. Niech on sie w końcu zdecyduje czego chce. Postaw sprawę jasno. I sie nie cackaj, bo pokazujesz swoją słabość a on to wykorzystuje. Jeżeli sytuacja jak wcześniej sie powtórzy, czyli powie jedno a potem zmieni zdanie, daj sobie z nim spokój.
A z tym sexem to pewnie chciał tego, a jak mu odmowilas to sie wkurzył, co jest głupie i niedojrzale, bo jak powiedział ktoś niżej, oboje musicie tego chcieć. A on musi uszanować twoja decyzje.

hej. ;) mam mały problem, wczoraj zalałam się...

W Miłość od marcu123a, 2013-12-29 02:14:50, 10 odp

Juliannka odpowiada:

Zgadzam się z Only551. Ja jestem zdania ze zawsze warto dać druga szanse, ale niech się Chlopak postara i udowodni, ze jest Ciebie wart. Ze się poprawił. I tak jak Niżej, dystans i pozwól mu się wykazać.

Fajne (1)

Wszystkie »

Tutaj Hej, mam pytanie skierowane do dziewczyn...

pisze z pewna dziewczyna i raz się z nią spotkałem i mam pewniej problem poniewaz ona stwierdziła ze wszystko dzieje się za szybko i ona potrzebuje czasu co oczywiście rozumiem i jak najbardziej szanuje tylko to postawiło mnie w trudnej sytuacji poniewaz niedługo mamy się spotkać (ogólnie znamy się ok 3 tyg.) i nie wiem czy przejść do kolejnego etapu naszej znajomości czy dać jeszcze sobie spokój (pierwsze spotkanie było zwyczajne tylko buzi na powitanie i pożegnanie). Co o tym sadzicie z drugiej strony nie chce aby odebrała tego w tym sensie ze jestem nachalny, proszę was o pomoc :D

W Miłość od Banio, 2013-06-06 22:24:47, 8 odp

O MNIE

Kocham taniec i wszelkiego rodzaju sporty. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i podróżować po swiecie. Interesuje sie bardzo psia psychologia i uwielbiam pomagać.