albertfedorowicz

W serwisie od 4710 dni , ostatni raz 15 listopad 2013

Moje pytania (11)

Wszystkie »

które z nazwisk lepsze

A.alitar b. Durik c. Kowaliczek d. Zukowski

W Przyjaźń, 2013-11-09 19:15:06, Dodaj odpowiedź

Które z nazwisk lepsze?

W Ciekawostki, 2013-07-29 21:56:00, 24 odp

Jak ściaga się napletek

W Seks, 2013-07-29 14:33:06, 3 odp

Moje odpowiedzi (164)

Wszystkie »

Mam 15 lata i jestem dziewicą... Mój chłopak...

W Seks od Zagubiona799, 2013-11-09 19:41:39, 15 odp

albertfedorowicz odpowiada:

On tylko myśli o łozku

Do czego pasują te air forcy ?

W Buty od Natasha9899, 2013-11-09 19:39:09, 4 odp

albertfedorowicz odpowiada:

Dressy

Co Waszym zdaniem oznaczają słowa: "Nawet z...

W Ciekawostki od karolka1648, 2013-11-09 19:38:01, 4 odp

albertfedorowicz odpowiada:

Nie podawaj się

Fajne (27)

Wszystkie »

cześć ;) chciałabym poznać trochę męskich...

opinii ;) Tak- wiem. Każdy ma swoje gusta itp.,ale dlatego piszę tutaj, bo chcę poznać Wasze. Popatrzeć czy jest coś, co wielu z was uważa za istotne itp. ;) Moje pytanie odnosi się do tego co wolicie u kobiet , na co zwracacie uwagę itp. ;) Jakie wolicie włosy - kolor , proste, kręcone, długie, krótkie, średnie, falowane, farbowane, naturalne, związane, rozpuszczone, z grzywką bez ? Ciało - bardzo szczupła , bez znaczenia, grubsza? Nogi - długie, krótkie, ciało wysportowane czy normalne? Niska , wysoka, średnia? Charakter ? Wredna, trudna do zdobycia, miła, uprzejma, szara myszka, imprezowiczka, kryjąca w sobie tajemnice, otwarta księga? Ogółem piszcie wszystko ,jestem ciekawa waszych wypowiedzi ;)
pozdrawiam. Kiwikiwikiwikiwi ;D

W Ciekawostki od kiwikiwikiwikiwi, 2013-07-29 19:29:12, 3 odp

Znacie jakieś fajne horrory ? :)

W Filmy od ogaar, 2013-07-29 15:59:51, 9 odp

KOMENTARZE (3)

Wszystkie »

albertfedorowicz pisze :

Nie chce komentarzy

2013-07-29 21:44:24

albertfedorowicz pisze do pocisk226 :

Nie wiem czemu ale moderatorzy mi usuneli

2013-07-27 21:35:49 , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

pocisk226 pisze:

bo to nie było twoje zdj , jak byś był szczery to zmieniło by to postać rzeczy

2013-07-27 21:39:04
albertfedorowicz pisze do pocisk226 :

Czemu mi nie odpiszujesz

2013-07-27 21:14:50 , 4 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

pocisk226 pisze:

bo dziwnie się zachowujesz , podejrzewam ,że to nie twoje zdj było . i od razu usunąłeś je , nie pisz do mnie więcej

2013-07-27 21:16:40

albertfedorowicz pisze:

nie to moje było

2013-07-27 21:41:12

pocisk226 pisze:

na pewno nie twoje

2013-07-27 21:47:06

pocisk226 pisze:

to dodaj jakieś inne , nie z żadnego photobloga , bo tamto było identyko Justin Bieber

2013-07-27 21:49:10