natalka95 Natalaa

W serwisie od 5975 dni , ostatni raz 07 marzec 2012

Artykuły (1)

Wszystkie »

Szczęście jako cel.

<h2> Szczęście jako cel</h2><br /> <br /> Szczęście to cel który każdy z nas chce osiągnąć. Jak wiadomo na drodze do niego człowiek przeżywa wiele rozczarowań i nie raz wątpi w swoje siły jak i możliwości. Dla każdego z nas szczęście oznacza co innego, więc każdy inaczej do niego dąży, posiada inne priorytety. Przede wszystkim nie można zapomnieć że szczęście osiąga się wtedy gdy jest nam dobrze ze samym sobą, kiedy mamy spokojne sumie...

W Ciekawostki, 2010-09-28 20:50:55, 4 kom

Najlepsze odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Jak ubrać się na 18-stkę do swojego chłopaka?

W Ciuchy od Domcia1612, 2011-06-08 21:47:45, 4 odp

natalka95 odpowiada:

przede wszystkim wygodnie :) żebyś dobrze się bawiła, musisz się dobrze czuć, więc zrezygnuj z sukienki czy spódniczki i balerinek :) proponuję długie dżinsy i bokserkę lub T-shirt i trampki lub adidasy, wieczorem może się ochłodzić więc weź jakiś sweterek. Odradzam żarówiaste kolory, zdecyduj się na coś stonowanego ;) Nie nakładaj dużo makijażu, raczej tylko rzęsy pociągnij tuszem i usta błyszczykiem, ewentualnie zakorektoruj niedoskonałości cery i pociągnij powieki jakimś delikatnym cieniem, jeśli lubisz narysuj subtelnr kreski kredką do oczu lub eyelinerem :) odradzam róż, podkład, mocne cienie lub grube kreski. I nie przesadź z lakierem czy żelem do włosów :) a tak poza tym to miłej zabawy życzę, powodzenia i pozdrawiam :) Natala :)

Moje pytania (52)

Wszystkie »

które waszym zdaniem lepsze? ;)

W Ciekawostki, 2012-03-06 19:53:06, 1 odp

jak dodać psychotest?

W Zabawy i konkursy, 2011-06-17 09:55:49, 1 odp

Moje odpowiedzi (237)

Wszystkie »

Które imię do bierzmowania?

W Kultura od cukkiereczekk, 2012-03-06 19:44:37, 44 odp

natalka95 odpowiada:

to zależy, jak masz na pierwsze i drugie? :)

Czy Nerdy są modne jeszcze na tegoroczną...

W Kolczyki od skasowany, 2012-03-06 19:42:47, 2 odp

natalka95 odpowiada:

jasne że są! :) są rzeczy (tak jak np. spodnie rurki) które jak już wejdą to nigdy nie wyjdą z mody :)

ile powinnam schudnąć?

W Diety od Inus626, 2012-03-06 19:40:28, 13 odp

natalka95 odpowiada:

no tak do 55 :) ja mam 196 cm wzrostu i ważę 56 kg i jestem szczupła, więc myślę że te 8 kg będzie akurat. Wiesz, inna sprawa że okres dojrzewania też robi swoje, na pewno jeszcze schudniesz i urośniesz bez zbytnich starań :) pozdrawiam i trzymaj się, a i nie słuchaj tych pod spodem bo co prawda masz nadwagę ale to nie powód żeby do Cb jakimiś docinkami strzelać :) Natala :)

Fajne (1)

Wszystkie »

Wygląd główną wartością w miłości.

W Pomocy od burdzip, 2010-09-29 21:01:14, 16 odp

O MNIE

co tu dużo mówić... kto mnie zna ten wie jaka jestem naprawde xD
staram się być szczera, wesoła, miła i koleżeńska
choć nie wiem czy zawsze mi się to udaje ;P

GALERIE (1)