Paula0909

W serwisie od 4686 dni , ostatni raz 05 październik 2013

Moje pytania (23)

Wszystkie »

Jak myślicie co jest lepsze: gimnastyka...

sportowa/artystyczna czy siatkówka ? Ja ćwiczę obie gimnastyki ale moja mama woli żebym grała w siatkówke . Co mam robić ?!

W Hobby, 2013-08-12 08:59:11, 6 odp

Moje odpowiedzi (15)

Wszystkie »

Jak myślicie co jest lepsze: gimnastyka...

W Hobby od Paula0909, 2013-08-12 12:43:16, 6 odp

Paula0909 odpowiada:

dzięki

Jakie imię najbardziej się wam podoba?

W Ciekawostki od skasowany, 2013-08-12 09:04:51, 2 odp

Paula0909 odpowiada:

Dla dziewczynki - Nadia, Emilia, Lena
Dla chłopczyka - Oliver , Paweł , Remek ( Remigiusz ) :-)

Jakie cechy najbardziej cenicie u ludzi?

W Kultura od skasowany, 2013-08-12 09:02:07, 18 odp

Paula0909 odpowiada:

Dobro, zaufanie , poczucie humoru :-)

Fajne (14)

Wszystkie »

Jak myślicie co jest lepsze: gimnastyka...

sportowa/artystyczna czy siatkówka ?
Ja ćwiczę obie gimnastyki ale moja mama woli żebym grała w siatkówke . Co mam robić ?!

W Hobby od Paula0909, 2013-08-12 12:43:16, 6 odp

Jakie imię najbardziej się wam podoba?

W Ciekawostki od skasowany, 2013-08-12 09:04:51, 2 odp

Jakie cechy najbardziej cenicie u ludzi?

W Kultura od skasowany, 2013-08-12 09:02:08, 18 odp

O MNIE

Jestem gimnastyczką . Kocham ćwiczyć i żaden inny sport dla mnie się nie liczy .Jestem pomysłowa i inteligentna

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

skasowany pisze do Paula0909 :

Dziękuję za naj ;) Pozdrawiam :)

2013-08-12 13:14:32

GALERIE (3)