Zaloguj się✗ Zamknij
Paula0909
0 złotych żetonów na koncie
134 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (13)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
Paula0909
W serwisie od 4686 dni , ostatni raz 05 październik 2013
Moje pytania (23)
Wszystkie »
znacie jakieś zaawansowane ćwiczenia rozciągające ?
W Hobby, 2013-08-12 12:48:41, 2 odp
Jak minął weekend ?:-)
W Ciekawostki, 2013-08-12 09:07:15, Dodaj odpowiedź
Jak myślicie co jest lepsze: gimnastyka...
sportowa/artystyczna czy siatkówka ? Ja ćwiczę obie gimnastyki ale moja mama woli żebym grała w siatkówke . Co mam robić ?!W Hobby, 2013-08-12 08:59:11, 6 odp
Moje odpowiedzi (15)
Wszystkie »
Jak myślicie co jest lepsze: gimnastyka...
W Hobby od Paula0909, 2013-08-12 12:43:16, 6 odp
Paula0909 odpowiada:
dziękiJakie imię najbardziej się wam podoba?
W Ciekawostki od skasowany, 2013-08-12 09:04:51, 2 odp
Paula0909 odpowiada:
Dla dziewczynki - Nadia, Emilia, LenaDla chłopczyka - Oliver , Paweł , Remek ( Remigiusz ) :-)
Jakie cechy najbardziej cenicie u ludzi?
W Kultura od skasowany, 2013-08-12 09:02:07, 18 odp
Paula0909 odpowiada:
Dobro, zaufanie , poczucie humoru :-)Fajne (14)
Wszystkie »
Jak myślicie co jest lepsze: gimnastyka...
sportowa/artystyczna czy siatkówka ?Ja ćwiczę obie gimnastyki ale moja mama woli żebym grała w siatkówke . Co mam robić ?!
W Hobby od Paula0909, 2013-08-12 12:43:16, 6 odp
Jakie imię najbardziej się wam podoba?
W Ciekawostki od skasowany, 2013-08-12 09:04:51, 2 odp
Jakie cechy najbardziej cenicie u ludzi?
W Kultura od skasowany, 2013-08-12 09:02:08, 18 odp
O MNIE
Jestem gimnastyczką . Kocham ćwiczyć i żaden inny sport dla mnie się nie liczy .Jestem pomysłowa i inteligentna