Quantcast
Profil: czajkax - Dojrzewamy.pl

czajkax

W serwisie od 3254 dni , ostatni raz 08 kwiecień 2021

Najlepsze odpowiedzi (15)

Wszystkie »

Zerwać kontakt czy nie?

W Miłość od TrehX, 2016-09-16 14:02:29, 2 odp

czajkax odpowiada:

Uważam, że na chwilę obecną powinieneś ograniczyć Wasz kontakt, gdyż będziesz się tylko męczył. Ona jako przyjaciółka będzie opowiadała Ci o swoich przeżyciach z tym chłopakiem, a w Tobie będzie się gotować, to niepotrzebne.
Będziesz się zagłębiał w to uczucie i później ciężej będzie Ci się od tego uwolnić. To już nie jest przyjaźń, skoro poczułeś coś do niej.
Więc ograniczenie kontaktu jest tu najlepszą opcją, przemyśl sobie wszystko na spokojnie. :)

Hej, tydzień temu przeżyłam swój pierwszy...

W Seks od Jenny97, 2016-09-09 10:47:11, 4 odp

czajkax odpowiada:

Możesz być w ciąży, ale nie musisz. Poczekaj jeszcze pare dni, może okres dostaniesz, jeśli jednak to nie nastąpi, radzę udać się do ginekologa. Jak na razie, nie ma co panikować. Ale przy seksie bez zabezpieczeń jest wielkie ryzyko zajścia w ciąże, aczkolwiek nie musi to nastąpić.

Czy iść na basen z byłym chłopakiem ?

W Pomocy od truskaweczka77, 2016-09-09 10:15:51, 7 odp

czajkax odpowiada:

Jeśli tyle przez niego wycierpiałaś, chyba lepiej będzie jak mu odmówisz.
Jednak Ty znasz go najlepiej, może się zmienił i zrozumiał, że coś do Ciebie czuje i chciałby zacząć od nowa.
Decyzja należy do Ciebie, Ty znasz Go najlepiej, jednak ja sama, gdyby mój były chłopak mnie olewał i nagle zaprosił mnie ni stąd ni zowąd na basen, nie zgodziłabym się. Nie wchodzi się dwa rady do tej samej rzeki :)

Moje pytania (24)

Wszystkie »

Hej! Mam taki problem ze stwardniałą skórą na...

stopach. Już nie wiem co robić, czego używać. Bo namoczeniu w wodzie moje stopy wyglądają tragicznie, zwłaszcza piety, na palcach mam jakieś nagniotki, odciski, spotyka mnie to prawie w każdych butach. Stosuje różne kremy i maści, peelingi lecz bez większych skutków. Skóra jest bardzo stwardniała. Moje pytanie brzmi: Czy ktoś z Was ma jakieś SPRAWDZONE preparaty, aby wygładzić te stopy? Już mi brak sił. Chciałabym, żeby choć trochę lepiej wyglądały, już nie wiem czego mogę użyć. Próbowałam ze...

W Zdrowie, 2021-04-01 21:14:20, Dodaj odpowiedź

Witam, jak uniknąć krostek po goleniu miejsc...

intymnych? Mam skórę bardzo wrażliwą, wiem, ze golenie pod wlos zwieksza ryzyko krostek dlatego zaczelam golić sie zgodnie z włosem jednak niewiele to pomogło, krosstki nadal są, probowała,m na pianki, zele, kremy do skory wrazliwej, balsamy po depilacji, na paste cukrową i dalej jak było tak jest, nic nie pomaga. W bikini widać, przy partnerze się wstydzę, bo nie wyglada to higienicznie, ale nie wiem jak sobie z tym poradzić. Miał ktoś podoobny problem?

W Ciekawostki, 2019-08-11 18:49:06, 1 odp

Czy roczna gwarancja od apple wymaga dowodu...

zakupu? Faktury/paragonu ? Kupiłam iphona z olx, Pan niestety nie dał mi paragonu, nie chce się już w to zagłębiać-nie o to pytam. Moje pytanie brzmi, czy potrzebuję jakiegokolwiek dowodu zakupu aby uzyskać roczną gwarancję od apple? Czy żaden świstek nie jest potrzebny?

W Telefony, 2019-01-09 00:14:41, 3 odp

Moje odpowiedzi (196)

Wszystkie »

Przywitanie z koleżanką

W Przyjaźń od Małpiatek, 2017-09-21 18:09:52, 5 odp

czajkax odpowiada:

Możesz zaryzykować, myślę, że nie powinna być o to zła, ale tak jak pisze Huehueh, zależy jaka jest to dziewczyna. Znasz ją trochę, piszecie, także, możesz przewidzieć mniej więcej jaka będzie jej reakcja. Czy się obrazi. Jeśli nie będzie jej to odpowiadało, to chyba nastepnym razem da jakoś znak, czy powie. Ja osobiście nie widzę nic złego w przytuleniu na powitanie, sama jak spotkam sie z kolegą, przytuli mnie i nie widze w tym nic złego, co innego buziaka w policzek na pierwszym spotkaniu, to by mi raczej nie odpowiadało. Nie martw się, nawet jeśli miałoby jej się to nie spodobać, to nic złego nie zrobisz, po prostu chcesz się przywitać w jakiś sposób;)

Przywitanie z koleżanką

W Przyjaźń od Małpiatek, 2017-09-20 19:00:02, 5 odp

czajkax odpowiada:

Nie przejmuj się tym tak, podejdź, powiedz hej, możesz przytulić, wiele znajomych tak robi;) Wydaje mi się, że lepiej przytulić, niż dać buziaka.

Cześć , mam 16 lat moj chłopak 19. Jak mam mu...

W Seks od Kasztan123, 2017-09-19 19:35:32, 7 odp

czajkax odpowiada:

Powiedz mu o tym, po prostu, że jeszcze nie teraz, nie jesteś gotowa, powinien to zrozumieć, jeśli nie, niech spada. 2 miesiące moim zdaniem to zbyt mało, ale każdy decyduje się na to wtedy kiedy jest gotowy, kiedy czuje, że to ten moment. Nie podejmuj pochopnych decyzji, bo będziesz później żałować. Powodzenia!

Fajne (1)

Wszystkie »

heej ;* Jak myślicie w ostatnim rzędzie fajnie...

będzie oglądało się film w kinie czy nie za bardzo ? :)

W Filmy od skasowany, 2013-09-25 15:59:00, 6 odp

GALERIE (1)