Ladyhawke

Moderator

1 złotych żetonów na koncie

4715 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (6)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

Ladyhawke Ewa Moderator

W serwisie od 1373 dni , ostatni raz 24 sierpień

Najlepsze odpowiedzi (47)

Wszystkie »

Fryzura

W Czy ładnie wyglądam? od Marcinos18, 5 miesięcy temu, 8 odp

Ladyhawke odpowiada:

W okularach wyglądasz bardzo dobrze.
Co do fryzury, to jak dla mnie średnia (ja bym podcięła troszkę włosy na Twoim miejscu, ale to Twój wybór - grunt, aby Tobie się podobało i abyś Ty się dobrze czuł w danej fryzurze, więc opinia innych nie powinna być dla Ciebie istotna) :)

Hej. Spóźnia mi się okres. Jestem trochę...

W Zdrowie od olkabolka, 5 miesięcy temu, 5 odp

Ladyhawke odpowiada:

Okresu nie da się przyspieszyć. Każda z Nas jest inna, ma inny cykl itd.
Spóźnianie się miesiączki może wynikać jak najbardziej ze stresu.
Spróbuj przestać się stresować, nie myśl o tym, że nadal nie dostałaś okresu, a za jakiś czas się pojawi.
Ponadto miesiączka może spóźniać się jeśli zmieniłaś tryb życia (swoje odżywianie, bądź zaczęłaś ćwiczyć).

Dziewczyny jak wygląda u was okres ?

W Miesiączka od Kote2015, 6 miesięcy temu, 6 odp

Ladyhawke odpowiada:

Za każdym razem mam bardzo bolesny okres. Przez ból często wymiotuję i zwijam się na łóżku baaardzo. Pierwsze dwa dni to katorga dla mnie. Potem już normalnie jest, czasami zakuje i tyle.
Co mi pomaga? Ćwiczenia. Robię tak zwany "rowerek", ale to przez to, że podczas niedyspozycji bardzo, ale to bardzo oprócz podbrzusza bolą mnie również uda, a "rowerek" pozwala mi zminimalizować ten ból. Ponadto okłady zimne/ciepłe na przemian oraz kąpiel w letniej wodzie (momentami gorącej). No i najważniejsze chyba leki (nospa max bądź Panadol Femina).
Co do tego jak dostanę w szkole, to powiem tak, że mam to szczęście, iż zawsze niedyspozycję dostaję w nocy, albo pod wieczór więc, jak dnia następnego idę na uczelnię, to jestem już przygotowana na te "ciężkie, bojowe dni". ;)

Moje pytania (5)

Wszystkie »

Moi Drodzy! Mam pytanie: jakie znacie pomysły...

na własnoręcznie robione prezenty dla ukochanych np z okazji rocznicy? Coś co niosłoby w sobie sentyment. Wgl jakie wolicie prezenty? Kupione i praktyczne, czy jednak osobiste, ręcznie robione?

W Prezenty, 1 miesiąc temu, 1 odp

Siemaneczko! Czy ktoś z Was wie jak kupić IP...

Boost w LOL-u? Oraz jak można (szybko) zdobyć PZ? Gram i gram (wygrywam), a i tak nie widzę jakiś większych rezultatów w PZ itd. Ktoś, coś doradzi? :D

W Hobby, 4 miesiące temu, 2 odp

Czy ktoś z Was zażywał Visaxinum na trądzik?

Czy te tabletki pomagają? Po jakim czasie widać efekty?

W Zdrowie, 5 miesięcy temu, 7 odp

Moje odpowiedzi (977)

Wszystkie »

Hej, czy biegunka podczas okresu jest normalna?

W Miesiączka od Werka8, 1 miesiąc temu, 3 odp

Ladyhawke odpowiada:

To, że Ci się miesiączka waha (+/- 3 dni) to nic wielkiego. Takie rzeczy się zdarzają, wszystko zależy od tryby życia oraz od stresu w danym okresie.
Co do biegunki, to też raczej nic wielkiego (mam tak od zawsze i byłam z tym u lekarza, twierdził , że w moim przypadku to norma i dostałam leki na osłabienie mojej miesiączki). Proponuję udać Ci się na konsultacje do ginekologa.
Pozdrawiam

Jak dostać akademik?

W Szkoła od linu2456, 2 miesiące temu, 4 odp

Ladyhawke odpowiada:

Ja mieszkam w akademiku politechniki warszawskiej.
Składa się wniosek na portierni w akademiku (wniosek można znaleźć na stronie uczelni) w odpowiednim terminie oczywiście.
Czasami pod uwagę biorą ilość km od miejsca Twojego zamieszkania do uczelni oraz Twoją sytuację materialną (najczęściej akademiki dostają osoby, które mieszkają około 70+ km od uczelni oraz osoby, których dochód na osobę w rodzinie nie przekracza około 840zł, czyli takie które dostaną stypendium socjalne). W przypadku kiedy pozostało jeszcze trochę wolnych miejsc, wtedy przypisują pokój pozostałym osobom w kolejności złożenia wniosku (czym wcześniej złożony wniosek tym lepiej).
Zaliczkę wpłaca się na początku września (czas się ma do około 20 września z wpłatą). Wpłaca się ją na indywidualne konto, które (tak jest w moim przypadku) jest podane w systemie "usos". Wpłaca się ją dopiero w chwili kiedy dostajesz wiadomość, że w 100% masz przyznany pokój w danym akademiku.

Czy pozwoliłbyś dziewczynie na wyjazd na...

W Pomocy od adbl, 2 miesiące temu, 5 odp

Ladyhawke odpowiada:

Oczywiście, że tak. Jeśli Twoja dziewczyna chce spędzić czas ze swoimi koleżankami na wakacjach (babskie grono) to czemu nie? Nie możesz Jej ograniczać, kontrolować i zabronić jechać na wakacje.
Pozdrawiam

O MNIE

Służę radą i pomocą w każdej kwestii.
Pisz śmiało -> nie gryzę ! ;)
Kilka prawd o mnie: miłośniczka książek, kochająca komedie (głównie romantyczne), lubiąca filmy na podstawie komiksów Marvela, uznająca błękit i wszystkie odcienie niebieskiego za najcudowniejszy kolor na świecie. Ponadto kochająca z całego serca zwierzęta, jak również zakochana w języku hiszpańskim. Wieczna marzycielka, będąca nieśmiałą osobą, która przy bliższym poznaniu robi się "małą" gadułą :D

Ten użytkownik nie chce otrzymywać komentarzy

PRZYJACIELE (6)