nie pytajcie dlaczego tak tylko mi pomóżcie ok? Więc chciałabym kupić jakieś dobre leki na uspokojenie, nie na receptę, tylko normalnie od ręki. Tylko że np Nerwomix na mnie nie działa, trochę ziółek i tyle. Może znacie jakieś leki które uspokajają (nawet otumaniają) ale naprawdę działają? Może któreś sami sprawdziliście? Proszę o pomoc.