party159

W serwisie od 4538 dni , ostatni raz 17 marzec 2014

Moje pytania (2)

Wszystkie »

SIEMKA NIEWIEM JAKI SMAK OLEJKU KUPICZ DO...

E-PAPIEROSA. BANANOWY CZY O SMAKU GUMY

W Ciekawostki, 2014-01-13 18:31:56, 5 odp

Fajne (1)

Wszystkie »

Ważna sprawa! Liczę na waszą pomoc!! Proszę...

nie pytajcie dlaczego tak tylko mi pomóżcie ok? Więc chciałabym kupić jakieś dobre leki na uspokojenie, nie na receptę, tylko normalnie od ręki. Tylko że np Nerwomix na mnie nie działa, trochę ziółek i tyle. Może znacie jakieś leki które uspokajają (nawet otumaniają) ale naprawdę działają? Może któreś sami sprawdziliście? Proszę o pomoc.

W Zdrowie od drimsik313, 2014-01-13 22:04:57, 4 odp

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

party159 pisze :

mam 14 lat i mam niedużego czy to normalne

2014-01-12 21:13:02