Zaloguj się✗ Zamknij
ImSad
0 złotych żetonów na koncie
119 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (0)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
ImSad
W serwisie od 4490 dni , ostatni raz 04 maj 2014
Moje odpowiedzi (17)
Wszystkie »
Hej dziewczyny tak siedziałam sobie i myślałam...
W Pomocy od roksi161616, 2014-04-15 22:39:07, 7 odp
ImSad odpowiada:
Madzia idiotko, wiesz co to znaczy amator i adorator? Są to dwa różne pojecia.. jak nie znasz jakiegos slowa albo nie jestes jego pewna, to:1. Nie pisz
2. Sprawdz w slowniku/internetach
Wie może ktoś kto śpiewa w piosence "...
W Muzyka od lezba690, 2014-04-01 21:47:04, 1 odp
ImSad odpowiada:
Kacper :) Licze na naj :pKiedy jest najlepszy wiek żeby miec chłopaka?
W Pomocy od silviasilvia, 2014-03-27 21:54:18, 9 odp
ImSad odpowiada:
15 lat 4 msc 21 dni i 8h -,- masz Ci babo dokładny wiek, w ktorym najlepiej sie zwiazac :)