ImSad

W serwisie od 4490 dni , ostatni raz 04 maj 2014

Moje odpowiedzi (17)

Wszystkie »

Hej dziewczyny tak siedziałam sobie i myślałam...

W Pomocy od roksi161616, 2014-04-15 22:39:07, 7 odp

ImSad odpowiada:

Madzia idiotko, wiesz co to znaczy amator i adorator? Są to dwa różne pojecia.. jak nie znasz jakiegos slowa albo nie jestes jego pewna, to:
1. Nie pisz
2. Sprawdz w slowniku/internetach

Wie może ktoś kto śpiewa w piosence "...

W Muzyka od lezba690, 2014-04-01 21:47:04, 1 odp

ImSad odpowiada:

Kacper :) Licze na naj :p

Kiedy jest najlepszy wiek żeby miec chłopaka?

W Pomocy od silviasilvia, 2014-03-27 21:54:18, 9 odp

ImSad odpowiada:

15 lat 4 msc 21 dni i 8h -,- masz Ci babo dokładny wiek, w ktorym najlepiej sie zwiazac :)