ayrastark

W serwisie od 3726 dni , ostatni raz 03 kwiecień 2015

Najlepsze odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Witam, mam dziewczynę którą bardzo kocham i...

W Seks od kotta55, 2015-03-09 02:20:41, 8 odp

ayrastark odpowiada:

Sex może i nie jest najważniejszy ale z pewnością jest ważny. Ja jednak myślę, że powinien być dopełnieniem udanego związku. Jeśli się boi musi mieć powód. Może kiedyś ktoś próbował ją do tego zmusić i się zniechęciła. Może boi się wpadki. Może boi się bólu, czy komplikacji. Może się nawet bać że Cię nie zaspokoi. Ile kobiet tyle powodów. Jeśli nie jest gotowa to postaraj sie na nią nie naciskać. Możesz ją tylko wtedy bardziej przestraszyć, a wtedy może się stać cokolwiek. Może się zamnkąć i zablokować. Ale spójż, powiedziała, że za 2 lata będzie gotowa tak? To spróbuj jakiś czas zawalczyć o nią, zdobyć jeszcze więcej jej zaufania. A później... kto wie. Może wyjedziecie nad jezioro? Kilka piw, namiot, gwiazdy na niebie, lato... ;)

Moje pytania (6)

Wszystkie »

Czy władze państwa polskiego pozwolą mi wydać...

książkę o rewolucji?

W Książki, 2015-03-09 02:40:07, 8 odp

Sprawa wyglada tak. Jestem z moim chłopakiem...

już około 2 miesięcy. Dla niego to kupa czasu, dla mnie praktycznie nic. Jest między nami spora różnica wieku i mamy odmienne poglądy na temat tego na co już przyszedł czas a na co jeszcze nie. Mówię, 5 lat różnicy wieku robi swoje. Z jednej strony nie chcę go stacić. Z drugiej nie chcę robić niczego wbrew sobie. I pytam, poradzcie mi moi drodzy co zrobić.

W Seks, 2015-02-22 21:43:38, 9 odp

Macie jakiś sprawdzony sposób na lepszą...

figurę? Nie żebym była gruba czy coś, bo przy wzroście 164, 57 kilo to nie jest źle, ale mój brzuch odstaje i naprawdę nie podobam się sobie z tego powodu. A wiecie, zbliżają się wakacje i chciałabym w końcu iść jak człowiek na plażę, albo chociaż założyć obcisłą bluzkę. :)

W Diety, 2014-04-08 20:22:22, 2 odp

Moje odpowiedzi (34)

Wszystkie »

Mam 17 lat. Miesiączkuje od stycznia ubiegłego...

W Miesiączka od strawberry1998, 2015-03-16 01:45:31, 5 odp

ayrastark odpowiada:

Też miałam podobnie jeszcze rok temu, ale tak właściwie to kobiecie się wszystko 'reguluje' po pierwszym dziecku. I idź to ginekologa jeśli Cię to martwi.

Opowiecie mi o szmaponetce ?

W Fryzury od Agaaaaataaa, 2015-03-16 01:39:45, 4 odp

ayrastark odpowiada:

Lepsza od szamponetki będzie kolorowa henna. Dużo zdrowsza, ma ładniejszy odcień, lepiej kolor wygląda. Ja od roku farbuję właśnie henną zamiast normalnej farby i właśnie moje włosy trzymają się dużo lepiej niż normalnie farbowane. I lepszy Ci się kolor uda jeśli użyjesz henny. Nie musisz daleko szukać, jest w większości drogerii na tej samej półce co szamponetki i krótkotrwałe farby. Z ciemnego kasztana robi świetne bordo, przynajmniej mi :D

Poklocilam się z moimi najlepszymi 4 koleżankami i ni...

W Szkoła od julciax1212, 2015-03-16 01:36:18, 2 odp

ayrastark odpowiada:

Polecam stawiać na jakość nie na ilość na przyszłość. I luz, przejdzie im, zapomną, nawet jeśli jakiś czas będzie niezręcznie.

Fajne (1)

Wszystkie »

Hej, słuchajcie mamy dosyć poważny problem. Chodzi,...

o to że moja przyjaciółka chodzi ze mną do technikum, do drugiej klasy i na dziś ma 9 zagrożeń z przedmiotów, nawet z wfu. Nie wiem, co się z nią dzieje. Nie pije,nie pali nie wagaruje, po prostu nie ma na nic ochoty. Jeszcze wcześniej, jakoś chodziła do szkoły i dalej zbierała jedynki. Chodziła na korki, ale one jej też zbytnio nie pomagają. I teraz mi mówi że odchodzi z szkoły i chce wyjechać. Mówi mi żebym jej jakoś doradziła co ma zrobić więc pytam czy a) ma tu zostać w tej szkole, gdzie nauczyciele się nad nią znęcają i jakoś postarać się zdać do 3 kl. b) wyjechać za granicę i tam zacząć pracę ? (ma obywatelstwo niem, zna perfect język więc nie miałaby problemu) a może c) wyjechać, zacząć żyć od nowa i tam rozpocząć szkołę średnią? pomóżcie mi ...;) dziękuje wam z góry

W Przyjaźń od madziaaaam, 2014-03-20 20:28:28, 2 odp

ubezpieczenie szkolne