Sati Mateusz

W serwisie od 5968 dni , ostatni raz 03 sierpień 2014

Najlepsze odpowiedzi (1)

Wszystkie »

QL girl&am

W QL-girl i QL-boy od blondii, 2010-04-03 20:02:13, 136 odp

Sati odpowiada:

popieram ;)
liczę na rewanż ;)

Moje pytania (28)

Wszystkie »

Czy jestem przystojny ? ;d

W Czy ładnie wyglądam?, 2014-08-03 14:09:59, 9 odp

Tu jest kawalek piosenki a potrzbuje jej...

calej http://www.youtube.com/watch?v=kWfLWKjeIGg

W Muzyka, 2011-07-07 11:32:21, Dodaj odpowiedź

Jestem przystojny ?? ;p

W Ocena wyglądu, 2011-06-27 20:11:08, 34 odp

Moje odpowiedzi (959)

Wszystkie »

Czy jestem ładna ? xD

W Czy ładnie wyglądam? od Martynkaax3, 2010-10-02 21:57:37, 785 odp

Sati odpowiada:

yyy... nie jesteś... brzydka ;)

Ile miałeś/aś lat, gdy pierwszy raz się całowałeś/aś&a

W Pocałunki od fornal12, 2010-07-16 18:26:38, 75 odp

Sati odpowiada:

czemu nie dałeś mniej niż 11??;p

imię twojej pierwszej sympatii? :)

W Ciekawostki od gosiaczkowa555, 2010-07-16 18:25:02, 35 odp

Sati odpowiada:

Ania ;]

O MNIE

Popierać ^^

KOMENTARZE (5)

Wszystkie »

uluska13 pisze do Sati :

Ładny profilek :)

2010-04-19 21:46:45

Sati pisze do klauduss199 :

czemu uważasz że ja spamuje może ty spamujesz ja liczę a nie zmuszam

2010-03-26 17:46:42

marta14962 pisze do Sati :

Popieram ;D

2010-03-18 16:46:24

GALERIE (4)