adzc

W serwisie od 884 dni , ostatni raz wczoraj

Najlepsze odpowiedzi (13)

Wszystkie »

Czy lubicie chodzić po górach?

W Ciekawostki od salesperson, 4 miesiące temu, 6 odp

adzc odpowiada:

W zimie też można chodzić po górach. Uwielbiam to robić tylko najlepiej samemu. Zabieram się już powoli za Elbrus i Kazbek i o ile na ten pierwszy dałoby radę wejść samemu to na drugi już zbyt wysokie ryzyko.

Od dłuższego czasu zastanawiam się, kim być w...

W Szkoła od anashe, 2016-07-01 19:40:50, 6 odp

adzc odpowiada:

Masz jeszcze bardzo dużo czasu i polecam popróbować co sprawia Ci największą przyjemność. Jeżeli jest to psychologia to możesz bez problemu iść na takie studia po klasie biomedycznej i odwrotnie jeżeli chcesz się kształcić na lekarza. To na jakie studia pójdziesz to tak na prawdę tylko wybór przedmiotów, które będziesz zdawać na maturze, a profil klasy nie ma nic do tego.
Psychologów jest pełno i za 10-15 lat też ich tylu będzie jednak jeżeli jesteś dobra to w każdym zawodzie masz szansę się wybić i nie patrz na statystyki szansy zatrudnienia, wynagrodzenia tylko to co lubisz robić i co sprawia Ci przyjemność, a żeby to odkryć to próbuj wszystkiego. Za kilka lat może się okazać, że to nie wcale psychologia ani medycyna tylko coś innego dlatego profil klasy nie ma większego znaczenia. Rozwijaj się w tym co lubisz, a w ostatniej klasie podejmij tylko decyzje jakie przedmioty będziesz zdawać na maturze.

We środę spotkałam się z chłopakiem ( On 22...

W Pomocy od tramplesimagination, 2016-04-08 19:07:23, 4 odp

adzc odpowiada:

Są osoby, które chcą się tylko zabawić i nie zależy im na stałym związku. Według mnie błędem z twojej strony było napisanie do niego że Ci na nim zależy i że płakałaś. Myślałaś, że się zlituje nad Tobą i przyjedzie na białym rumaku? Chłopak najprawdopodobniej nie ma pojęcia co do Ciebie czuje dlatego daj mu czas niech sam to wszystko przemyśli i po pewnym czasie samo się wyklaruje.

Moje odpowiedzi (633)

Wszystkie »

Hej :) Mam wielki problem bo nie wiem co kupic...

W Prezenty od jojskowalska, 2 dni temu, 5 odp

adzc odpowiada:

Książkę

Hej!Jestem dziewczyną i mam 13 lat i mam ochotę...

W Seks od kiwusia26, 6 dni temu, 6 odp

adzc odpowiada:

I potem przez takie trolle głupie dzieciaki myślą, że to prawda i uprawiają seks bo ktoś im tak powiedział, albo zobaczyli w internecie taki durny wpis przez osobę, która ma siano w głowie i nie jest świadoma konsekwencji jakie może wywołać już nawet nie patrząc na to jaką przyjemność czerpie z tego że tu coś takiego publikuje.

Czy od 20 lub 24 lipca dam radę schudnąć do...

W Diety od Kate97, 6 dni temu, 9 odp

adzc odpowiada:

No to widzisz, ja jestem ultrasem, nie wiem czy coś Ci to mówi, ale tak przekładając na polski - biegam po górach dystanse ponad maratońskie, za miesiąc mam bieg na 100km więc wiem czym jest odpowiedni trening i utrzymanie prawidłowej diety bo przy takim biegu spala się około 20000 kcal w zależności od stopnia wytrenowania. Tak jak mówiłem, stosunkowo (stosunek procentowy) spalonej energii z tłuszczów do węgli jest przy 75% HRmax więc jeżeli będzie jeździć codziennie czy co drugi dzień w takim pułapie to spali najwięcej tłuszczy. Oczywiście super rozwiązaniem byłaby siłownia i to wiele osób autorce powtarza od roku tak samo w jaki sposób ma ćwiczyć i się odżywiać.
A głupoty to chodziło o kwestie związane z witaminami i tym co daje rower.

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

awamax pisze do adzc :

Hejk

11 miesięcy temu , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

adzc pisze:

hej

11 miesięcy temu