adzc

W serwisie od 798 dni , ostatni raz dzisiaj 20:02

Najlepsze odpowiedzi (13)

Wszystkie »

Czy lubicie chodzić po górach?

W Ciekawostki od salesperson, 1 miesiąc temu, 5 odp

adzc odpowiada:

W zimie też można chodzić po górach. Uwielbiam to robić tylko najlepiej samemu. Zabieram się już powoli za Elbrus i Kazbek i o ile na ten pierwszy dałoby radę wejść samemu to na drugi już zbyt wysokie ryzyko.

Od dłuższego czasu zastanawiam się, kim być w...

W Szkoła od anashe, 9 miesięcy temu, 6 odp

adzc odpowiada:

Masz jeszcze bardzo dużo czasu i polecam popróbować co sprawia Ci największą przyjemność. Jeżeli jest to psychologia to możesz bez problemu iść na takie studia po klasie biomedycznej i odwrotnie jeżeli chcesz się kształcić na lekarza. To na jakie studia pójdziesz to tak na prawdę tylko wybór przedmiotów, które będziesz zdawać na maturze, a profil klasy nie ma nic do tego.
Psychologów jest pełno i za 10-15 lat też ich tylu będzie jednak jeżeli jesteś dobra to w każdym zawodzie masz szansę się wybić i nie patrz na statystyki szansy zatrudnienia, wynagrodzenia tylko to co lubisz robić i co sprawia Ci przyjemność, a żeby to odkryć to próbuj wszystkiego. Za kilka lat może się okazać, że to nie wcale psychologia ani medycyna tylko coś innego dlatego profil klasy nie ma większego znaczenia. Rozwijaj się w tym co lubisz, a w ostatniej klasie podejmij tylko decyzje jakie przedmioty będziesz zdawać na maturze.

We środę spotkałam się z chłopakiem ( On 22...

W Pomocy od tramplesimagination, 2016-04-08 19:07:23, 4 odp

adzc odpowiada:

Są osoby, które chcą się tylko zabawić i nie zależy im na stałym związku. Według mnie błędem z twojej strony było napisanie do niego że Ci na nim zależy i że płakałaś. Myślałaś, że się zlituje nad Tobą i przyjedzie na białym rumaku? Chłopak najprawdopodobniej nie ma pojęcia co do Ciebie czuje dlatego daj mu czas niech sam to wszystko przemyśli i po pewnym czasie samo się wyklaruje.

Moje odpowiedzi (555)

Wszystkie »

Witam. Mam jeden problem. Wkrótce kończę...

W Miłość od aleks123442, 58 minut temu, 3 odp

adzc odpowiada:

Wyjdziesz, zapomnisz, znajdziesz kogoś innego, a teraz i jej nie mieszaj w głowie.

Mam pewien problem. Nie umiem być w związku i...

W Pomocy od Darknessa, 10 godzin temu, 5 odp

adzc odpowiada:

Czekaj, czekaj dobrze rozumiem? On nie chce słyszeć o rozstaniu? Czyli to czy jesteście razem zależy tylko od niego i Ty nie masz nic do powiedzenia? Jesteś jego niewolnikiem?

Witam. Mam jeden problem. Wkrótce kończę...

W Miłość od aleks123442, 10 godzin temu, 3 odp

adzc odpowiada:

Nie wiem co chcesz powiedzieć bo chyba nie napisałeś, ale się domyślam. I nic nie mów bo raz, że ma chłopaka, a dwa co by to zmieniło? Po jednej rozmowie z prawie obcą osobą bo nawet chyba nie jesteście bliskimi znajomymi myślisz, że rzuci wszystko i powie, że cały czas na to czekała? Zapomnij o niej i znajdź sobie inny obiekt westchnień.

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

awamax pisze do adzc :

Hejk

8 miesięcy temu , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

adzc pisze:

hej

8 miesięcy temu