klaudusia261

W serwisie od 4114 dni , ostatni raz 22 maj 2015

Moje pytania (2)

Wszystkie »

Czy byłeś/aś na koncercie Jurija Shatunova w...

Ostródzie? Jeżeli tak : Opowiedz jak tam było i czy były jakieś pamiątki dotyczące tego piosenkarza.

W Muzyka, 2015-05-17 21:44:05, Dodaj odpowiedź

Co mam zrobić? Mam 13 lat.Od dawna chciałabym...

mieć zwierzaka. Najbardziej to świnkę morską. Jednak moja mama i inni domownicy są temu przeciwni.Mówią,że nie potrafiłabym zająć się nią i byłoby brudno itp. Przekonywałam wszystkich,że one są słodkie.Puszczałam im filmiki i dużo mówiłam o świnkach.Mówią,że to są jakieś szczury... :( Jest mi przykro bo zawsze marzyłam o zwierzątku.Coś poradzicie? Co mam zrobić,żeby zmienili zdanie na ten temat?

W Zwierzaki, 2015-03-03 19:04:47, 3 odp

Moje odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Hej dziewczyny u was też tak jest?

W Miesiączka od Werka8, 2015-05-22 21:14:49, 18 odp

klaudusia261 odpowiada:

Ja jestem w podstawówce.Niedługo idę do gimnazjum.Myślę, że to czy możesz nie ćwiczyć w tych dniach zależy od nauczycielki / nauczyciela.Ta twoja jest dość dziwna.No tak okres to rzeczywiście nie jest choroba.Serio? Ona ma też okres i wtedy wam nie pokazuje jak macie ćwiczyć na pewno.Nie rozumiem jej...czy ona uważa że nastolatki to co innego? Ja np. Kiedyś nie ćwiczyłam z koleżanką jedyne i powiedziałyśmy że mamy miesiączkę.To ona nam raczej nie wierzyła...i łaskę robiła dlaczego nie ćwiczymy xD

O MNIE

Interesuję się przyrodą.Lubię zwierzęta.Moją pasją jest rysowanie :)