Zaloguj się✗ Zamknij
BIondiGirI
0 złotych żetonów na koncie
566 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (0)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
BIondiGirI
W serwisie od 4076 dni , ostatni raz 08 czerwiec 2015
Najlepsze odpowiedzi (3)
Wszystkie »
Mój chłopak stwierdził , że jestem jego...
W Pomocy od Noriela, 2015-04-26 13:00:33, 6 odp
BIondiGirI odpowiada:
Z przyjacielem możesz robić to samo co z chłopakiem (jeżeli oboje nie macie innych połówek) więc co to za różnica jak to nazywacie? Przyjaźnią czy związkiem? W jednym i drugim przypadku coś łączy te osoby. Może on cię traktuje jako przyjaciółke i nie wie o tym że jest twoim chłopakiem? Mówiłas mu o tym?Wiem, że to może trochę dziecinne ale od...
W Przyjaźń od trelemorelexx3, 2015-04-12 21:53:01, 3 odp
BIondiGirI odpowiada:
To się włącz do paczki tych kolegów i koleżanek, przebywaj z nimi przez długi czas, proponuj jakieś wspólne wyjścia do kina, na spacery, na pizze, na melanże itp aż w końcu się zaprzyjaźnicie. To nie jest trudne. ;)Mój chłopak zamienił na chwile karty sim moją...
W Telefony od youyou, 2015-04-10 19:41:24, 6 odp
BIondiGirI odpowiada:
Chyba ma prawo do prywatnego życia poza chłopakiem.Nie powinno nic przejść, mi nigdy nic nie przeszło ani nie zostało na innym telefonie. Smsy na pewno nie przeszły bo zapisują się w pamięci twojego tel a nie karty sim. Wyluzuj.
Moje pytania (13)
Wszystkie »
Czy przy infekcji pochwy można chodzić w...
stringach czy lepiej nie? Jestem przyzwyczajona do chodzenia w nich, chodzę praktycznie cały czas prócz dni miesiączkowych. Dzisiaj jadę się opalać nad wodę i nie wiem mogę je założyć no bo wiadomo gorąco jest, człowiek się poci nawet ja nic nie robi i nie wiem czy ten pot nie wywoła u mnie następnych bakterii. Biorę teraz Iladian, mama powiedziała że jak on mi nie pomoże to umawia mnie do ginekologa na razie pomaga mi ten Iladian ale nie wiem czy te stringi mi nie zaszkodzą?W Zdrowie, 2015-06-05 10:19:40, 4 odp
Czy to ze mną jest coś nie tak?
Czy to ja jestem chora na coś? Po sexie z moim poprzednim partnerem zaczęłam odczuwać pieczenie, swędzenie miejsc intymnych ale pobrałam leki typu Iladian i jeszcze jakieś inne, odpuściłam sobie na pewien czas sex i przeszło, tak pomału przechodziło aż w końcu w ogóle przeszło. Teraz od niedawna też tak stopniowo odczuwałam jakieś swędzenie, pieczenie itp a od wczoraj to już mega, ja nawet usiedzieć nie mogę bo jak siedzę to mnie boli, jak stoję też. Boli mnie tak w okolicach ujścia do pochwy...W Zdrowie, 2015-06-01 17:45:45, 12 odp
Co kupić chłopakowi na jego 20 urodziny?
Nie mam pomysłu. Jesteśmy ze sobą 4 miesiące a przez ten czas dostał ode mnie dwa prezenty, na boże narodzenie wtedy słabo się znaliśmy więc kupiłam mu taki drobiazg w ogóle zero uczucia w tym, była to najnowsza płyta jego ulubionego zespołu i jeszcze coś drobnego ale nie pamiętam i na walentynki dostał coś bardziej uczuciowego. A teraz nie wiem co mu kupić na uro. Ogólnie rzadko daje prezenty chłopakom bo mam straszny problem z kupieniem im prezentu, z przyjaciółkami nie mam takiego problemu...W Prezenty, 2015-04-29 21:28:06, 22 odp
Moje odpowiedzi (267)
Wszystkie »
Czy przy infekcji pochwy można chodzić w...
W Zdrowie od BIondiGirI, 2015-06-07 11:46:22, 4 odp
BIondiGirI odpowiada:
Wiem że przez nie można przenosić bakterie ale noszę je już tyle czasu i nigdy nic mi się nie działo. Najlepiej i najbardziej sexi się czuję w stringach już się do nich przyzwyczaiłam. I co najważniejsze nie prześwituje mi linia majtek spod obcisłych rzeczy. Ale w piątek to nawet nie dałam rady wyjść w nich z domu nad jezioro bo czułam taki dyskomfort i swędzenie a jeszcze rowerami tam jechaliśmy a na rowerze jak siedzę to jeszcze bardziej mnie boli nawet w normalnych majtkach.Czy to ze mną jest coś nie tak?
W Zdrowie od BIondiGirI, 2015-06-03 13:17:05, 12 odp
BIondiGirI odpowiada:
Trollem? Chyba ty jesteś, bardzo bym chciała abyś była bo nie wierze że można mieć tak spaczony pogląd na sex.Dbam o higienę i przynajmniej choć trochę poznam zanim pójdę z chłopakiem do łóżka a nie tak jak ty że nie zdążasz poznawać bo wcześniej lądujesz w wyrze. Żal takich jak ty. Nie masz prawa podważać tego że czy dbam o higienę i czy wiem z kim sypiam, nie mierz wszystkich swoją miarą. :) Przeważnie chorują te co im nawet przez myśl nie przejdzie że mogłyby się czymś zarazić a takie jak ty to powinny właśnie zachorować żeby się nauczyły uważać i poznawać facetów przed wcześniejszym ruchaniem. Ironia losu, te co zasługują to nie chorują a te co nie to zachorują.
Nie będę pojmować rad kogoś zatraconego w swojej niemoralności. Dobre rady to chyba są ale dla ciebie :) Dodatkowo to nie ty jesteś od pouczania mnie, takie osoby jak ty nawet nie powinny nikogo pouczać "pouczeniu" ta osoba szybko się stoczy. Nie jesteś dobrym przykładem dla innych.
Proponuję zająć się poznaniem poprawnej pisowni jeżeli z facetami nie zdążasz się poznawać nim zaczniesz się z nimi ruchać to moze z pisownią ci się uda :)
NARAZIE.
Czy to ze mną jest coś nie tak?
W Zdrowie od BIondiGirI, 2015-06-02 21:04:09, 12 odp
BIondiGirI odpowiada:
Młodzi mają większy popęd i nie zawsze nad tym panują a starzy (+20) już powinni się jakoś kontrolować.Nie jestem dzieckiem a jak tak twierdzisz to jeżeli ja jestem dzieckiem to ty staruchą, więc wolę być dzieckiem niż starą dupą która ma siano we łbie :) Dorosłe osoby z którymi się znam i mam bliskie kontakty powiedziałyby mi o badaniach wenerycznych.
Jak można nie zdązyć kogoś poznać? To trzeba się do jakiegoś określonego czasu przeruchać z nowo poznaną osobą według ciebie? Że może zabraknąć czasu na poznanie się ale na sex to już nie?
Jak się decyduje ktoś na ślub to raczej z osobą ktorą się bardzo dobrze zna ale widzę że ty tak szybko wyszłabyś za mąż za obcego faceta tak jak wylądowała u niego w łóżku więc pozostaje mi tyle po współczuć twojego rozumu :) Jak się nie bierze ślubu z byle kim to nie ma opcji na takie scenariusze o jakich piszesz ale w twoim przypadku na pewno któraś z opcji będzie miała miejsce ;)
Nie będę robiła z siebie idiotki prowadząc każdego nowo poznanego faceta do lekarza na badania, no sorry nie jestem tobą, mniej więcej wiem z kim się rucham więc może się nigdy nie zarażę ale na twoim miejscu bym uważała bo może nie zdązysz faceta poznać a wylądujesz z nim w łóżku, hahaha LOL :)