olusia56

W serwisie od 719 dni , ostatni raz 16 maj

Najlepsze odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Bo moja przyjaciółka już była wydała mój...

W Pomocy od kamlla, 2016-03-24 20:19:11, 3 odp

olusia56 odpowiada:

Po pierwsze- skończyć tę chorą przyjaźń. ,,Przyjaciółka'', ty ją tak jeszcze nazywasz? Co do chłopaka, na pewno będzie czuł się zkrempowany i pewnie będzie unikał rozmowy, jeżeli jest nieśmiały. Mimo to powinnaś pogadać z nim, jeżeli jest osobą na prawdę na ,,poziomie'', to szczera rozmowa powinna rozwiać Twoje wątpliwości.

Moje pytania (12)

Wszystkie »

Witam. Chciałabym Was zapytać jak to jest. Czy...

w każdym domu są ciągłe awantury, kłótnie? Czy Wasi rodzice też się tak często kłócą i wyzywają nawzajem? Czy to, że ktoś podniesie rękę to normalne?

W Rodzina, 1 miesiąc temu, 4 odp

Cześć. Ostatnio bardzo stresuje się szkołą....

Zaczęło się drugie półrocze no i bardzo mi zależy. Jednakże ten stres jest nie do wytrzymania. Pierwszą klasówkę (z przedmiotu ścisłego) zwaliłam, potem byłam chora, teraz mam ferie.Tak się na niej zestresowałam, że nie byłam w stanie myśleć, nic praktycznie nie napisałam. Mam ogrom nauki, za którą nie mogę się zabrać, bo się zwyczajnie boję. Jak pozbyć się tego lęku? Mam wrażenie, że ostatnio przestałam się uczyć, nie wiem co się ze mną dzieję. Co robić???

W Szkoła, 4 miesiące temu, 3 odp

Cześć wszystkim. Chciałabym Was prosić o...

radę, co Wy zrobilibyście w mojej sytuacji. Ostatnio nie mam siły do niczego. Nie mam siły wstać z łóżka, notować na lekcji, uczyć się. I to nie kwestia tego, że mi się nie chce.Ostatnio zawaliłam jedną klasówkę, mimo iż wszystko umiałam. Tak zeżarł mnie stres i ta dziwna bezsilność, że się na niej popłakałam. Nie mam siły do walki, do życia. Codziennie chodzę spać po 0:00, może to dlatego, nie wiem sama. Za niedługo matura, a ja jestem w kompletnej rozsypce emocjonalnej. Dodam, ze rozmowy ...

W Szkoła, 4 miesiące temu, 9 odp

Moje odpowiedzi (24)

Wszystkie »

jak wyznać miłość koleżance z klasy ?

W Pomocy od nwm1234, 24 dni temu, 3 odp

olusia56 odpowiada:

Nie wyznawaj. To najgorsze, co możesz zrobić. Wczuj sięnaa chwilę w jej rolę: podchodzi do Ciebie dziewczyna, która jest Twoją koleżanką ( podkreślam- tylko koleżanką, więc pewnie słabo się znacie) I mówi ,, Kocham cię ! ". I co teraz robisz? Na pewno jest Ci głupio, nie wiesz, jak się zachować, pewnie najchętniej uciekłbyś lub zapadłbyś się pod ziemię. I uwierz mi, ona poczuje się dokładnie tak samo, zacznie Cię unikać, bo być może zna Cię średnio lub wcale I zwyczajnie będzie jej głupio. Cóż więc możesz zrobić? Skoro twierdzisz, że ją kochasz to zapewne chcesz, aby wasza relacja weszła na wyższy poziom. Dlatego poczekaj, daj jej trochę czasu. Zaprzyjaźnij się, poznaj ją lepiej. Z czasem zaproponuj spacer lub kino. Subtelność to klucz I bardzo ważna karma dla miłości.

Cześć! Mam problem, mianowicie byłem z moją...

W Pomocy od pivotcode, 1 miesiąc temu, 3 odp

olusia56 odpowiada:

Sami nie poradzicie sobie z tą sytuacją. Musicie poprosić o pomoc dorosłych- twoi rodzice, nauczyciele. Nikt nie powinien wychowywać się w patologicznej rodzinie, bo to bardzo rujnuje psychikę. Ile macie lat?

Cześć! Mam problem, mianowicie byłem z moją...

W Pomocy od pivotcode, 1 miesiąc temu, 3 odp

olusia56 odpowiada:

Sam widzisz, że powód, dla którego zerwała z Tobą to czysty pretekst, wymówka. Na pewno musiało wydarzyć się coś, co sprawiło, że zdecydowała się na ten krok i najwyraźniej nie chce Ci o tym powiedzieć. Na Twoim miejscu zmusiłabym ją do rozmowy, powiedz, że należą Ci się wyjaśnienia, ona jest ich Tobie winna. Powodów zerwania mogą być tysiące, a Ty nie dowiesz się tego od nikogo innego jak od niej.

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

olusia56 pisze do TeaGreen :

Pomożesz w ostatnim pytaniu?

2015-08-07 21:58:15