Adela635

W serwisie od 680 dni , ostatni raz wczoraj

Najlepsze odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Witam Po wakacjach idę do 6 klasy.Czy można...

W Szkoła od AnonimowaAnonimowa, 2015-06-29 22:24:03, 15 odp

Adela635 odpowiada:

W 6 klasie, mogą się jeszcze czepić, bo to jeszcze "podstawówka". Ja osobiście zaczęłam malować się jakoś od 5 klasy podstawowej, ale nie codziennie i to bardzo bardzo lekko, przeważnie na jakieś okazje. W 6 klasie malowałam się czasami tuszem lekko i czasem też pudrem, aby tylko przykryć krostki. A teraz w 1 gim, mało kiedy się malowałam, czasami zdecydowanie przesadzałam, ale mam taką naturę, że tego nie widać u mnie, aż tak mocno. Jeżeli mama ci pozwala, to lekki makijaż napewno nie zaszkodzi. Nwm jak to u ciebie jest w szkole, ale myślę szkoła jak szkoła, zazwyczaj mają coś do powiedzenia. A w gimnazjum to już nie wspomnę każą zmywać całą twarz i do tego jeszcze są uwagi i konsekwencje. Jak to w szkołach, lekki makijaż przejdzie, ale zbyt mocny sądzę, że nie bardzo. Wystarczy lekko tuszem rzęsy poprawć i lekko pudrem czy korektorem zatuszować pryszcze. Nic po za tym.

Moje pytania (19)

Wszystkie »

Hej mam pewien problem, od dłuższego czasu nie...

mogę przespać normalnie całej nocy, potem skutki są takie że chodzę niewyspana z podkrążonymi dość mocno oczami. Czuć też się nienajlepiej czuję, wiadomo ile można spać po 3 max 4 godz. Do szkoły chodzę jak niedobita i też tak wygladam. Zauwazylam ze najczęściej cierpię na bezsenność jak czyms się stresuje np. następnego dnia mam coś waznego. Martwi mnie to bo niedługo muszę zacząć poprawiać jedynki, a jak nie będą mogła wohole spać to jak kolejnego dnia bede funkcjonowała juz wyobrazam sobie...

W Szkoła, 21 godzin temu, 6 odp

Heej, pomóżcie, od wczoraj mam zapalenie...

pęcherza i w dodatku zatwardzenie a w pon trzeba iść do sq jak ja wytrzymam ? Moja mama ne pozwoli mi zostać w domu :( co robić?

W Zdrowie, 2 miesiące temu, 3 odp

Czesc, mam problem nie moge sie do konca...

wyproznic, codziennie wyprozniam sie w bardzo malych ilosciach trwa to mniej wiecej od 6 dni, czy w koncu sie wyproznie? Mial ktos podobna sytuacje? Dodam ze mam 15 lat

W Zdrowie, 2 miesiące temu, 3 odp

Moje odpowiedzi (18)

Wszystkie »

Hej mam pewien problem, od dłuższego czasu nie...

W Szkoła od Adela635, 21 godzin temu, 6 odp

Adela635 odpowiada:

Tez nad tym myślałam ale moja
mama nigdy w życiu sie na to nie zgodzi

Mianowicie chodzi o nauczycielkę. Nienawidze...

W Szkoła od Adela635, 9 miesięcy temu, 3 odp

Adela635 odpowiada:

Ona sie na mnie uwzięła a niektórzy ją lubią ja mam najbardziej przerypane. Nic to nie da, tylko dodatkowe problemy będą.

Co sądzicie o niesprawiedliwym ocenianiu...

W Szkoła od Adela635, 10 miesięcy temu, 7 odp

Adela635 odpowiada:

Nic się nie stało :D