ewelinaa22

W serwisie od 3290 dni , ostatni raz 02 wrzesień 2015

Moje pytania (5)

Wszystkie »

Chodzi o tolerancję. Dlaczego tak jest, że...

większość osób mówi, że jest tolerancyjna i oburzają się, jeżeli ktoś powie, że nie jest tolerancyjny, a kiedy sprawa dot. konkretnie tejże osoby - ktoś wyróżnia się w najbliższym środowisku - to nagle twierdzą, że to już jest niedopuszczalne? np. moja koleżanka twierdzi, że jest b. tolerancyjna, ale kiedy widzi jakieś zboczenie to zaraz wyzywa. Wtedy mówię jej, że to własnie oznacza, że nie jest, a ona się na mnie obraża i dalej uważa, że jest. Jeżeli określamy się tolerancyjnymi to powinniś...

W Ciekawostki, 2015-07-29 23:31:47, 13 odp

Dręczy mnie pewna kwestia. Mianowicie to jak...

ludzie nie zauważają swoich zachowań, nie potrafią spojrzeć na siebie krytycznie. Np. mówią, że hejtowanie jest złe, ale następnego dnia przed komputerem skrobią jakiś nienawistny komentarz i uważają, że oni nie hejtują - tego komentarza nawet nie biorą pod uwagę. Ostatnio miałam taką sytuację: nudziło nam się i w gronie koleżanek rozwiązywałyśmy test z gazety. Jedna koleżanka, która jest b. fałszywa i zawistna odpowiadała na pytanie. Było tam pyt. "czy często obgadujesz kogoś?" a o...

W Ciekawostki, 2015-07-28 01:08:28, 6 odp

Jaka jest twoja wymarzona praca? Dlaczego ta?

Myślisz, że zrealizujesz marzenie? Dlaczego tak/nie?

W Kultura, 2015-07-22 23:47:11, 7 odp

Moje odpowiedzi (24)

Wszystkie »

Mam dość grubawy brzuch a najbardziej to...

W Diety od Kate97, 2015-08-02 23:04:26, 17 odp

ewelinaa22 odpowiada:

Ty też nie masz grubych nóg, jak mama. Może zobacz jej zdjęcia z dzieciństwa i okaże się, że to figura tego typu. Moim zdaniem, kiedyś będziesz miała taką figurę jak twoja mama. Także nie powinnaś się przejmować. Twoja ciocia też ma wąskie biodra, więc to rodzinne. Tak, biodra mierzysz mniej więcej na wysokości tyłka.
Myślę, że nie powinnaś się martwić swoją figurą, bo u ciebie brzuch nie jest widoczny, możesz oczywiście ćwiczyć nad oponką, ale jej nie zlikwidujesz, a zminimalizujesz. :)

Mam dość grubawy brzuch a najbardziej to...

W Diety od Kate97, 2015-08-02 20:30:11, 17 odp

ewelinaa22 odpowiada:

nie masz grubych nóg, po prostu jesteś dość niska (dobrze widzę?) i tak to wygląda, ale nogi do swojej figury masz ok. i na tym zdjęciu znowu widać, że nie masz okrągłych bioder, zlewają ci się z talią. na zdjęciu z boku, które dodałaś widać, ze jesteś szczupła, ale oponka robi ci się u dołu brzucha. Twoja figura wygląda tak, że u góry jest szeroka (ramiona) a na dole prosta, bez zaokrągleń i właśnie z oponką. A jak wyglądają kobiety w twojej rodzinie, jeżeli są szczupłe to mają widoczny tylko brzuch? bo warto też spojrzeć na figurę mamy, cioci, czy babci.
Kiedyś twoja figura się zmieni i faktycznie jabłko będzie takie "proste" z brzuszkiem. a dłonie i nogi powinny zostań w miarę szczupłe. Chyba, że będziesz powiększonym jabłkiem. :) Ale proporcje będą podobne.

Może na zdjęciu źle zobaczyłam, ale skoro mówisz, że u góry jesteś wąska a na dole masywna to wtedy jest gruszka, ale na zdjęciu widać jabłko. :) może popatrz sama na sylwetkę gruszki i jabłka i zdecyduj. W przypadku jabłka jeżeli się zmierzysz centymetrem będziesz miała poziomo więcej w ramionach niż w biodrach
http://zapodaj.net/064c294d83a4c.jpg.html widać, że ramiona masz szersze, jeżeli byłaby klepsydra linia ramion i bioder byłaby równa, jeżeli gruszka proporcja byłaby odwrotna, na górze mniejsza na dole większa. a jabłko ma na górze większą. może po prostu masz pomieszany tym z tendencją tycia jabłka (oponka).ale ja tutaj widzę tylko jabłko :)

Znacie jakieś filmy o lwach?

W Filmy od mobster, 2015-08-02 19:37:51, 2 odp

ewelinaa22 odpowiada:

Lew Lambert :):) Całkiem przyjemna bajka. Powinna się spodobać. :)
ubezpieczenie szkolne