magges17

W serwisie od 845 dni , ostatni raz 17 grudzień 2017

Moje pytania (11)

Wszystkie »

Jak przekonać rodzinę do technikum?

Planuję pójść do technikum na profil lotniczy, a w przyszłości pracować na lotnisku, opcjonalnie jako stewardessa. Pilotem na pewno nie zostanę ze względu na wadę wzroku, jednak od dłuższego czasu interesuję się lotnictwem, kontrolą lotów itd. Rodzina jednak jest przeciwko nie tyle temu profilowi, a temu że jest to technikum, natomiast oni są za liceum o prof. językowym. Mam bardzo dobre oceny z angielskiego, wiem że przyda mi się on w przyszłości, ale lingwistyka mnie kompletnie nie interesu...

W Szkoła, 29 dni temu, 1 odp

Jak zacząć rozmowę z koleżanką?

Poznałam córkę przyjaciółki mamy, nawet się dogadywałyśmy, więc zaprosiłam ją na fb. Wiem, że pytanie jest dla większości banalne, ale zwykle słabo wychodzi mi nawiązywanie kontaktów xd, a nie chciałabym stracić kontaktu. Jak zacząć rozmowę? O czym zacząć pisać żeby rozmowa się rozwinęła?

W Przyjaźń, 5 miesięcy temu, 2 odp

Jak zaakceptować swoją sylwetkę?

Mam 174cm ważę 67-68kg dużo osób mówi że wyglądam dobrze, że napewno nie powiedziałoby że tyle ważę, ale mam takie dni że czuje się świetnie zwłaszcza po tym jak regularnie staram się biegać, ćwiczyć, od roku trenuje aikido, w szkole nie zwalniam się z żadnej lekcji wf, kilka miesięcy temu wprowadziłam dietę. Jednak więcej jest tych dni że jak popatrzę w lustro mam ochotę się załamać, wtedy potrafię ćwiczyć kilka godzin dziennie, a dieta zamienia się w głodówki i czuję że się tym wykańczam

W Zdrowie, 5 miesięcy temu, 1 odp

Moje odpowiedzi (9)

Wszystkie »

Jak namówić mamę na soczewki?

W Zdrowie od magges17, 2016-12-26 22:52:53, 6 odp

magges17 odpowiada:

Dzięki, faktycznie dobrym pomysłem mogą być soczewki jednodniowe, bo nie są tak zobowiązujące jak te chociażby miesięczne, a powinny być idealne na próbę. Myślę, że mama powinna się zgodzić, a zwłaszcza ze względu na fakt, że wcześniej wypróbuję soczewki przed pochopną decyzją.

Jak namówić mamę na soczewki?

W Zdrowie od magges17, 2016-12-26 22:39:16, 6 odp

magges17 odpowiada:

Nie mam pojęcia skąd to uprzedzenie, próbowałam się tego dowiedzieć, ale temat szybko się kończy na krótkim ,,daj sobie spokój". Jedynie podejrzewam, że to może być ze względu na jej znajomą, która jest nauczycielką, również ma astygmatyzm i zdecydowała się kiedyś na soczewki, jednak nastąpiły pewne powikłania związane z lekkim roztrzepaniem i niedbałością o higienę oczu. Wiadomo, że soczewki to też większa odpowiedzialność niż okulary.

Jak namówić mamę na soczewki?

W Zdrowie od magges17, 2016-12-26 22:20:33, 6 odp

magges17 odpowiada:

Wiem, że nie są tanie i pieniądze na soczewki odkładam od dłuższego czasu, także z tym większego problemu nie ma. Kwestią jest jedynie negatywne nastawienie mamy do tego. Jednak sam WF jest trochę uciążliwy, zwłaszcza, że tu bardziej nie chodzi tylko o samą lekcję, ale sport. PS Dzięki za radę ;)

Fajne (3)

Wszystkie »

Cześć. Mam pewien problem, który nie daje mi...

spokoju. Ze swoja dziewczyną kochalem się ok. miesiąc temu ale wszedłem w nią tylko na chwilę. Było to ok. południa może 15, z tym że rano ona zrobiła mi dobrze ręką po czym ja się nie umyłem tylko wytarłem spermę papierem. Nie zabezpieczaliśmy się, ale błony jej nie przebiłem. Za jakiś czas zrobimy test ciążowy. Dodam że nie martwiłbym się bo miała okres, z tym że nie trwał jak zwykle tydzien a raptem 4 dni a przed tym zajściem jej wcześniejszy okres spóźnił się o tydzień z powodu stresu(wcześniej nigdy nic nie zaszło). Od jakichś 2 tygodni jej słabo, mam mdłości a do tego ma większy apetyt niż ostatnio od 2-3 dni. Czy istnieje ryzyko ciąży?

W Ciąża od Mefiu20, 2015-12-02 20:41:31, 5 odp

Usunięcie sklepików szkolnych . Co o tym...

sądzicie ? Moim zdaniem to bardzo głupie. A uwierzcie mi patrzę BARDZO OBIEKTYWNIE , ponieważ u nas sklepik nie działa już kilka lat , a i tak mamy obok szkoły kilka sklepów :p
I teraz jeszcze nasz rząd się chwali jak to ,,wynegocjował drożdżówki i sól do potraw w szkołach a teraz dzielnie walczy o kawę " tia..... Walczą z czymś co sami stworzyli ?
Współczuję szkołom gdzie są tylko jakieś suszone buraki, jabłka.
I uczniom którzy muszą się męczyć na obiadach szkolnych . Błagam , ZUPA BEZ SOLI ?!
A jak jest/było u was ?

W Szkoła od żelkomaniaczka, 2015-10-06 19:53:40, 11 odp

Nie wiem do końca jak się zachować, kolega...

wyznał mi miłość, sęk w tym że ja go tylko i wyłącznie lubie jako kolegę i nic więcej

W Miłość od Savanna, 2015-10-01 21:13:17, 3 odp