fele6r4

0 złotych żetonów na koncie

13 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (0)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

fele6r4

W serwisie od 679 dni , ostatni raz 17 listopad 2015

Fajne (1)

Wszystkie »

Technik organizacji reklamy. Wady, zalety,...

spostrzeżenia?
Pytanie kieruje do osob które miały jakakolwiek styczność z taką szkołą. Polecacie czy raczej odradzacie? Na jakie przedmioty kładziony jest największy nacisk. Jaką mniej więcej trzeba mieć średnią/ ilość punktów aby w ogóle się dostać?
+czy jesteście w internacie? Jeżeli tak to jak to się mniej więcej przedstawia?

W Szkoła od anonimek132, 2015-11-17 10:39:51, Dodaj odpowiedź

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

fele6r4 pisze :

Wielu osobom nie powiązanym z branżą może się wydawać, że branża materiałów biurowych jest dosyć mała. Tymczasem w skład niej wkracza naprawdę potężna ilość produktów, które nie sprowadzają się tylko do papeterii.

Pośród artykułów biurowych mniejszego, biurkowego kalibru, można znaleźć między innymi takie wyroby jak: zeszyty, pióra, bindownice, notesy oraz faktycznie wiele przyrządów wykorzystywanych sporadycznie, ale bardzo potrzebnych i przydatnych. Oczywiście artykuły biurowe to wszelkiego rodzaju materiały papierowe, które są podstawowym produktem biurowym. Bezustannie jednak biura potrzebują również zeszytów, przekładek, aktówek i innych produktów. Tak naprawdę przyglądając się temu jak obszerna jest gama towarów świadczonych przez producentów i hurtowników artykułów biurowych, można dwa razy zastanowić się nad złym stosunkiem do sekretarki, która musi przecież dobrze znać się na całej gamie owych towarów. www.biuro24.net

2015-11-17 10:39:02